Jump to content

Gelus

moderator
 • Posts

  14161
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Gelus last won the day on June 11

Gelus had the most liked content!

About Gelus

 • Birthday 08/29/1977

Retained

 • blondyna - 3-literówki club

Contact Methods

 • WWW
  http://www.trzydziestkazvatem.pl

Profile Information

 • Płeć
  Female
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Podróże

Recent Profile Visitors

3564 profile views

Gelus's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/19)

8.7k

Reputation

 1. Oprócz wymienionych to zestaw głośnomówiący i podgrzewane fotele i kierownica
 2. Ciąg dalszy. Mam już spisane oświadczenia i muszę zgłosić szkodę do ubezpieczyciela sprawcy. No i co najlepiej wybrać? wiem, że są jakieś możliwości gotówkowe i bezgotówkowe, ze oni sami załatwiają, ze ja załatwiam. Czy przysługuje mi jakiś samochód zastępczy? Co w ogóle mogę i co bedzie najlepszą opcją? ja wiem, że dla niektórych to moze wszystko oczywiste ale ostatnia stłuczkę miałam z 10 lat temu.
 3. Sąsiadka kiedyś za znalezienie kluczyków dała nam dobre whisky. Nie sadze zeby kombinowała tym bardziej ze jesteśmy w stałym kontakcie.
 4. To są miejsca przypisane do mieszkań to raz, a dwa mam karteczkę która mi włożyła za szybę gdzie są jej dane i przyznanie sie do porysowania.
 5. Jak wypełnimy te papierki? Czy właściwie wystarczy że będę wiedziała jaki ubezpieczyciel? Ale oświadczenie na wszelki wypadek wezmę. To nie HP ale dlaczego ma to wiedzieć?
 6. Sąsiadka przyrysowała mi bok parkując obok mnie. Ma samochód służbowy. Jesteśmy umówione na spisanie szkody. I co dalej? Czy ona u swojego ubezpieczyciela zgłasza dwie szkody? Czy ja zgłaszam u jej ubezpieczyciela? Czy robie sama i przedstawiam rachunek? Jak to wyglada w praktyce bo nie spotkała mnie taka sytuacja wcześniej.
 7. Olka pixel/Aaron cos brzydkiego na privie Tobie wysyła?

 8. > a znajdź mi kobietę, która powie, że jest za szybko... > każda by chciała pędzić jak wściekła, mocy zawsze mało Bzdura, nie o to chodzi. Ty się naśmiewasz ja mówię o praktyce. Kolega zrobi jak uważa. Ja uważam że z takim silnikiem to jest muł. Traci się przyjemność z jazdy.
 9. > 1.6 lub 2.0 benzyna, jak na dojazdy do pracy więcej nie trzeba 1.6 zdecydowanie za mało. W trasie ładnie idzie ale żeby zebrał się do jakiejś trudniejszej czynności to ja go muszę motywować
 10. > ja mam do wewnatrz- czy dostane nakaz rozbioru budynku? Ja mam przesuwne Nie ma problemu z brakiem miejsca
 11. > hmmm, to co widać na tym zdjęciu to takie malutkie granulki, robi się podkład + klej i kielnią > nakłada (naciera) się je na ściane No tak, to ja na podobnej ścianie normalnie mam gwoździe powbijane i nic nie odpada i się nie kruszy
 12. > zdjęcie robione niestety kalkulatorem Czy to jest coś w rodzaju tynku strukturalnego?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.