Skocz do zawartości

Funkcja wyświetlacza Meriva B


Ralph78

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy później...

Czy ktoś wie czy można w Merivie włączyć cyfrowe wskazanie prędkości na środkowym wyświetlaczu pomiędzy zegarami? Czy ta opcja jest jedynie możliwa w modelu po liftingu?

Shamu by TT

@@szaher

 

 

A jaka wersja wyświetlacza?

 

Bo jeżeli mid level - to nie obsługuje funkcji.

 

Dodatkowe funkcje obsługuje wyświetlacz uplevel - taki jak poniżej: [czas np 0:12 - 0:15]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z vinu wyszło tak WYŚWIETLACZ MIĘDZY ZEGARAMI SEGMENTOWY, MONOCHROMATYCZNY Z CZERWONYM PODŚWIETLENIEM to jest mid level ?

Z tego co widzę to jest wersja mid level :( ale czy można coś wykombinować aby była rozszerzona wersja ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z vinu wyszło tak WYŚWIETLACZ MIĘDZY ZEGARAMI SEGMENTOWY, MONOCHROMATYCZNY Z CZERWONYM PODŚWIETLENIEM to jest mid level ?

Z tego co widzę to jest wersja mid level :( ale czy można coś wykombinować aby była rozszerzona wersja ?)

Ano pewnie zakupić całe zegary, zmienić, potem osiowanie i aktywacja przez kompa.

Ja mam midlevel. Pokazuje następujące funkcje: trip, średnie spalanie, średnią prędkość, spalanie chwilowe, zasięg. A w drugim menu "żywotność oleju".

Więcej mnie do szczęścia nie potrzeba. Prędkość cyfrową wyświetla mi yanosik lub here.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.