Jump to content

Konrad`

użytkownik
 • Content Count

  665
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  17h 47m 39s

About Konrad`

 • Rank
  weteran

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Zmiana pracy, samochody
 • Car
  Francuski i włoski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przecież każdy szanujący się flotowiec, czy firma zajmująca się leasingiem czy wynajmem długoternimowym tnie jak może koszty napraw. Robią tylko to co musza nic na zapas. Sam tego doświadczyłem gdy w moim samochodzie posypał się rozrząd auto oczywiście po gwarancji. Firma leasingowa zadecydowała o wstawieniu auto do ASO danej marki. Jakież było moje zdziwienie gdy po 3 tygodniach kazali mi odebrać samochód z warsztatu, w którym nie wiem zostawiłbym kosiarki spalinowej na serwis. Okazało się, że producent nie chciał partycypować w kosztach więc wstawili tam gdzie było najtaniej. Nie wierz, że auto poleasingowe jest super dopieszczone bo tak nie jest.
 2. Ciekawe tylko czy w jak w obecnej wersji nie zapomną wygłuszeń zamontować. Bo szczerze głośniejszym autem to chyba w życiu nie jechałem.
 3. Aktualnie zdejmują miskę olejową, więc pewnie coś w tym jest co napisałeś.
 4. Wersja 130km z EAT6. Coś w serwisie mówią, że ślizgi od rozrządu lubią się kruszyć i wpadać do miski olejowej i zatyka smok. Mieli juz kilka takich przypadków.
 5. 1,2 jest super przy wieku 26 miesięcy i przebiegu 65kkm komunikat napraw silnik. Fajnie zwłaszcza jak jedziesz z dwójką małych dzieci, pełnym bagażnikiem i jestem kilkaset km od domu. Poprzedni piątek przebieg 82kkm komunikat service oraz usterka silnika.
 6. Konrad`

  kolizja..

  Wygląda na to że wcale nie trzeba jechać 301 km/h by być winnym https://wawalove.wp.pl/mial-pierwszenstwo-jednak-sad-uznal-go-za-winnego-6178463070345345a
 7. Z przodu obecny civic x a z tyłu alfa gulia.
 8. Konrad`

  EV AK Pionierzy!

  Zapewne jeździłeś autem ściągniętym zza wielkiej wody. Poza tym co napisałeś nurtuje mnie kto w razie awarii jest w stanie takie auto naprawić. Bo co do ASO nie sądzę, by ogarniali taki wynalazek.
 9. Nie ma i nie będzie, bo to auto z założenia dla mało wymagających. Czytaj na rynki wschodzące. Miałem dwa czy trzy razy 301 jako auto zastępcze. W stosunku do 308 to zachowuje się przy przyśpieszaniu i hamowaniu jak motorówka. A hałas we wnętrzu od prędkości 100km/h staje się nieznośny. Więc, to że będzie tam inny silnik i tak nic specjalnie nie zmieni. Bo to taka 208 tylko z kufrem...
 10. Ktoś jeszcze pisał, że zakup auta kombi nie ma najmnieszego sensu bo nowa ibiza jest super a większe zakupy zamawia się kurierem.
 11. Przykład: Znam auto gdzie przy połowie tego przebiegu oryginał chłodnicy wymieniono na najtańszy zamiennnik. Skutkiem tego średnio co 3-4 miesiące auto się lądowało w serwisie w trybie awaryjnym w związku z przegrzaniem. Co jest dalej nie wiem bo po 1,5 roku skończył się leasing.
 12. Kiedyś miałem coś takiego w 308 winny był z tego co pamiętam czujnik wysokiego ciśnienia.
 13. Tragedii nie ma. Przez tydzień miałem jako auto zastępcze nowego hyundaia i30 z silkiem 1,4 100KM. Wynik z przejazdu 754 km w 90% autostrada głównie z prędkością maksymalną równe 10 l/100 km.
 14. Ujeżdzam 308 w wersji 130 km z EAT. Do jazdy po mieście dobry wybór, zwłaszcza że silnik ma bardzo mocny dół. Z elektroniką nie ma problemów, jedyny problem to że centralny wyświetlacz czasami ożyje zaraz po włączeniu samochodu a czasami po 30 sekundach a czasami po minucie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.