Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. A jak teraz? IMO się zesrało na rynku wynajmu. Sam mam do odbioru mieszkanie (kupione z oszczędności, a nie w samospłacającej się machinie kredytowej) i zastanawiam się co to będzie? Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
 3. Today
 4. Slabo. Albo pompa słabo daje ciśnienie, albo jest gdzieś strata ciśnienia/wody. Albo rozdzielacz góra/dół nie działa i daje wodę na górę i doł na raz.
 5. Yesterday
 6. Mama ma taki, tylko w innym kolorze: https://allegro.pl/oferta/dzwonek-bezbateryjny-bezprzewodowy-wodoodporny-k33-7915936792 Działa, baterii do guzika nie trzeba
 7. Jedynym plusem Lidla jest zwrot pieniędzy przy kasie przy reklamacji [emoji106] To że przyda się ta funkcja masz zagwarantowane. Najdłużej sprzęt pracował pół roku [emoji33]
 8. spad

  Szkoda/wycena

  No okej, była kapka szpachelki i lakier.
 9. Myślę, że tak. Zgłoszenie to jedno, a odbiór pieniędzy, to druga sprawa. Ale lepiej się dowiedzieć.
 10. Nieprzydatne w czasie wiercenia a właśnie o wiercenie chodzi
 11. Panasonic PZ35-VKE + moduł Wifi, "niewyszukany" model, mieli to na magazynie, nie musiałem czekać, od zamówienia do montażu równe 7 dni. Koszt niecałe 4700 z montażem.
 12. Mieliśmy w firmie takiego Łepka co jak miał pomalować metalową barierę na balkonie to bidulka "zapomniała" zdjąć folijki z pędzla. To nie żart.
 13. bizz

  Szkoda/wycena

  A nie chciałby się złapać za remont blacharski 126p? Bo u mnie ceny lekko kosmiczne.
 14. Zwykła śruba M4 ma skok 0,7mm. To chyba za proste . Z drugiej strony gwint jest walcowany, a takie nierzadko, nie dochodzą średnicą do wymiaru nominalnego, więc może to jest M4 .
 15. Usuniecie rysy na zderzaku 4 stówki? Jak był malowany element to nic dziwnego, mogło tyle kosztować. Tutaj wystarczy to dobrze spolerować, w moich okolicach za 350zł to polerują całe auto. I nie robią tego po łebkach, czy najtańszymi pastami. Wiadomo to nie usługa w super designerskim studiu detailerskim, że na wejściu witają Cie kawą w poczekalni.
 16. Oczywiście, że trafiają na rynek. A gdzie by miały trafiać? Trafiają też do mechaników na kosztowne naprawy.
 17. Doczytaj dokładnie. Dwie opcje: starsze i tańsze urządzenie ze zwykłym silnikiem szczotkowym lub nowsze i droższe z bezszczotkowym. Ot i cała filozofia. Imho, do domowego majsterkowania raz na jakiś czas, wystarczą te pierwsze. Ktoś kto tym pracuje bardziej niż amatorsko, wybierze te drugie.
 18. W podstawówce na ZPT tego uczyli👍 Czego teraz uczą w szkołach?
 19. Pochwal się co to za klime montujesz?
 20. Temat nie jest zamkniety Po przejściu na Youtuba szczegóły są w opisie filmu.
 21. To jest jakas bzdura... Te wszystkie auta po leasingu trafiaja na rynek i dalej jezdza krecac kolejne kilometry
 22. Cytat:"...nikt ze znajomych nie zachowuje się jak kretyn..."
 23. Pierw parę razy przepłucz go samą wodą. Najlepiej poczekać aż nie będzie przymrozków i 2 dni wodę zmieniać (zakładam że auto wtedy będzie normalnie użytkowane). Jak woda przestanie być ruda to wtedy zastosuj płukankę zgodnie z zaleceniem producenta. A - i jeszcze jedno passat b5 ma odpowietrznik na wężu nagrzewnicy, którego większość ludków nie widzi. To dodatkowa dziurka na wężu przy króćcu na podszybiu. Należy popuścić cybant i trochę cofnąć wąż - wtedy powietrze wyleci.
 24. @volf6 vernet ro strzał w kolano w. Stilo nikt nie kupuje verneta bo to shit. A
 25. camel00

  Szkoda/wycena

  Zależy gdzie się robi. Mam wiejskiego rzeźnika który za dwa polakierowane zderzaki (inny lakier niż nadwozie), reperaturkę nadkola i polerkę rysy przez cały bok wziął w zeszłym roku 4 stówy. W drugim aucie wyciągał błotnik przy drzwiach i lakierował dwa zderzaki; też 400 zł W obu przypadkach, w mieście, policzyliby minimum 2k.
 26. Od tego w każdej wkrętarce jest sprzęgło
 27. Ogarnięte goldbandem. Wcześniej podcięte krawędzie, odkurzone, zagruntowane. Nie dało się płyt na to położyć, bo w niektórych miejscach rurka jest na równo z tynkiem. Ogólnie wygląda to solidnie, dzięki za porady. Gdzieniegdzie wyszło odrobinę ponad płaszczyznę ściany z racji utrudnionego dostępu, muszę to dotrzeć. Gładź już czeka Jeżeli coś gdzieś odejdzie, to w przyszłości tynk niemal na całej ścianie do wymiany - jest kilka głuchych miejsc. Na innych zewnętrznych parę lat temu już wymieniałem (właściwie zrobiono to na gwarancji).
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.