Jump to content

kravitz

użytkownik
 • Content Count

  24412
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

kravitz last won the day on January 26

kravitz had the most liked content!

Community Reputation

8446 Człowiek - do rany przyłóż

About kravitz

 • Rank
  weteran
 • Birthday 07/11/1978

Contact Methods

 • Hangouts / GT
  brak
 • iMessage
  brak

Profile Information

 • Name
  Piotr
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa, PL
 • Zainteresowania
  brak czasu
 • Car
  Lancer, Golf

Recent Profile Visitors

2443 profile views
 1. Dyskusyjny dla Ciebie. Dla mnie też. Ale laskom się podoba.
 2. Jesli się da, to bym poszukał Mitsu ASX. Starsze technologicznie auto, ale zupełnie bezproblemowe.
 3. To jest właśnie problem, że człowiek nie jest szympansem Jak ma być ekran dotykowy, to musi być bliżej. Można zrobić niżej i wtedy gorzej go macać (jak na tym zdjęciu z nowszego Civica) albo zrobić wyżej. A jak wyżej to tez dwie opcje. Żeby się wtapiał jednak w deskę...wtedy powietrze z klimy wieje Ci po łokciu prawej ręki, albo wyżej i wtedy wystaje z deski i wygląda jak wstawiony na siłę. Niewiele da się tutaj wymyśleć i to jest tylko kwestia tego, co projektant poświęci aby to wyglądało jakoś lepiej.
 4. Ale to jakieś demo jest. Nową Cuprę za tyle się kupi?
 5. To auto ma przepływomierz? Moze to jest wadliwe. Kiedys mi jakieś auto tak szarpało jak jakieś lewe powietrze do dolotu wpadało. Jakaś rurka była się zsunęła czy coś takiego. Juz nie pamietam co to za samochód był.
 6. Napiszę tylko że bym się jarał takim autkiem codziennie
 7. Na tą chwile to nie w kaczolandzie, ale w jednym kraju z EUR zakosili z rachunków bankowych 10% w imię ratowania państwa.
 8. A co chcesz to do grobu zabrać? To tylko rzeczy materialne. Kiedyś zamkniesz oczy i tyle z tych gadżetów. Ale to jest pewna forma niewolnictwa. Nie masz rzeczy materialnych + jakaś waluta cyfrowa z ograniczoną datą ważności i jesteś niewolnikiem. Jesteś zależny od systemu. Masz oszczędności lub coś co możesz sprzedac -> jesteś jako tako niezależny
 9. Zaraz dojdziemy, że to ten przypadek, kiedy potrzebujesz akurat kupić nowego Lublina z rocznika 2007, dokładnie z lipca Dostawczaka raz prawie wziąłem w leasing. Kilka lat temu. Mercedesa. Też bardziej się opłacał niż płacić gotówką.
 10. Nie wiem. Może być jak piszesz. Ja juz zrezygnowałem z wydumek.
 11. Kilka tysięcy różnicy na takim VW Golf. Plus dodatkowo przy finansowaniu leasingiem masz cenę auta bardzo dobrą. Osiągalną być może przy gotówce po zrobieniu loda sprzedawcy w salonie. A nie wiem czy i to by wystarczyło.
 12. Niepotrzebnie się tutaj napinasz. Niczego nie sugeruję, a już na pewno nie że lepiej wydać i mieć koszt, niż nie wydać. Masz sytuację, że potrzebujesz kupić auto. I to jest punkt wyjścia. Nie żaden szpan, nie żadne szastanie kasą. Masz kasę i możesz zdecydować czy chcesz zapłacić gotówką czy wziąć leasing. Tylko tyle i aż tyle. I nie wiem w którym momencie dyskusja zeszła na używki od Turka. Ja piszę o nowym aucie i miałem wrażenie, że o takich tutaj piszemy. Zwłaszcza w kontekście też i pojawiających się tutaj argumentów o najmie długoterminowym.
 13. OK, ale pisaliśmy chyba tutaj o nowych autach. Nie piszę o programiście za 30 klocków, tylko o sytuacji, czy lepiej wyjąć gotówkę z szafy i kupić auto, czy jednak wziąć połowę tej gotówki z szafy i kupić auto, a za resztę tej gotówki z szafy płacić raty. Założenie jest takie, że tą kasę mamy, nawet jesli uzbieraliśmy z butelek.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.