Skocz do zawartości

Polatane (tydzień w siodle) - trochę zdjęć.


mops

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem ZRX na praktycznie nowych Angelach GT. i uważam że nigdy nie miałem lepszych opon...

to drugiego Suzi wlasnie chcialem ST. Serio są słabe? Z czym porównujesz? I jakie masz rozmiary - może przygarnę :)

btw. Turystyk wychodziłby na ST? to chyba GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie montuja do TS`a STki. Takie mam też założone bo przed wyjazdem rozwaliłem tył i po taniości kupiłem taką samą. Na suchym jest w miarę ok ale na mokrym pod pełnym obciażeniem (3 kufry + pasażer) mam wrażenie, że słabo sobie radzą bo tył łapał uślizgi nawet na bardzo wolnych nawrtokach na serpentynach. 

 

Następne chyba będa Dunlopy RoadSmart 3 albo nowe Metzeler Roadtec 01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam. sportowe gumy do 100% turysty? to po kiego jest wersja GT :)

 

Żeby więcej zarobić na "marketingu"? Pirelli też zaleca STki do TS`a w/g ich katalogu. Angel`e to chyba gumy sport/touring a nie 100% sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby więcej zarobić na "marketingu"? Pirelli też zaleca STki do TS`a w/g ich katalogu. Angel`e to chyba gumy sport/touring a nie 100% sport.

Ale masz przeciez w ofercie Angel ST i Angel GT. nazwy łatwe do rozszyfrowania :) bieżnik ten sam (na oko), pewnie różnią się przekrojem i składem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz przeciez w ofercie Angel ST i Angel GT. nazwy łatwe do rozszyfrowania :) bieżnik ten sam (na oko), pewnie różnią się przekrojem i składem.

 

Nie wiem przy czym tak naprawdę się upierasz ale w/g Pirelli obie te opony to klasa sport/touring tak więc jedna i druga pasi do mojego bike`a ;-) 

 

http://www.pirelli.com/tyre/pl/pl/news/2009/02/23/pirelli-prezentuje-opone-do-motocykli-o-twarzy-aniola-i-sercu-demona-%E2%80%93-angel-st/

http://www.pirelli.com/tyre/pl/pl/news/2013/09/25/nowa-opona-sportowo-turystyczna-pirelli-angel-gt-zdobyla-tytul-%E2%80%9Eopony-roku%E2%80%9D-magazynu-mcn/

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy niczym, szukam różnicy między modelami :) bo ujezdzam GT i bardzo mi służą. myslalem ze ST to bardziej sport niz turystyka i chcialem je zapodać na podstawie doswiadczenia z GT do Katany (jak ją skończę). ale poszukam dalej.

wstawie tam coś bardziej lepkiego, bo katana będzie startować w sprintach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wilczej Jamy zajechaliście? :)

Nie, podczas oglądania cerkwii zaczęło się pieknie chmurzyć i zwialiśmy do Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej. Okazało się, że tam nic do jedzenia nie dają więc kilkaset metrów dalej stołowaliśmy się "Pod Czanym Kogutem" - dobre jedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, podczas oglądania cerkwii zaczęło się pieknie chmurzyć i zwialiśmy do Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej. Okazało się, że tam nic do jedzenia nie dają więc kilkaset metrów dalej stołowaliśmy się "Pod Czanym Kogutem" - dobre jedzenie.

Acha, ok

Wysłane z mojego PSP5453DUO przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ZRX na praktycznie nowych Angelach GT. i uważam że nigdy nie miałem lepszych opon...

to drugiego Suzi wlasnie chcialem ST. Serio są słabe? Z czym porównujesz? I jakie masz rozmiary - może przygarnę :)

btw. Turystyk wychodziłby na ST? to chyba GT?

Ihmo słabe. Na radomringu popiskiwaly i zostalem poproszony żeby zwolnić, bo lada chwila się wygruzuje. W ruchu ulicznym uciekajacy tył to żadne zaskoczenie. Ciepło mi sie zrobiło jak zaczął przód się uślizgiwac. Fakt, ze było delikatnie mokro, ale bez przesady. Wtedy miarka sie przebrała i postanowilem pozbyć sie tych wątpliwie dobrych opon. Do turystki, jak ktoś nabija km po prostych mogą sie nadawać i starczą na długo. Mi na tym nie zależy. Wolę żeby guma dobrze kleiła.

Komplet dzisiaj poszedł za 480PLN - problem z głowy.

Teraz zarzuciłem Michaly Powery 2CT. Zobaczymy jak bedzie.

Jak bedzie kiepsko tez pogonie i spróbuję bryśki BT016 PRO - zaprzyjaźniony serwis poleca. Ew. BT023 GT.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz przeciez w ofercie Angel ST i Angel GT. nazwy łatwe do rozszyfrowania :) bieżnik ten sam (na oko), pewnie różnią się przekrojem i składem.

Sorry, ale nie wyobrażam sobie latać sportowo na STkach. Przynajmniej nie na moim ciężkim sprzęcie. Być może na typowej szlifierce lepiej sobie radzą, z racji nizszej wagi.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Roadsmarty

Roadtec'i to Metzy  :oki:

 

Co do tych dunlopów to na moto-opiniach 0 wpisów 

Ja bym za królika nie robił  ;l

 

Sorki - machnąłem się ;-)

 

Co do moto-opini to tam Angelki chwalą więc nie wiem czy jest sens sie tym podpierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki - machnąłem się ;-)

 

Co do moto-opini to tam Angelki chwalą więc nie wiem czy jest sens sie tym podpierać...

