Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. mrBEAN

  Infrastruktura

  Wirusy wirusami ale miesiąc kolejny minął
 3. Jak byłem na przeglądzie z rodziców cee'dem i czekałem na auto to podsłuchałem jak kobieta próbowała sprzedać Kię Xceed, a to ledwo wtedy weszło na rynek. Chciała skasować gościa 6 koła więcej, a jak się gość zapytał za co to było "yyy". A siedząc z boku domyśliłem się, że za automat i w sumie miałem rację, ale porażka, że sprzedawcy potrafią nie wiedzieć co sprzedają. Potem przyszli klienci oglądać Sorento, które było w salonie to musiała iść spojrzeć na kartkę jaka cena i wyposażenie auta...
 4. A jaka prędkość przelotowa? Bo jak idzie piecem to wsiorbie pod 20.
 5. Dzisiaj dzwoni do mnie kobitka z jednego z salonów Skody zapytać czy nadal jestem zainteresowany autem. Powiem tak, tak poprowadziła rozmowę, tak była nijaka, że nawet jakbym miał niepotrzebne 85 tysi w kieszeni to wolałbym w kiblu spuścić niż kupić od niej auto. Masakra. Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 6. to ja może odpowiem tak różnica w spalaniu w skodzie octavi 1.9 tdi 90km pomiędzy jednym kierowcą a drugim to 2,5l?100km..... czyli dużo zależy od kierowcy
 7. Ale 165/55/14 kupisz nowe nawet poniżej 120 zł za sztukę.
 8. Tak, na forum.chevroletteampoland.com opisane przez wielu użytkowników. I na ogół w prawych przednich drzwiach, w lewych rzadko.
 9. Przy 35C to raczej nie ma szans na 22C, szczególnie przy jeździe miejskiej. Różnicę oczywiście czuć, ale nigdy z tego powodu się u mnie nikt nie pochorował.
 10. Witajcie. Post z serii chwale się. Wzorując sie na koledze "bolekatepl" zastosowałem podobną wiązkę u siebie. Niestety czasu na testy organoleptyczne zabrakło. Jest p o prostu przeszło 1v więcej na żarówkach.
 11. jak ja bym wysiadł z auta w którym jest 22 stopnie prosto na 35 to bym się za którymś razem na pewno rozchorował
 12. Oczywiście, a po co to zmieniać ? Jak jest upał i auto nagrzane, to wcześniej je jedynie (zdalnie) schładzam/odpalam. Głównie to co zmieniam to stopień podgrzewania foteli (choć i na to jest automat).
 13. Przerabiałem to przy Superbie. Kolejka na min 7m, a na otomoto ogłoszenia dealerów, że auto gotowe do odbioru. Z ciekawości obdzwoniłem do 3, wszędzie auta widma . Dzień później zrobiłem to samo z Volvo, część miała auta na placu, część w drodze. Dzień później jazda próbna, a kilka dni później zamówienie , odbiór po 2tyg. Jak nie jesteś cierpliwy to odradzam Skodę.
 14. Mailem chyba taki sam pokrowiec lata temu w moim Audi 80 :-). Dawało radę 🙂
 15. B, wybieram B 😁 https://twitter.com/i/status/1156531069384101888
 16. Tu wiadomo co wyjdzie i ogarniesz to szybko i skutecznie.
 17. Nie no wygląda powiem spoko i nawet widzę wzory takie jak mam teraz parapety. Hmmm... robić samemu i się spełnić czy kupić i zamiast robić się napić...
 18. Widziałem to u szwagra i wyglądało nieźle.
 19. Ooo fajne ale drogo - 40-50 i więcej za mb. Na szybko ok 15 mb parapetów to 600 - 750 zł. Fakt, że ciekawe rozwiązanie i na pewno prostsze od dłubania w drewnie
 20. Kiedys myslałem podobnie ze najlepiej kupic używki ale z czasem jednak zmieniłem zdanie. Kupujac używki kilka razy sie przejechałem i od kilku lat kupuje tylko nowe. Jak kupisz nówki to masz 5 lat z głowy a z używkami nigdy nie wiadomo. Między profilem 55 a 60 to jest 17mm róznicy wiec teoretycznie nic nie powinno ocierac .
 21. W PZU jest do wyboru - nie znam sprawcy, nie wiem, itp duzo odpowiedzi do wyboru. Napisalem w uwagach co kto i jak lacznie z zabawa dotyczącą Aliora, zaznaczyłem warsztat i chęć auta zastępczego. Dzwoniła Pani z PZU, że nie da na razie auta bo nie ma sprawcy. Na tym etapie jest przydzielona osoba, która szkodą ma się zająć. Dam znać co jutro odpowiedzą.
 22. @szuro kwestia co komu i ja jak.sie.podoba. widziałem kiedyś tuning kiere do stilo i byłem pod wrażeniem.
 23. Przecież w PL każdy urlop bezpłatny jest dobrowolny.
 24. Nodobra nie było tak źle, oczyszczone tłoczki, wymienione gumki i jeździ
 25. Co za łachudry. Na otomoto pełno ogłoszeń skody kodiaq w promocyjnych cenach. Po wysłaniu maila informacja, że już nie ma bo sprzedane i mają tylko drogie. Nie wiem po co zwracają głowę, chyba pójdę do kia po sorento.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.