Jump to content

Konrad`

użytkownik
 • Content Count

  666
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  20h 50m 20s

About Konrad`

 • Rank
  weteran

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Zmiana pracy, samochody
 • Car
  Francuski i włoski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rzadko lub często to pojęcia bardzo względne. Kolejny fakt z życia wzięty w zeszłym tygodniu auto kolegi spędziło 6 dni w serwisie z powodu wymiany chłodnicy. Naprawa odbyła się jednego dnia, pozostały czas to oczekiwanie w IC na najtańszą dostępną na rynku chłodnicę bo tak zdecydowała firma leasingowa. W ASO oryginalna chłodnica była dostępna od ręki.....no cóż naprawa w standardzie prawie ASO 🤣🤣🤣🤣
 2. Przecież każdy szanujący się flotowiec, czy firma zajmująca się leasingiem czy wynajmem długoternimowym tnie jak może koszty napraw. Robią tylko to co musza nic na zapas. Sam tego doświadczyłem gdy w moim samochodzie posypał się rozrząd auto oczywiście po gwarancji. Firma leasingowa zadecydowała o wstawieniu auto do ASO danej marki. Jakież było moje zdziwienie gdy po 3 tygodniach kazali mi odebrać samochód z warsztatu, w którym nie wiem zostawiłbym kosiarki spalinowej na serwis. Okazało się, że producent nie chciał partycypować w kosztach więc wstawili tam gdzie było najtaniej. Nie wierz, że auto poleasingowe jest super dopieszczone bo tak nie jest.
 3. Ciekawe tylko czy w jak w obecnej wersji nie zapomną wygłuszeń zamontować. Bo szczerze głośniejszym autem to chyba w życiu nie jechałem.
 4. Aktualnie zdejmują miskę olejową, więc pewnie coś w tym jest co napisałeś.
 5. Wersja 130km z EAT6. Coś w serwisie mówią, że ślizgi od rozrządu lubią się kruszyć i wpadać do miski olejowej i zatyka smok. Mieli juz kilka takich przypadków.
 6. 1,2 jest super przy wieku 26 miesięcy i przebiegu 65kkm komunikat napraw silnik. Fajnie zwłaszcza jak jedziesz z dwójką małych dzieci, pełnym bagażnikiem i jestem kilkaset km od domu. Poprzedni piątek przebieg 82kkm komunikat service oraz usterka silnika.
 7. Konrad`

  kolizja..

  Wygląda na to że wcale nie trzeba jechać 301 km/h by być winnym https://wawalove.wp.pl/mial-pierwszenstwo-jednak-sad-uznal-go-za-winnego-6178463070345345a
 8. Z przodu obecny civic x a z tyłu alfa gulia.
 9. Konrad`

  EV AK Pionierzy!

  Zapewne jeździłeś autem ściągniętym zza wielkiej wody. Poza tym co napisałeś nurtuje mnie kto w razie awarii jest w stanie takie auto naprawić. Bo co do ASO nie sądzę, by ogarniali taki wynalazek.
 10. Nie ma i nie będzie, bo to auto z założenia dla mało wymagających. Czytaj na rynki wschodzące. Miałem dwa czy trzy razy 301 jako auto zastępcze. W stosunku do 308 to zachowuje się przy przyśpieszaniu i hamowaniu jak motorówka. A hałas we wnętrzu od prędkości 100km/h staje się nieznośny. Więc, to że będzie tam inny silnik i tak nic specjalnie nie zmieni. Bo to taka 208 tylko z kufrem...
 11. Ktoś jeszcze pisał, że zakup auta kombi nie ma najmnieszego sensu bo nowa ibiza jest super a większe zakupy zamawia się kurierem.
 12. Przykład: Znam auto gdzie przy połowie tego przebiegu oryginał chłodnicy wymieniono na najtańszy zamiennnik. Skutkiem tego średnio co 3-4 miesiące auto się lądowało w serwisie w trybie awaryjnym w związku z przegrzaniem. Co jest dalej nie wiem bo po 1,5 roku skończył się leasing.
 13. Kiedyś miałem coś takiego w 308 winny był z tego co pamiętam czujnik wysokiego ciśnienia.
 14. Tragedii nie ma. Przez tydzień miałem jako auto zastępcze nowego hyundaia i30 z silkiem 1,4 100KM. Wynik z przejazdu 754 km w 90% autostrada głównie z prędkością maksymalną równe 10 l/100 km.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.