Skocz do zawartości

KWIECIEŃ - plecień , czyli wątek spamowy


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj była piekna pogoda +17 i słonecznie , a dzisiaj - jak to w kwietniu - zrobiło się o 10 mniej i kropi  ;)

 

Tak przy okazji to ostatnio przy Cromce udało mi sie dłubnąć parę rzeczy , o czym później jak dokończę dzisiaj pewną sprawę  :skromny:  która mi nieco przyhamowała prace    :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w AR166 też zmienił jakoś w połowie lutego - tylko że w PL ;]   , a potem kilka razy żałował że się pospieszył  - z tym , że narzekał że zimówki mu nieco biją i dlatego założył letnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w AR166 też zmienił jakoś w połowie lutego - tylko że w PL ;]   , a potem kilka razy żałował że się pospieszył  - z tym , że narzekał że zimówki mu nieco biją i dlatego założył letnie .

Ja swoje muszę zajeździć ;]  Może jakieś palenie gumy albo coś innego :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ślizgi były nowe bo z nowymi lampami i jedna strona ładnie sie trzyma a druga od pasażera denerwuje człowieka

ps najbardziej odstaje na łączeniu z błotnikiem zaraz pod lampą

mam ten sam problem, po powrocie z serwisu trzymała ładnie, a później znów odskoczyła z obu stron. Z tego co widziałem w innych to albo wszystkie walone albo niestety TTM. Ojciec mi jakieś spinki wydumał, żeby od wewnątrz po zdjęciu nadkola zabudować. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem, po powrocie z serwisu trzymała ładnie, a później znów odskoczyła z obu stron. Z tego co widziałem w innych to albo wszystkie walone albo niestety TTM. Ojciec mi jakieś spinki wydumał, żeby od wewnątrz po zdjęciu nadkola zabudować. Zobaczymy

Hmm może być ciekawe rozwiązanie albo oddam do warsztatu i powiem że mają zrobić i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też odstaje. I to przed stłuczką tak samo. Po stłuczce blacharz stwierdził ze nie da się na tych slizgach tego wyregulować - powidziałem żeby nie kombinował w takim razie.

U mnie to wygląda tak

81b78c70ae94c453f9f64b469175aae4.jpg

8b60b574f9366fb2fdbce106a68ed1b6.jpg

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za zlot ? :hmm: jak, gdzie, kiedy ? może też bym się wybrał ;l

Italiano sqadre, zlot motoryzacji włoskiej w Żerkowie :-) byłem w zeszłym roku i było mega. Alfy,fiaty pod każdą postacią :-) masz fb?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zauważyłem taki bardzo delikatny świst (nie wiem czy dobrze to określam). Tak między 1300-1800 obrotów. 

 

Czasem jest czasem nie ma - wydaje mi się że wcześniej tego nie było? Ale może mam dalej przewrażliwienie po Saabie ;) Mimo że Cromka już 30 tysięcy bezawaryjnie zrobiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż , u mnie tarcze z przodu miały już spore ranty , a po demontażu okazało się że są w dodatku nierówno zużyte i mają graniczną grubość .

 

Poszły więc w ich miejsce zakupione w ub. roku w super cenie oryginały 305mm + cała reszta .

 

 

Fotka w trakcie przekładki

 

post-132799-0-31662200-1460710509_thumb.jpg

 

Muszę przyznać , że zarówno prezencja jak i skuteczność tego zestawu jest teraz świetna  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie udało się zakupić tarcze , klocki i przewody ricambi originali - oczywiście trochę to potrwało zanim skompletowałem całość w rozsądnej cenie.

 

Do tego zacisk + jarzmo z używki 2,4 .

 

Jeśli potrzeba to mogę podać nr z Epera , jak i rozwiązania alternatywne  :oki:

 

Można by nawet zrobić z tego jakiś osobny wątek , choć jeden w sumie  już jest  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.