Jump to content

dellti

użytkownik
 • Content Count

  1628
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4h 40m 56s

Community Reputation

11 Normalny

5 Followers

About dellti

 • Rank
  kierowca

Profile Information

 • Lokalizacja
  w-wa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dellti

  WOŚP wawa4x4

  ktoś się wybiera w niedzielę?
 2. dellti

  OTI 2019 - Warka

  Było super, jak to na choince W tym roku udało nam się wyjechać wcześnie z bazy, więc cała trasę ze wszystkimi fotozagadkami i próbami skończyliśmy chwilę przed 12-tą. Najdłuższe czekanie w kolejce przed próbami trwało może 5 minut, więc przed zjazdem na bazę zdążyliśmy jeszcze zaliczyć jedzonko i solidne umycie patrola. Ogólnie jestem zadowolony, szkoda tylko że musieliśmy zbierać się już po 14-tej Niestety popołudniowe imprezy rodzinne mają swoje prawa , więc ominęło mnie zakończenie imprezy. Było coś ciekawego? @_sky_, miałem nadzieję że chociaż chwilę pogadamy, wypatrywałem cię w tej drewutni, ale chyba później przyjechaliście. Będzie jeszcze wiele okazji, w przyszłym roku zamierzam trochę więcej pojeździć. U mnie na szczęście też bez widocznych strat, może się po prostu starzeję @mati1.6dohc, mimo wszystko żałuj, że nie byłeś Impreza dobrze zorganizowana, można było się chwilę pobawić. Szkoda że ekipa z w4x4 się trochę pożarła, nie znam szczegółów, ale trzeba mieć nadzieję, że wyjdzie z tego coś dobrego. Niestety takie życie, w każdej grupie ludzi po kilku latach zaczynają się jakieś wewnętrzne spory. Do zobaczenia na wośp
 3. dellti

  Się pochwalę ;)

  No dokładnie na to zwróciłem uwagę, większość popularnych jest z niezrozumiałego dla mnie powodu dosyć wysoka. Oby dobrze służył.
 4. dellti

  Się pochwalę ;)

  Bagażnik wygląda bardzo ciekawie. Jakaś samoróbka?
 5. Impreza Groszka wygląda ciekawiej, ale ja nie mam szans obudzić pilota tak wcześnie będę na warszawskiej, ktoś się wybiera?
 6. Na to chyba wszyscy narzekają ... pierwszą dętkę wymieniłem zanim przejechałem pierwsze 50 km Ktoś używał może kół nie pompowanych?
 7. Muszę przyznać, że rewelacyjnie Jeszcze trochę i trzeba będzie drugiego patrola kupić 😂
 8. Z chyba pięciu OTI, w których wcześniej uczestniczyłem, ta edycja była najlepsza. Widać było, że chłopaki z Warki znają swoje okolice i naprawdę bardzo fajnie poprowadzili trasę. Nieobecni niech żałują
 9. My się wybieramy. Tym razem moja druga połówka będzie prowadzić, więc szykują się spore emocje
 10. Niby się zapisałem, ale znowu potwierdzenie nie przyszło Będę musiał się do nich bezpośrednio odezwać.
 11. Termin zarezerwowany, czekam na zapisy Wiadomo już gdzie będzie?
 12. Też polecam, bardzo fajne imprezy organizują.
 13. O dwóch pokojach raczej zapomnij ... ale jak nie masz możliwości montażu stacjonarnego to warto. Wybierz tylko model z jak największym zapasem mocy (czyli IMHO co najmniej +50% w stosunku do powierzchni deklarowanej przez producenta). Jako prowizorka da radę.
 14. Musisz kupić kolejną vitarę, żeby została w stanie fabrycznym
 15. na autostradzie to nawet go przegoni
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.