Jump to content

Camel

użytkownik
 • Posts

  2099
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Camel

 • Birthday 03/05/1975

Retained

 • KGB

Profile Information

 • Name
  Kamil
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  3city
 • Zainteresowania
  autka
 • Car
  ch... wie który ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Camel's Achievements

kierowca

kierowca (12/19)

517

Reputation

 1. Wszystko zależy od człowieka. Jak byłem kawalerem to zmieniałem fury co 6 miesięcy, albo i nie. Trochę mnie żona przystępowała i jedno trzymałem od nowości 8 lat, ale w tym czasie „na boku” miałem z ponad 8 ale takich tańszych 6-8 latków
 2. No może nie dopłacać , ale znudziło mi się moje jedno auto co ma 2.5 roku. Kupiłem je za 44 500. Pół roku temu dawali mi za nie 35 000. Nie chcialem obecnie go sprzedawać, ale kolega wymieniał gwiazdę i odkupiłem od niego starego trupa 3 letniego i za miesiąc mam przeprowadzę (inny wątek - mieszkam już 7 lat w jednym miejscu) i z 3 miejsc postojowych robią mi się 2. Do celu, puściłem koledze za najniższa otomoto 40 000 i kolega nawet do garażu nie zszedł - tylko zapłacił i pojechał
 3. Miałem to samo w „fabiozie” jak mi w ASO rozrząd zrobili. Po chwili przeszło. Mówili że „sztywny” pasek się musi „ułożyć/zmniękczyć”
 4. Wszystko wszędzie idzie. Ja w czwartek sprzedałem auto. Wieczorem to zgłosiłem przez ePUap i w piątek z eObywatela już mi je wykreślono. Wszystko jest już połączone.
 5. Jak koledzy pisali. Patrzę o nie jest dobrze. Listwa zamiast pojedynczych, długie wężyki. Reszty nie widać. Strojenie na drodze szybkiego ruchu było ?
 6. i git. kiedy idziesz ja dziś na 12:2o na Milskiego
 7. Pić , pierd…….ć nie żałować, zamiast felgi dziś malować
 8. Zakładaj wielosezon. Ja teraz na chyba 5 będę zmieniał. Obecnie mam zimowe 225/40/18 i każda przekładka w tym rozmiarze to 200, a nie mówię o tym że za każdym razem rys przybywa przy przekładaniu kół
 9. Dziwne , mnie ch…. Skasowało 17 pln edit Uwaga: nie podlega opłacie skarbowej czynność złożenia dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa małżonkowi, wstępnemu, zstępnemu lub rodzeństwu.
 10. ciekawe ja miałem megane z 2015 i „normalny” teraz Dacia 2019 i tez „normalny”. czuje się nie LGBT
 11. Mam w Kia RIO. Kolega w Corsa. Jest lepiej niż ok. Widziałem, że chyba Twisten ma chyba w Paseratti i jest OK.
 12. To powiem Ci że moje imperiale łatwego życia nie maja. Z górka 20 000 tylko po mieście i ze 2 trasy po 1000km i wszystko ok. A po jakich wyrwach w jezdni jeżdżą to zęby bolą i od krawężników się odbijają. Z tego widać że te klebery by miesiąca u mnie nie przeżyły A jeszcze do 1 markera nie dojechały. Jak tak dalej pójdzie to z 60 000 dadzą radę.
 13. Mój wulkanizator mówił, że czasami Imperiale maja problem z wyważaniem. U mnie i u kolegi bez problemu. Maja twarde boki (XL) i trzeba je „dymnać” z zewnętrznej butli aby wskoczyły na rant. Generalnie człowiek wie co mówi/ robi bo ma hantery do testów drogowych do „ranflat” itd.
 14. Właśnie na kijance mam i se chwale , ale to małe auto na 15. chyba kupie do kolejnego
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.