Jump to content

el_guapo

użytkownik
 • Content Count

  9405
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3458 Człowiek - do rany przyłóż

About el_guapo

 • Rank
  el_guapo

Profile Information

 • Lokalizacja
  Jolie-bosh / Bielany
 • Zainteresowania
  Piętnowanie chamstwa, niekonsekwencji i głupoty

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak nie masz problemu z wymianą to Tungsram/GE Megalight +xx%. Cena do ilości emitowanego światła będzie najlepsza. Jeżeli wymana to rozbieranie połowy auta, to tylko LL.
 2. W czasie jazdy też? Bo tu pewnie leży rozwiązanie zagadki A dlaczego miałoby być inaczej? To zwykły reflektor bez AFL, z manualnym poziomowaniem tylko z LED jako źródło światła.
 3. To jest kuzyn a nie darczyńca, auto jest w jego rękach od nowości, bezwypadkowe/bezobcierkowe i przebieg lekko przekraczający 102kkm.
 4. Nie ma Mpacka, jest beżowa skóra, drewniane wstawki, climatronik, radio na kasetę i ... szyberdach.
 5. Od 4000km 3 garnki 1.0 turbo w Scali - ja sobie chwalę. Na S8 na tempomacie na 120km/h (część miejsca S8) mam średnie w okolicy 5/100. Subiektywnie auto jest szybsze/elastyczniejsze niż w rzeczywistości, chętnie się odpycha i do tych 60km/h nie ma konkurencji, potem trochę "puchnie". Jak je przycisnąć to ten warkot 3 cylindrów na wysokich obrotach jest nawet fajny
 6. To ignorant motoryzacyjny - tak jakbyś pytał blondynkę o takie rzeczy.
 7. To źródło sam kiedyś wskazywałem, jednak okazuje się mocno nieprecyzyjne. Wg. niego Fiat Freemont na VI przy 2500obr. powinien jechać 160km/h, a tymczasem jest to ok. 130km/h.
 8. Od 10 lat jeżdżę co najmniej 6biegowymi. Jedyną 5kę, z którą miałem do czynienia i która sprawdzała się w warunkach "autostradowych" to skrzynia w Rapidzie 1.6TDI. Ile taka 5-ka może mieć obr/min. przy autostradowych 130km/h?
 9. Dobrze zachowana, nieżle wyposazona, od mojego kuzyna z Belgii, który ma ją od nowości tj. 2001r. Ile biegów ma ten automat? Warto interesować się tym motorem? Jakieś standardowe problemy? Mocy pod 200km, zakładam że do weekendowych przejażdżek tudzież grand tourismo z prędkościami dozwolonym wystarczy.
 10. W tej Skodzie, której zdjecia wrzucilem parę postów wyżej, reflektory z fabrycznymi LED zamarzają w takich warunkach tak samo, jak reflektor Freemonta z retrofitowym LED.
 11. Upada kolejna Urban legend, ze H7 padają tak często bo bańka jest mała i temperatura przez to wyższa. H1 to jaką ma bańkę?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.