Skocz do zawartości

Nasze "pierdzidełka"


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

Najwyższa pora się oficjalnie przywitać na tym kąciku.

Zakupiona niespełna 2 tygodnie temu: Suzuki SV 650 K3

w jedynej słusznej wersji - czyli naked 893goodvibes.gif

285545003-sv1.jpg

Zdjęcia dzięki uprzejmości poprzedniego właściciela.

Foty mojego autorstwa na wiosnę.

IThankYou.gif

post-80280-14352514819387_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Sprzęt który ma 3 lata, bezawaryjny, chiński za 2500 zł

4 suw, 4 biegi, obrotek, zero plastików, koła szprychowe smile.gif

spalanie średnie 1,8 litra

637f3583db4f03f7.jpg

fe91e158f4e0dabc.jpg

bd8a2dbb8048e13d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia w zimę została rozebrana do gołej ramy bo wymagała pospawania... Starość nie radość , trzydziecha jej niebawem pęknie zlosnik.gif Dzisiaj zbliżyłem się fo finału powrotu do żywych, jeszcze szyba sakwy i tłumik i w tym tygodniu pierwsza przejażdżka.

hanka1.jpg

Jak dokończę to pozwolę sobie jeszcze jedno foto dodać. Ze zmian widocznych to nowe poszycie siedzenia. Tu podziękowania dla szanownej Pani mamusi za pomoc w szyciu, i pomalowany aerografem zbiornik, ty z kolei podziękowania dla kolegi Qby. Podziękowań nie przeczyta bo nie jest userem ale należy mu się jak psu zupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

za marne grosze wyrwalem takie cus...

zdjcie556.jpg

anglik, wiec do jakichs tam poprawek. w kazdym razie wyglada na nietyranego. silnik nie kopci, kreci sie jak dziki, biegi nie wyskakuja, nawet przy tyraniu, opony ok, klocki ok, lancuhc ponad polowe naciagu jeszcze ma zlosnik.gif ogolnie po przesiadce z zephyra 550 jestem mega zadowolony zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Długo się zastanawiałem, czy powinienem zamieszczać fotkę swojego Cwajtakta tutaj ale w końcu i on jest daaaaaaaaaaaaaaaalekim krewnym Waszych maszyn wink.gifzlosnik.gif Silniczek 2T 48 cm3 umożliwia utrzymanie leniwych 25-30 km/h. Spalanie 2l/100 km mieszanki benzyny z olejem. Brak jest skrzyni biegów (jest jeden bieg na stałe + sprzęgło), więc odpalanie jest na pych grinser006.gif Trzeba się rozpędzić siłą swoich mięśni do prędkości 16-18 km/h, puścić sprzęgło i gotowe old.gifzlosnik.gifok.gif

286184892-Zdj%EAcie0876ma%B3e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.