Jump to content

Dembu

użytkownik
 • Posts

  13186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Dembu last won the day on December 30 2020

Dembu had the most liked content!

4 Followers

About Dembu

 • Birthday 12/30/1980

Retained

 • weteran

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Piastów + Liege
 • Zainteresowania
  Lotnictwo
 • Car
  Audi i BMW

Recent Profile Visitors

2655 profile views

Dembu's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/19)

6.2k

Reputation

 1. Nie mam. Ale brałem z tej firmy. https://marciniakogrodzenia.pl Zadzwoń do nich i powiedz, że jesteś zainteresowany i zapytaj o szczegóły. Wszystko Ci podadzą może nawet wyślą coś ciekawego na maila
 2. Ja mam taką wiatę 6x6,5m .... potrzebujesz 4 słupy na jedną stronę. Mam robioną przez firmę i jest obliczona na warunki atmosdferyczne w PL, czyli opady śniegu i wiatry.
 3. Kupiłem na alle drogo... Zobacz ofertę: Olej do smarowania okuć okiennych WINKHAUS MACO https://allegro.pl/oferta/olej-do-smarowania-okuc-okiennych-winkhaus-maco-8822609590 Taki pojemniczek starczy chyba na 2 okna balkonowe.
 4. @Kiwal Jedynie pergola na 4 słupach z rozsuwanym dachem tzw. tarasola. Powinieneś być zadowolony. Wg mnie markizy tam się nie da zainstalować. Jest za ciężka i nie ma punktu zaczepienia. W sumie lepsze rozwiązanie od markizy, bo po bokach będziesz mógł sobie zainstalować firanki.
 5. @jaceq @Tomo dzieki Panowie... Wyczyściłem prowadnice i nasmarowałem wszystko olejem z alle drogo działa jak nowe
 6. Może być ... czyli 25zł=5 euro
 7. W sumie pewnie tak.
 8. Może u mnie chce dorobić?
 9. @tomecki A trzeba to układać tak jak Ty masz, czy można wszystko wzdłuż?
 10. Ok, sprawdziłem. Winkhaus. Zamówiłem olej i kluczyki do regulacji .... jak przyjdą to będę się bawił. Dzieki za pomoc, bo nie wiedziałem z której strony to ugryźć.
 11. Ok .... ale to jest zrób to sam ... dlatego zadałem tu pytanie, bo jestem w stanie coś przesmarować, albo pokręcić śrubokrętem.
 12. Może sprecyzuję .... okno zamyka się i otwiera prawidłowo .... jedynie jak je chcę uchylić to muszę ciągnąć z dwóch stron, a jak chcę zamknąć to muszę pchać z dwóch stron. Jak jest w pozycji do zamknięcia, to normalnie przekręca się klamkę i się zamyka, więc to nie problem regulacji zaczepów. Poszukam na YT może faktycznie, ale wkleiłem na zrób to sam, bo wydaje mi się że za regulację okna 50-100 zł to trochę cena z sufitu, a nikt za 20 zł do jednego okna nie przyjedzie.
 13. Mam problem z jednymi drzwiami uchylnymi. Ciężko je uchylić (otwieranie i zamykanie) jakby coś się blokowało po prawej stronie. Nie ma możliwości otwarcia i zamknięcia (uchylanie) jedną ręką tylko trzeba dociskać z dwóch stron. Co to może być i jak to naprawić? Coś przesmarować? Ale czym ? W ogóle nie wiem jak się do tego zabrać i jak to działa.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.