Jump to content

Camel

użytkownik
 • Posts

  2093
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Camel

 1. Wszystko wszędzie idzie. Ja w czwartek sprzedałem auto. Wieczorem to zgłosiłem przez ePUap i w piątek z eObywatela już mi je wykreślono. Wszystko jest już połączone.
 2. Jak koledzy pisali. Patrzę o nie jest dobrze. Listwa zamiast pojedynczych, długie wężyki. Reszty nie widać. Strojenie na drodze szybkiego ruchu było ?
 3. i git. kiedy idziesz ja dziś na 12:2o na Milskiego
 4. Pić , pierd…….ć nie żałować, zamiast felgi dziś malować
 5. Zakładaj wielosezon. Ja teraz na chyba 5 będę zmieniał. Obecnie mam zimowe 225/40/18 i każda przekładka w tym rozmiarze to 200, a nie mówię o tym że za każdym razem rys przybywa przy przekładaniu kół
 6. Dziwne , mnie ch…. Skasowało 17 pln edit Uwaga: nie podlega opłacie skarbowej czynność złożenia dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa małżonkowi, wstępnemu, zstępnemu lub rodzeństwu.
 7. ciekawe ja miałem megane z 2015 i „normalny” teraz Dacia 2019 i tez „normalny”. czuje się nie LGBT
 8. Mam w Kia RIO. Kolega w Corsa. Jest lepiej niż ok. Widziałem, że chyba Twisten ma chyba w Paseratti i jest OK.
 9. To powiem Ci że moje imperiale łatwego życia nie maja. Z górka 20 000 tylko po mieście i ze 2 trasy po 1000km i wszystko ok. A po jakich wyrwach w jezdni jeżdżą to zęby bolą i od krawężników się odbijają. Z tego widać że te klebery by miesiąca u mnie nie przeżyły A jeszcze do 1 markera nie dojechały. Jak tak dalej pójdzie to z 60 000 dadzą radę.
 10. Mój wulkanizator mówił, że czasami Imperiale maja problem z wyważaniem. U mnie i u kolegi bez problemu. Maja twarde boki (XL) i trzeba je „dymnać” z zewnętrznej butli aby wskoczyły na rant. Generalnie człowiek wie co mówi/ robi bo ma hantery do testów drogowych do „ranflat” itd.
 11. Właśnie na kijance mam i se chwale , ale to małe auto na 15. chyba kupie do kolejnego
 12. Dobrze wiedzieć bo się do nich skłaniałem
 13. Co wybrać budżetowo Kleber bo na wodzie ok i w miarę cichy 69 ?
 14. Po rozmowie z urzędem: dopełniłem formalności i mam „nieograniczony” czas na fizyczne przerejestrowanie pojazdu bez kary. END
 15. Wysłałem zgłoszenie przez ePUAP ze wszystkimi danymi. Jutro zadzwonię do urzędu i się spytam kiedy zarejestrować ?
 16. to chyba tak zrobię a przerejestruje w styczniu 22 i zostawię tablice
 17. W prawie o u ruchu drogowym & 143 jest obecnie "skreślony". Jest jakieś rozporządzenie, które jasno precyzuje czy w 30 dni od zakupu trzeba przerejestrować auto czy wystarczy zgłosić zakup przez ePUAP ?
 18. Częsty błąd, gdy ktoś już kleił pokrywy na silikon. zamiast osłonić „klawiaturę” szmatami a później odkurzaczem syf posprzątać to skrobia nożykiem do tapet jak popadnie przylgnie. Jak szybko zauważyłeś kontrolkę to jest szansa, że nic się nie przetarło, a może sam czujnik padł od syfów - ciężko wróżyć bez sprawdzenia ciśnienia jak koledzy pisali. Ale to po uruchomieniu jedynie kilkanaście sekund i wyłączenie silnika jak niskie. Aby nie przytrzeć czegoś bardziej.
 19. Camel

  Mercedes CLA

  Ale bagażnik ma Dla mnie OK. C klasa dla mnie „za stara do mojego Peselu”, a E to wielki świniak i kasa inna
 20. Camel

  Mercedes CLA

  Szukam opinii ? Interesuje mnie po 20 roku = deska z „tabletami”. Co to za silniki 1.3 136 i 163 km - wiem, że to samo co w Dacia - ale dobre to i mało pali ? Jak o skrzyniach w automacie i tak dalej ludzie się wypowiadają ? Widzę że w cenie insigni można już kupić porządne auto
 21. Jeeesssssuuuu nie ogarniam i nie rozumiem części słów i preparatów tym bardziej. Rozumiem, że lakier będzie wyglądał pięknie, ale z drugiej strony przewinęło mi się przez ręce z parędziesiąt aut. Wiekszosc sprzedawałem w ori lakierze i w bdb stanie, ale każdy nie zachwycał się lakierem że błyszczy (No tylko jedni handlarze), tylko przypiiiiip się do ryski lub wgniotki i tak piiiiiiiiip przez kwadrans potrafili, że trzeba naprawić - chodz pewnie do końca życia auta tak zostało. Może jakbym miał auto kolekcjonerskie lub miałbym się z nim związać do śmierci to bym cudował, a jak zmieniam nowe auta co kilka lat to różnicy nie widzę i przyszły Kupujacy nie dopłaci/nadpłaci do ceny rynkowej.
 22. Jak byś nie dbał to ktoś Ci zapiiiiippppp drzwiami. Tak jak kolega pisał. Dlatego „zlewaka”, automat zima z woskiem a latem ręczna z woskiem (wszystko w płynie jak i ziemniaki ) !
 23. Dużo jeździ z „naklejkami” tune up. chyba Kaczorek od nas tam tez robił. Ja robiłem u kolegi ze Złotej Karczmy co kiedyś w ASO pracował.
 24. Camel

  Nowa Insignia

  Ten i ten bagażnik jest dla mnie ok. Luftback ma nieco większy nawet 490/460l.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.