Jump to content

AstraC

moderator
 • Posts

  11693
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by AstraC

 1. Cytuję: "Chyba M32 GM nie widziałeś!" Albo: "Bo DSG w VW...!"
 2. Wtedy też były dostępne.
 3. Moi rodzice 55 rok, w 2018 kupili Vitare 1.0, zadowoleni po dziś dzień. Wersja niby poprzednia, ale różnica wizualna żadna tylko że nie hybryda.
 4. Vitara? Powiedziałbym B-MAX od Forda, ale ostatni rok to 2017.
 5. Jak dobije do 10 lat to warto pomyśleć. A pewnie z 8 lat to będą produkować. W tej chwili nie mam ma co Forda zamienić.
 6. 150KM poniżej 100kPLN jakby było to Forda zastąpi Dacia.
 7. Poszukaj w sklepach stacjonarnych InterPack.
 8. Ciekawe, mnie ten diesel na tle innych raczej odrzucał.
 9. Może elektryczny ręczny? Odcinasz zasilanie i stoi? Do tego trzeba odszukać jakiś kabelek gdzieś ukryty, coś co niby jest bez sensu, ale bez tego elektronika zglupieje bądź uniemożliwi ruszenie bo jakiś błąd. Tylko musi być to raczej we wiązce w trudno dostępnym miejscu, a nie w modułach, bo to się da odciąć.
 10. Nie ruszaj. Też mnie Grand swędzi, bo od COVID jeździ tylko w trasy, więc nie boli w mieście rozmiar i mógłbym wrócić do Galaxego, ale nowy to abstrakcja z ceną, a używki też tanie nie są i często szukać trzeba długo.
 11. Dokładnie, jak bym teraz miał kupować, to wolę dobrze wyposażone auto klasy B niz Sportage w biedzie. Po prostu po co mi takie auto na dojazdy do pracy czy do sklepu. Hmmm ja tutaj mam problem. Kupowałem nową Astrę III to mogłem wziąć gołą Insignie A 1.8, nowość, ale miałem Astrę, było kombi i wyszła całkiem bogata wersja z mocnym silnikiem. Drugi raz brałem Grand C-MAX'a, to już mam bieda wersję, ale silnik z lepszych. Więc wszystko zależy od potrzeb na dany moment. Przy czym Forda mogłem mieć z bieda silnikiem i wyglądającego, albo tak jak mam silnik lepszy, parę rzeczy dokupione, i wygląda biednie ale jestem zadowolony.
 12. Ktoś podrzucił Astre J, faktycznie można coś znaleźć: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-sprzedam-opel-astra-j-stan-idealny-ID6E25jw.html#c188d1441a https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-opelastra-1-4-t-czujniki-cofania-radio-400-intellilink-ID6E2vq9.html#c188d1441a
 13. 100kkm to jakoś nie specjalnie dużo. Miałem to w Galaxy, dokładnie pewnie poprzednika, drogi rozrząd, ale chyba 240kkm/10 lat, do przebiegu 230kkm czy coś koło tego robiłem jeszcze turbo. Tak to nawet sprzęgło fabryka, niezłe były te silniki.
 14. https://allegro.pl/oferta/hyundai-ioniq-blotnik-lewy-10971046283 https://allegro.pl/oferta/maska-hyundai-ioniq-8910046520 I jest kilka innych czerwonych elementów.
 15. https://allegro.pl/oferta/hyundai-ioniq-blotnik-lewy-10971046283 https://allegro.pl/oferta/maska-hyundai-ioniq-8910046520 I jest kilka innych czerwonych elementów.
 16. Za ile wycenią, a za ile sprzedadzą? Bo co oni chcą, a co ktoś zapłaci to dwie różne rzeczy.
 17. Tutaj może być coś, co mała firma zyska - tzn. włoży swoją pracę która będzie zyskiem. Krótko mówiąc, kupić za ułamek wartości i w wolnym czasie, jako dodatkowe zajęcie rozbierać, czyścić i ogarniać.
 18. No ale czy nie jest brany pod uwagę akcelerometr telefonu?
 19. A dlaczego musi być rabat? W sumie ludzie piszą, że super wyposażona za tą kasę, nic lepszego się nie da, a tutaj i tak rabat musi być.
 20. Zrobię pomiary, ale już nie dziś. Co do różnic Zafira B to Astra H, Zafira C to Astra J. Ja mam 2018, raczej nie słyszałem o problemach z korozją, jedynie wiem że warto spojrzeć przy górnej prowadnicy tylnych drzwi przy słupku środkowym, tam jest w głębi i słyszałem, że czasem się pojawia, ale po FL już nie. 1.0 i 1.5 EB raczej w miarę w porządku, jak nieznany stan rozrządu to warto zrobić, podobnie w 1.6EB, dodatkowo w nim trzeba sprawdzić czy miał przeprowadzona akcje serwisową na układ chłodzenia. Jest jeszcze 1.6 wolnossący najprędzej do gazu, ale skrzynia 5'ka, pali tyle co EcoBoost i nie jedzie. Grand dodatkowo przy 7 osobowej wersji podłoga jest płaska po złożeniu, przy 5 jest lekki próg. A drzwi odsuwane to mega plus. Zafira C znów większą i lepiej wyposażona za tą samą kasę, ale za to bez odsuwanych drzwi. Bolączki Astry J.
 21. C-MAX nie występuje w wersji 7 osobowej, tylko Grand miał, po złożeniu ma raczej płaską podłogę. Teraz miałem Galaxego '09 a teraz mam Grand'a. Pytaj jeśli chcesz coś konkretnego wiedzieć. Ja rozpatrywałem jeszcze Zafirę C, ale wygrał Grand bo ma odsuwane drzwi.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.