Skocz do zawartości

[J] Montaż głośników w drzwiach tylnych.


vtorek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy ktoś się orientuje jak wygląda montaż głośników w drzwiach tylnych? Mam Radio CD 300 z czterema głośnikami. Dwa w drzwiach i dwa w desce. Astra to hatback z 2015 roku w wersji Active.

1) Czy jest pociągnięta instalacja do tyłu? Jeżeli nie ma czy w ogóle dodatkową parę głośników da się podłączyć do radia?

2) Czy jest gotowe miejsce do włożenia głośników?

3) Czy radio ogarnie dodatkowe głośniki - m. in. czy aktywuje się opcja "fader" - sterowanie natężeniem dźwięku przód/tył?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Pytanie dodatkowe: czy do cd300 da się podłączyć jakimś modułem gniazdo mp3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Czy ktoś się orientuje jak wygląda montaż głośników w drzwiach tylnych? Mam Radio CD 300 z czterema głośnikami. Dwa w drzwiach i dwa w desce. Astra to chatback z 2015 roku w wersji Active.

1) Czy jest pociągnięta instalacja do tyłu? Jeżeli nie ma czy w ogóle dodatkową parę głośników da się podłączyć do radia?

2) Czy jest gotowe miejsce do włożenia głośników?

3) Czy radio ogarnie dodatkowe głośniki - m. in. czy aktywuje się opcja "fader" - sterowanie natężeniem dźwięku przód/tył?

 

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

 

Pytanie dodatkowe: czy do cd300 da się podłączyć jakimś modułem gniazdo mp3?

Dołączam się do pytania. Mam identyczne radio i także brak głośników w tylnych drzwiach..

Co rozumiesz przez "gniazdo mp3" ? to radio czyta płyty z mp3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Mam identyczne radio i także brak głośników w tylnych drzwiach..

Co rozumiesz przez "gniazdo mp3" ? to radio czyta płyty z mp3...

Zgadza się - radio czyta cd mp3. Natomiast chodzi mi o podpięcie pendrive. W cd400 jest to chyba już w standardzie.

Zastanawiałem się czy cd300 nie można o taką opcję rozszerzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ma jakieś znaczenie?

 

Zawsze mnie to zastanawiało... ludzie najpierw próbują zaoszczędzić i kupić (naj)tańszą wersję, a później dokładają - głośniki, halogeny, radio na wyższy model itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to zastanawiało... ludzie najpierw próbują zaoszczędzić i kupić (naj)tańszą wersję, a później dokładają - głośniki, halogeny, radio na wyższy model itd.

 

A coś w temacie wątku?

 

Ale ok - odpowiem... Kupiłem nówkę, w salonie. Najtańsza wersja to nie była. Nad sprzętem grającym za bardzo się nie zastanawiałem, radio jak radio - nie było priorytetem przy zakupie. Byłem jedynie przekonany, że skoro jest z czterema głośnikami to są one w drzwiach. Okazało się co innego co mi nie przeszkadza ale skoro jest miejsce na nie z tyłu to można przemyśleć dołożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w twojej Activ ale u mnie w 5-cio letniej N-joy są poprowadzone kable do głosników w tylnych drzwiach

 

Ruszałeś coś temat (w sensie dołożenia głośników)? Czy tylko sprawdziłeś czy jest instalacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Zgadza się - radio czyta cd mp3. Natomiast chodzi mi o podpięcie pendrive. W cd400 jest to chyba już w standardzie.

Zastanawiałem się czy cd300 nie można o taką opcję rozszerzyć.

W CD300 się niestety nie da podłączyć USB, w CD400 owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to zastanawiało... ludzie najpierw próbują zaoszczędzić i kupić (naj)tańszą wersję, a później dokładają - głośniki, halogeny, radio na wyższy model itd.

 

zobaczyl bys co sie dzieje w salonie dacii jak pan grzyb zamawia auto a potem wielkie rozczarowanie ze nie ma tego czy tamtego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.