Jump to content

TWENTIS

użytkownik
 • Posts

  3834
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by TWENTIS

 1. Ale wiesz czy jest jednokierunkowa bo masz np.:
 2. Po ostatnich przygodach kumpla to może być jeszcze nieszczelny dolot
 3. Ten model ma wade skrzyni. Łożyska i blokujace sie biegi parzyste. Mialem takie i jezdzilo sie 135 Czekaj na pozew i wtedy działaj.
 4. 12 x dostaniesz po 2 p za parkowanie i już pirat jestes
 5. U mnie jest pomalowana na taki czarny mat
 6. Jeżdziłem leasingowanym bez zgody leasingu - nikt nie zaiteresował się tym na żadnej granicy
 7. Prawda, że nieprawda, czy prawda, że mają ?
 8. IMO dwustronne otwieranie plus pochowane mocowania zamka w srodku. Reszta to Twoj wybor. W sensie do czego ci ten box. Mysmy kupili 10 lat temu najtanszy chyba Interpak na narty. Mialbyc jak najwyzszy, szerszy zeby 4 pary nart, kijkow i buty nie moczyly srodka auta.
 9. Ale tu piszesz o „ zarabianiu” autem a my o kosztach robionych rozsądnie. Czyli co z tego jak zapłacę małe podatki jak dochód będzie mały - no chyba że taki jest cel.
 10. Oświeć mnie co napisałem źle. Człowiek się uczy całe życie.
 11. No trzeba to z głową robić ale ogólnie po to masz działalność / spółkę
 12. https://www.google.com/search?q=rejestrcaja+auta+bez+karty+pojazdu&oq=rejestrcaja+auta+bez+karty+pojazdu&aqs=chrome..69i57j0i19j0i15i19i22i30j0i19i22i30l5.7292j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
 13. No to mog e tylko współczuć. Auto które sprzedałem zarejestrowało się bez bólu bez KP - wiem bo to jakieś tam pociotki szfagra. A sam rejestrowałem w zeszlym roku auto kupione od rodziców. Posiałem KP - nie pamietam - co się wypełniało - chyba oswiadczenie o zagubieniu i tyle. Dopłaciłem 80 zł i dostałem wtórnik. Jak sobie wyobrażasz załatwienie takiej sprawy w przypadku jak kupiłeś samochód na drugim końcu Polski i nie masz kontaktu ze sprzedajacym [pomijam adres bo on nic nie znaczy] - mogłeś sam zgubić, nie dostać, utopić. To nie jest pierścień z Władcy Pierścieni Tylko nikomu niepotrzeban książeczka do wyłudzania 80 zł. Której zaraz ma nie być.
 14. Dobra - uprościłem. Leasing= masz firmę Jezeli kupiłeś auto na f-rę VAT 23% to wtedy wydatki na auto są KUP [kosztem uzyskania przychodu]. Wtedy PIT-5 i VAT7 ci się obnizą do zapłaty.
 15. Jak masz leasing i chcesz jezdzic tym autem dluzej to tak. Jak nie to nie ma sensu
 16. Jak akku nowy to do sprawdzenia przede wszystkim czujnik położenia wału potem kable / cewki (nie wiem co tam masz), czujnik temperatury silnika, finalnie pompa paliwa ew. immo.
 17. Nie jakiś tylko urzędnik państwowy. Sądzisz, że zrobił to bo dałem czekoladki czy mam miły uśmiech?
 18. Przecież ja tam wszystko wpisałem. Co mieli sprawdzać? Ja się loguje z profilu zaufanego czyli ja to ja. Samochod zarejestrowany na mnie - co system widzi w moim profilu. Wpisuje dane kupującego - jego pesel chociażby - system widzi czy jest prawidłowy zgadza sie z polem imię i nazwisko i czy jest aktywny w sensie, że żyje. Nie powiesz mi, że ktoś otwiera skan umowy i sprawdza czy dobrze przepisałem …..
 19. W cepiku jest taki burdel ze ja do wczoraj mialem w mobywatel auto ktore sprzedalem 6m-cy temu. Sprzedaz zgloszona przez obywatel gov pl. Napisalem im email. Olali Dopiero list pomogl.
 20. Nieprawda. Rejestrowałem auto bez KP pisało sie tylko, że jej sie nie otrzymało. Sprzedawałem też bez karty. Dopłacasz za wyrobienie nowej i tyle. Nie siej zamętu.
 21. Musialbys wykazac wade ukryta. Gdyby ci po zakupie padł rozrusznik, zawiasy i ogranicznik drzwi kierowcy, sprzegło, skrzynia to wtedy tak. A tak dostałeś auto ktore miało dużo kierowców. Analogia jak z samochodem do rozwożenia pizzy albo służbowka ew. pożyczakiem w warsztacie. Realnie liczy sie stan auta.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.