Jump to content

Mike_wwl

użytkownik
 • Posts

  11687
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Mike_wwl last won the day on July 22

Mike_wwl had the most liked content!

3 Followers

About Mike_wwl

 • Birthday 06/26/1976

Profile Information

 • Lokalizacja
  Michalin , Polska
 • Zainteresowania
  odpoczywanie
 • Car
  UP!, Auris

Recent Profile Visitors

2122 profile views

Mike_wwl's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/19)

6.5k

Reputation

 1. No to w drugą stronę, nie jesteś właścicielem. Jeździsz i ładujesz tylko w domu. Z czasem zaczyna się zużywać, więc jedziesz na wymianę i "dostajesz" (wypożyczasz) nową tylko za koszt nabytej energii?
 2. A jak rozwiązany będzie problem ubytku pojemności baterii w czasie. Jedziesz w trasę nowym autem z nową baterią i dostajesz na stacji coś co ma 5 lat i 80% pierwotnej pojemności.
 3. W windach jest przelicznik 8 osób - 630 kg, tu zrobili bardziej pod skoczków narciarskich. Z drugiej strony jak macie 300 kg nadwagi przy 5 osobach, to razem z bagażem ważycie ponad 900 kg - to albo nie jest mały bagaż, albo to nie są lekkie osoby.
 4. Czy to był jakiś były Polmozbyt, w którym nie wyszła transformacja ustrojowa?
 5. Pewnie do dzisiaj Cię tam pamiętają
 6. O ile dobrze pamiętam to kolega @kravitz kiedyś reklamował wizytę w serwisie, bo nie miał oświetlenia zegarów (czy przełączników) - okazało się, że w serwisie przedstawili włącznik od świateł na inna pozycję .... więc blokada rodzicielska może go przerosnąć.
 7. Dwa lata temu wywaliłem fuldy z 2015 - odpadały właśnie klocki bieżnika.
 8. Ale to nie są samochody na handel - ludzie kupują dla siebie używane klocki i tarcze - też byłem w szoku jak się o tym dowiedziałem.
 9. Zważając na to, że są chętni na używane klocki i tarcze hamulcowe to po prostu kupują używane.
 10. Wystarczy, że jest korekta momentu zapłonu (żeby był chwilkę później) i tyle. Nie trzeba zmieniać całej mapy.
 11. Moja żona ma nos bardziej niż czuły i nie wyczuwa.
 12. Nie śmierdzi - ostatnie wygłuszenie robiłem na wiosnę 2020. Potem wyjazd w prawie 40 stopniowe upały do Chorwacji i zero zapachu. Maty "tanie stp" plus polska pianka. Jeszcze jedna zaleta albo wada całkowitego wygłuszenia to izolacja termiczna. U mnie z tyłu nie ma nawiewów, a teraz jest latem chłodniej a zimą cieplej niż było. No i wolniej się wyrównuje temperatura z otoczeniem na postoju.
 13. Mi... Nie do końca się chciało, ale akurat miałem taki czas w życiu, że miałem do wyboru albo słuchać gderania , albo w ciszy i spokoju dłubać w samochodzie. No to dłubałem - w sumie się opłaciło
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.