 

W sumie możesz mieć i rację, ale czymś trzeba się podpierać.

Wychodzi na to, że najlepiej testować samemu tyle, że to kosztowna zabawa.

Teraz będę sprawdzał PP2CT - jak będzie lipa to nie omieszkam napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie możesz mieć i rację, ale czymś trzeba się podpierać.

Wychodzi na to, że najlepiej testować samemu tyle, że to kosztowna zabawa.

Teraz będę sprawdzał PP2CT - jak będzie lipa to nie omieszkam napisać.

 

Nie zapomnij :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij :)

 

Przed Agelami ST miałem właśnie PP2CT, ale troche starawe/plastikowe DOTxx10

IMHO te stare PP lepiej kleiły niż nowe Angele.

Zobaczymy jak teraz będzie z nowymi PP2CT DOTxx16  :phi:

 

BTW. Po co Ci to wiedzieć? Przeca na nowy sprzęt zakładają nowe gumy, więc nie musisz się martwić o kapcie, chyba że zaraz po wyjeździe z salonów masz zamiar spalić kapcia tylnego  ;]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Agelami ST miałem właśnie PP2CT, ale troche starawe/plastikowe DOTxx10

IMHO te stare PP lepiej kleiły niż nowe Angele.

Zobaczymy jak teraz będzie z nowymi PP2CT DOTxx16  :phi:

 

BTW. Po co Ci to wiedzieć? Przeca na nowy sprzęt zakładają nowe gumy, więc nie musisz się martwić o kapcie, chyba że zaraz po wyjeździe z salonów masz zamiar spalić kapcia tylnego  ;]  

 

To "nieco" druzgocąca opinia dla Angeli :hehe:  Podobno ta guma co jest fabrycznie w Zecie wystarcza na 8000km, co przy moich przebiegach oznacza wymianę jesienią lub najpóźniej wczesną wiosną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "nieco" druzgocąca opinia dla Angeli :hehe:  Podobno ta guma co jest fabrycznie w Zecie wystarcza na 8000km, co przy moich przebiegach oznacza wymianę jesienią lub najpóźniej wczesną wiosną ;)

 

To wtedy mam takie rady:

1. Mniej jeździj - starczy na dłużej

2. Wybieraj trasy po prostej, bez winkli - rufa nie będzie się uślizgiwać 

 

:hehe:

 

Zresztą jaka tam zaraz druzgocąca opinia. Opony mi najzwyczajniej tylko nie kleją  ;]

 

Ale zdziwienie w serwisie było, że nowe opony zmieniam i to wcale nie takie najgorsze  :phi:

Ale cóż... już się zdążyłęm przyzwyczaić, że standardowe rozwiązania w przypadku sprzętu BMW się nie sprawdzają  ;l  Ta marka ma swoje wizje. Nawet montaż tylnego koła na wyważarce może stanowić już istotny problem

 

Poza tym o Angelach ST w kwestii przebiegu to akurat są b.dobre opinie, w sensie, że wytrzymują bardzo długo. Może przestań jeździć na te radomringi, ułężowiska i inne biłgoraje to Ci opona po 16kkm będzie wyglądała jak nófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zecie są jakieś Dunlopy. Ja nie chcę żeby opona za wszelką cenę wytrzymywała nie wiadomo jak długo, oczekuję żeby dobrze trzymała, dało sie jechać po mokrym i żeby wytrzymała sezon czyli ponad 15kkm. Nie musi być po 15kkm jak nówka, ale żeby je wytrzymała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy wybiore sie na jakis tor, wiec tak na...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Hej, jest mi na prawdę przykro, że narazilem Cię na stratę czasu i gotówki, albowiem namawiałem do zakupu pirelli.

Niemniej dalej podtrzymuje swoje zdanie, że u mnie w/w opony sprawują się lepiej niż poprzednie piloty powery (bez 2 CT).

W trakcie dojazdow do pracy czy "czeskich winklach" wykorzystuję caly zakres tylnej opony.

Pozostaje zatem róźnica w mniejszej mocy mojego moto, oraz w mniejszych moich umiejętnościach, mniej agresywnej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy wybiore sie na jakis tor, wiec tak na szybko co zauważyłem.

Przy redukcji bez między-gazu:

- Angele gubiły przyczepność w 80%

- PP 2CT powiedzmy w 10-20%

Także wg mnie poprawa znaczna.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Co to za moto że tak mocno szarpie przy redukcji?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jest mi na prawdę przykro, że narazilem Cię na stratę czasu i gotówki, albowiem namawiałem do zakupu pirelli.

Niemniej dalej podtrzymuje swoje zdanie, że u mnie w/w opony sprawują się lepiej niż poprzednie piloty powery (bez 2 CT).

W trakcie dojazdow do pracy czy "czeskich winklach" wykorzystuję caly zakres tylnej opony.

Pozostaje zatem róźnica w mniejszej mocy mojego moto, oraz w mniejszych moich umiejętnościach, mniej agresywnej jeździe.

Stary, ja nie szukam winnego także looz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.