Jump to content

biniu

użytkownik
 • Content Count

  2134
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 2h 13m 27s

Community Reputation

122 Dobry aparat

1 Follower

About biniu

 • Rank
  mistrz kierownicy
 • Birthday 05/04/1976

Profile Information

 • Lokalizacja
  PL Kłomnice
 • Zainteresowania
  karety z silnikiem, rowerki, góry
 • Car
  Scenic X-MOD 1,2 Kadjar 1,33

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. biniu

  Co to jest?

  I jakie uderzenie przyjęło zawieszenie.
 2. biniu

  Co to jest?

  Takiego jeszcze nie widziałem. Stukające tak, pęknięte zgnite w Japończykach też. Ale takiego łącznika nie widziałem. Jak to się prowadziło.
 3. To ma navi z płyty. Tak chyba miałem.
 4. Ja w sobotę jechałem Kadjarem wyprodukowanym w październiku 2019 po A1 od Pyrzowic do Częstochowy i pokazywał pole. Mam niby aktualizację na 3 lata ale nawet nie sprawdzam czy są jakieś. Na desce telefon z Google Maps, a jak by co to jest Android auto i można wyświetlić mapę 🙂
 5. Fakt, ciągle jechałem po jakimś zaoranym polu 🙂 Ale w moim było można wybierać rozmówcę z książki na ekranie, pokazywał ładnie co teraz gra itd. Ale miałem wersję z audio Cabasse. Jak to ładnie grało. Lepiej niż Bose w scenicu III żony.
 6. Scenic 2 końca produkcji nie przyjaźni się z lawetami. Wiem, bo miałem z 2009r. i od 120kkm do 210kkm jeździł bezawaryjnie, tylko eksploatacja. A potem sprzedał się w jeden dzień. I wszystko przejechał na LPG. Od fabryki - gaz z Holandii. Oczywiście 2,0 F4R. Bardzo dobrze wspominam to auto. Był w prawie pełnym wypasie ze szklanym dachem. PS. No nie do końca bez awarii, bo oczywiście padł sterownik dmuchawy. Ale to w każdym padnie. Wczoraj też taki naprawiałem koledze.
 7. No trzeba sobie pomagać w ciężkim losie z wyrobami samochodopodobnymi marki Renault. Choć te nasze fury to bardziej nissany. 😉
 8. Trzeba pobrać aplikację ale chyba nadal nie ze sklepu google tylko z innego adresu Ja pobierałem takie coś https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-5-0-5002-release/android-auto-google-maps-media-messaging-5-0-500214-release-android-apk-download/download/ Pomietam, że chyba dopiero za trzecim razem ściągnąłem coś co działało. Zainstalowałem na telefonie i potem kabel usb i zaczęło śmigać. U mnie z motorolą moto 6 plus A auto takie samo tylko 140KM Tu chyba jakaś nowsza wersja: https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-5-2-5010-release/android-auto-google-maps-media-messaging-5-2-501054-release-android-apk-download/
 9. 75 KM to jest 1,2 16v bez turbo i tam są zawory regulowane jak w maluchu. Niestety na gazie gubią luz. Mam dwóch znajomych z takimi silnikami i z gazem i muszą często regulować. Regulacja prosta tylko górę się długo rozbiera.
 10. Jeśli pytasz o śruby do kół, to ja radze potraktować rzutem do kosza na śmieci. Miałem w dwóch autach po poprzednich właścicielach i kosztowało mnie to dużo zdrowia i niemało kasy. Jak się połamał klucz patentowy albo rozlazło gniazdo w śrubie. Nigdy więcej. A moment to chyba ten sam. W końcu ma trzymać.
 11. To będziemy mogli porównywać z moim 1,33 140KM '19r.🙂
 12. Jeśli jeździ się autami Renault (ja tak mam od dłuższego czasu) to jest to genialne i intuicyjne rozwiązanie. Ale to tylko moja opinia.
 13. 1,2 Tce udane nie było. Pali jak smok, szczególnie w koło komina. Potrafi wtedy dolewać benzyny do oleju. Ale ma fajną kulturę pracy. Podobno ma słaby rozrząd łańcuchowy. U mnie jeszcze żyje. 1,33 Tce pali zdecydowanie mniej, na razie za mało zrobiłem żeby napisać coś więcej. Jest bardziej "szorstki" jak chodzi o kulturę pracy.
 14. Wszystkie Renault poszły w górę ale nie tak jak pod koniec 2019 straszyli.
 15. To teraz mogę się odnieść do temperatury. Zauważyłem w Renault Kadjar, że jak jechaliśmy w 4 osoby trasę około 120 km, na dworze było 2-3 stopnie na plusie, to przy ustawionej temp. na 21 stopni na auto klimie, z przodu było zimno. Pasażerowie z tyłu twierdzili, że jest ciepło. Musiałem przejść na ręczne sterowanie i zrobiło się cieplej. Ale nie mogłem zrobić więcej testów, bo nie mam gdzie teraz jeździć 😞 Może coś z tym sterowaniem klimy być.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.