Jump to content

kravitz

użytkownik
 • Posts

  30010
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

kravitz last won the day on August 20 2021

kravitz had the most liked content!

About kravitz

 • Birthday 07/11/1978

Retained

 • weteran

Contact Methods

 • Hangouts / GT
  brak
 • iMessage
  brak

Profile Information

 • Name
  Piotr
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa, PL
 • Zainteresowania
  brak czasu
 • Car
  Golf, e-Golf

Recent Profile Visitors

3473 profile views

kravitz's Achievements

rajdowiec

rajdowiec (16/20)

13.7k

Reputation

 1. Ja juz z nim gadałem i odnowienie polisy w autach będzie raczej i Akowicza Ale to nie jest tak, że zawsze jest lepiej.
 2. Moze nie u naszego kolegi forumowego od ubezpieczeń, ale wysłałem zapytanie do babki która nas kiedyś ubezpieczała w Alianz i do kolesia u którego „mamy wszystko z PZU”, włącznie z grupowkami Dealerskie tez jest z Alianz i wyszło sporo taniej.
 3. Uroki zamieszkania w Wawie lub Kato. Jak kto woli. Za nowego Golfa pakiet dealerski wyszedł 6k Nie mam serii dzwonów w historii ubezpieczenia, żeby nie było.
 4. Mi za T3LR wyliczyli ponad 8k Okolice Wawy.
 5. 100% VAT? Masz drugie auto w jdg na 50%?
 6. Jest lekko na parkingu. Podczas jazdy oczywiście się usztywnia. Nie było trybu sport, to zwykły Golf był.
 7. To nie schodzi 1h na klienta. Ci pierwsi oglądający co kupili, zaprosili mnie z autem do jakiegoś warsztatu. Znalezli blisko mnie, ale sama podróż to 20 minut. Pozniej 15 minut czekania na wjazd autem na podnośnik. Sprawdzania i opukiwania z 30 minut. Pozniej jeszcze próby targowania. A takie coś rozwala dzień, weź tu przyjmuj kolejnych codziennie. Nie godzina, ale właściwie cały czas po pracy znika do wieczora, bo plany musisz przesuwać na kiedy indziej. Ja mam swoje życie. Ogolnie to jeszcze mogę dodać wycenową ciekawostkę. Wystawilem za 60k, mniej więcej za tyle były podobne Golfy na otomoto i olx. Otomoto mi podpowiedziało ze takie auta są wystawiane w widełkach 56-64k Jak odbierałem nowego Golfa, to poszedłem do działu aut używanych i mówię ze proszę o wycenę. Wycenili tak, ze chcieli odkupić za 45k Z drugiej strony dzwonili z Aaaauto, poprosiłem o wycenę na podstawie VIN. Oddzwonili za godzinę i proponowali 60k, ale jak jakieś delikatne wady wyjdą na ich badaniu technicznym to mogą zaproponować 58k, ale to są dolne widełki i mniej nie będzie. Wydaje się zatem ze jak ktoś ma w miarę standardowe auto i nie ma za bogato z czasem to Aaaaauto jest spoko rozwiązaniem.
 8. Nieaktualne. Ehh, będę dobrze wspominać
 9. Nie ma takiego obrotu, ale dzisiaj jestem z kimś umówiony, a następny jutro. Najlepiej w historii sprzedawało mi się Seicento Abarth kilkanaście lat temu. Byla prawie licytacja i ludzie chcieli wpłacać zadatki zanim przyjadą. Po chyba dwóch godzinach od ogłoszenia auta nie było
 10. Lpg powoli traci zastosowanie. Oczywiscie będzie żyło jeszcze jakiś czas w rozwiązaniach ultraoszczednych typu „auto na wiosce skręcone na drut”, ale to niestety wymiera. Mi dotychczasowy Golf palił tyle samo złotówek na 100km na benzynie, co poprzednie auto na LPG. Do Golfa LpG nie założysz, ale potrzeby tez nie ma. A wchodzą różne pluginy gdzie benzyny możesz w ogóle nie używać i miesiąc. A na wiosce z reguły jest gdzie takie coś ładować.
 11. Chciales to masz Nie wiem jak to się stało, ale auto mam na 18tkach. Bylem pewny ze brałem standardowe 17” Z komfortem jest słabo
 12. kravitz

  Zasada x2

  Z tego co widze to tylko kasa x2 Punkty po staremu. Nie jest to zadna przeszkoda dla takich ciuli w M3 czy córek w Arteonie. Tylko latanie budżetu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.