Jump to content

Maxit

użytkownik
 • Content Count

  1941
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Maxit last won the day on September 23 2019

Maxit had the most liked content!

Community Reputation

1341 Człowiek - do rany przyłóż

6 Followers

About Maxit

 • Rank
  Fachura
 • Birthday 03/24/1976

Contact Methods

 • Hangouts / GT
  -
 • iMessage
  -

Profile Information

 • Name
  Tomek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa, Polska
 • Car
  R6, V8, V12, EV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W zasadzie mam Ci ochotę odpowiedzieć szczerym, staropolskim "S........j", ale się powstrzymam.
 2. Płacenie samo w sobie nie jest istotnym problemem. Tak jest ten świat zbudowany. Chodzi o to, żeby rachunek był sensowny- tj. jeśli już zapłacę żebym był zadowolony z efektu.
 3. Nie chodzi o żadne leczenie. To jest samochód rodzinny wykorzystywany tylko i wyłącznie do podróży z rodziną. Jego spalanie nie ma żadnego znaczenia. Multimedia też. Auto jest szybkie, przestronne, dobrze się prowadzi i nie ma w zasadzie innych wad niż hałas. W dodatku ma niewielki przebieg i jest w pełni sprawne. Dołożenie 150-200 tyś pln tylko po to, żeby było nowsze jest bezsensem. Dodatkowo nie ma gwarancji, że nowsze tych gabarytów będzie cichsze.
 4. Całe życie jeździłem Mercedesami. Kłopot jest taki, że subiektywne wrażenie mam takie, że w nowym Berlingo jest ciszej niż w BMW... Jak będziesz w Warszawie zapraszam. Możesz sam ocenić.
 5. Odgłosy toczenia i odgłosy opływającego powietrza. Z uszczelek nie gwiżdże, czasem coś zaśpiewa zza lusterka, ale to chwilowe. Że drogo to wiem. W dzisiejszych czasach nie ma nic tanio. Ważne ,żeby było drogo i dobrze, a nie drogo i źle. Auto jest jakie jest, ale spełnia wszystkie moje oczekiwania i nie zamierzam go zmieniać.
 6. Wywaliłem już Bridgestone`y RoF 20" 285/315 i założyłem ciche Micheliny (bez RoF) 19" 255/285. Jest ciszej (na fabrycznych kołach zionąłem nienawiścią do tego auta), ale nie cicho.
 7. Oferenci piszą, że robią jedno i drugie. I wyciszanie matami i poprawianie uszczelek. Ja nie wiem co hałasuje bardziej, ale hałas jest dla mnie zabójczy. Nie znoszę go, męczy mnie dramatycznie i w dodatku wkurza. W tym konkretnym aucie szyby mają normalne ramki i uszczelki, więc to nie powinno być tak wielkim problemem jak w autach z szybami bez ramek. Mam wrażenie, że większość hałasów dobiega jednak z nadwozia, bo część dźwięków wydawanych np. przez drzwi jest "wartburgopodobna"...
 8. Mam BMW E70, które prawdopodobnie zostanie ze mną jeszcze przez wiele lat. Auto nie jest moją miłością, ale spełnia wszystkie oczekiwania jako auto rodzinne więc teraz i w przyszłości będzie woził moją rodzinę. Cechą, która irytuje mnie w tym aucie najbardziej jest hałas. Jest tam niewiarygodnie głośno w czasie jazdy z prędkością ponad 120km/h. Pomyślałem, że można wyciszyć grata - wiem, że są firmy, które oferują tego typu usługi. Z tego co znalazłem na stronie internetowej jednej z tego typu firm tanio nie jest. Natomiast poza ceną ciekawi mnie efekt, bo w
 9. OC 30-dniowe jest dostępne tylko dla dealerów i komisów - w branży nazywa się komisowe. Kiedyś się dawało ściemnić, teraz już nie, bo musi być zaraportowane do TU w ciągu 3 dni od zawarcia. Kup zwyczajne na raty. I tak jest ustawowy obowiązek rozliczenia się z Tobą za niewykorzystany okres.
 10. Korozja/przygody blecharsko-lakiernicze. Jak nie ma rdzy i auto jest dobrze utrzymane, to będzie cieszyło właściciela. 3.2 z 2004 to M112 - super motor.
 11. Albo przez pandemię firma przestała przynosić zyski, reprezentacyjne auto przestało być potrzebne, a przelewy za leasing zaczęły uwierać...
 12. Masz wypaczone spojrzenie... Serwis nie ma zapewniać Ci "niewiarygodnych doznań", tylko solidną usługę przeglądu/naprawy auta, oraz czystą toaletę i poczekalnię.
 13. Jaka firma, Twoim zdaniem, jest godna polecenia patrząc przez pryzmat serwisu.
 14. Ale sprawa wygląda tak: jest rękojmia i gwarancja (w sumie dobrowolna sprzedawcy/producenta). Rękojmia jest wyłączona, bo tutaj nie obowiązuje "prawo konsumenckie". Zostaje gwarancja. Jeśli gwarant twierdzi, że wszystko jest ok, jedyną drogą jest sąd. Skoro sprawa nie jest w sądzie, to sprawy w sumie nie ma. Zostają gównoburze i tysiące użytkowników lanosów LPG którzy nie kupią nowego Mercedesa w sieci dealerskiej... Właśnie Piotrze, pasujesz do układanki. Też nie kupisz? BTW miałem jedną sytuację z "kłopotem z gwarancją" w Mercedesie. W czasie obowiązywani
 15. Tylko zdaje się, że nie do końca o to chodzi przy w/w naprawie. Jeśli cały zespół baterii jest zużyty, to wymiana kilku sekcji nie pomoże. Natomiast mówimy raczej o akumulatorach, które z racji "przebiegu" powinny być jeszcze sprawne, a całościowo wskazują ponadnormatywne zużycie, lub awarię. Zdaje się, że pierwsze z pakietu przyjmują na siebie najwięcej i czasem pojawiają się przedwczesne awarie, lub błędy połączenia pakietów. I wtedy taka naprawa ma sens.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.