Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. http://warsztatvw.blogspot.com/2013/09/sprawdzanie-przebiegu-historii-auta-z.html
 3. i co, firma leasingowa wolała zapłacić na 6 dni auta zastępczego ?
 4. Opel nie jest moją ulubioną marką. Powiedziałbym, że nawet kompletnie nie wpisuje się w tą definicję
 5. To się wymienia co jakiś czas
 6. Jesli doplata do elektryka bedzie taka jak do 500-ki wzgledem Pandy, czy wersji turbo to NA w Astrze to bede sie zastanawial
 7. Po 15 latach to te podkladki juz pewnie sa dawno wymienione Takie auto to tak naprawde loteria...
 8. Rzadko lub często to pojęcia bardzo względne. Kolejny fakt z życia wzięty w zeszłym tygodniu auto kolegi spędziło 6 dni w serwisie z powodu wymiany chłodnicy. Naprawa odbyła się jednego dnia, pozostały czas to oczekiwanie w IC na najtańszą dostępną na rynku chłodnicę bo tak zdecydowała firma leasingowa. W ASO oryginalna chłodnica była dostępna od ręki.....no cóż naprawa w standardzie prawie ASO 🤣🤣🤣🤣
 9. Jak to w 1.6 - zapewne podkładki pod wtryskiwaczami...
 10. Błędne uproszczenie - Szklanki były w VVT-i, Valvematic hydraulika...
 11. Odzywal sie EGR, rura dolotu powietrza, turbo.
 12. Zobacz jeszcze w MAKTRANS. Tyle co piszesz to nawet za dwusprzęgłówkę nie biorą.
 13. Dopłacać do Fiata 500, i do Astry by mieć znaczek turbo na klapie, jest równie abstrakcyjne dla wożenia dOOpy z punktu A do B. Przepych i ekstrawagancja w czystej postaci. W skrócie, to się nie opłaca!
 14. Today
 15. Gdyby do mnie ktoś po 6kkm po sprzedaży przyszedł i powiedział że ma usterkę i mam partycypowac w kosztach to bym go wyśmiał. Równie dobrze po 20kkm jak mi padnie skrzynia to też pójdę do sprzedającego. Tak to by chciał każdy. O FV już nie wspomnę... Jeszcze 2tys zł może bym zrozumiał ale 12000zl? Ja pierwsze co jak kupuje auto to mówię sprzedające u że kwota ma być faktyczną co do złotówki albo nie będzie transakcji
 16. Ja zbieżność będę chciał jednak zrobić. Po tych 5 latach i kilku mniejszych lub większych naprawach wypadałoby.
 17. Wyświetli, ale tylko z nav wbudowanej.
 18. Warto? 1.6 jest chyba PSA - w tamtym roku miał jakieś wady ?
 19. Może inaczej. Po prostu nie podobało jej się wnętrze w 500. Jest jak to określiła retro i nie ważne które. Bo oglądaliśmy i czarne i pod kolor lakieru.
 20. pawel_78

  Rozrząd ?

  Można dać grubszą uszczelkę - to nie problem. Zastanawiam się nad przyczyną - skłaniam się ku wadzie samej uszczelki - bo wszystko było dobrze złożone. Zwłaszcza że jest już kolejny Reinz, który odmówił posługi w dość szybkim czasie - (bardziej o przebieg mi chodzi).
 21. Mamy użytkowników AID w VW? Znalazłem odpowiadającą mi konfiguracj Volkswagena, auto ma AID, ale tylko radio z app connect(brak nawigavji discovery) . Rozumiem, że w tym wypadku cyfrowy licznik nie wyświetli mi nawigacji np google maps przed oczami z android auto?
 22. Ja za to wiedziałem, kogo zniesmaczy pisanie czegoś niepochlebnego na jego ulubioną markę Nie zawsze tak jest, przerobiłem dwie firmy leasingowe i żadnego sknerstwa nie zauważyłem. W obecnym Volvo miesiąc temu minęło 3 lata i auto ma być zwrócone w czerwcu (jak dojedzie nowe auto), mimo to poprosili mnie aby udostępnił auto na czas przeglądu. Przegląd oczywiście w ASO, mimo, że auto za chwilę będzie sprzedawane.
 23. To wyczyść uszy. Japońska średnia półka, idą na pierwszy montaż do Seatów.
 24. W swoim Stilonie po samodzielnej wymianie wahaczy na Fasta przejechałem się za 10 zł po bieżni na stacji, było OK więc obyło się bez robienia zbieżności.
 25. Zapewne po pierwszym piśmie do sprzedającego zaproponuje zwrot całości ceny, jak została zapłacona, czyli....25 000zł. Trudno będzie dalej walczyć, bo jak uargumentujesz przed sądem, że chcesz sprzedającego o zmusić do partycypacji w kosztach naprawy w sytuacji, gdy on bez oporów chce ci zwrócić cenę pojazdu? Dla mnie i jak widzę dla większości tutaj-podpisałeś zaniżoną cenę, to albo jesteś w plecy 12 000zł na zwrocie, albo podobną kwotę na remoncie skrzyni. Zresztą też jestem zdania, że po takim czasie i przebiegu udowodnienie odpowiedzialności sprzedawcy za używane auto z przebiegiem ponad 100 000km będzie niełatwe.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.