Jump to content

Mike_wwl

użytkownik
 • Posts

  14652
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Mike_wwl last won the day on June 30

Mike_wwl had the most liked content!

3 Followers

About Mike_wwl

 • Birthday 06/26/1976

Profile Information

 • Lokalizacja
  Michalin , Polska
 • Zainteresowania
  odpoczywanie
 • Car
  UP!, Auris

Recent Profile Visitors

2738 profile views

Mike_wwl's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/20)

10.4k

Reputation

 1. Odwrotnie, na blachę dajesz matę butylową a na to piankę kauczukową.
 2. Kiedyś była jakaś promocja w bitmat.pl na zestaw maty stp (te cieńsze) + pianka kauczukowa 6 mm. I wyszło taniej jak osobno mata AB2 i pianka. Teraz tego nie widzę w zestawach. Ale generalnie to jedna cholera.
 3. W Aurisie odkręcenie foteli i podniesienie kilku plastików żeby zdjąć wykładzinę to było 15 minut. I IMHO od tego warto zacząć - potem można robić raz jedne drzwi czy nadkole, następnym razem kolejne. Najwięcej zabawy było z dachem - mimo że nie wyciągałem podsufitki tylko ją opuściłem.
 4. Na 99% w Japończyku jest tam zero wygłuszenia.
 5. W aurisie kombi/HB daje -tam pod wytłoczkami po bokach jest goła blacha. No i nie zapominaj o klapie.
 6. Aurisa sam poleciałem po całości - zacząłem od drzwi, podłogi i przestrzeni w bagażniku. I to był największy spadek hałasu. Na następny dzień dołożyłem dodatkowe wygłuszenie pod maskę i silnik na wolnych obrotach stał się niesłyszalny. Potem porobiłem wnęki kół i tu też był efekt ale sporo mniejszy. I na koniec zrobiłem dach - i tu byłem najbardziej zawiedziony efekt zerowy - do momentu jak złapała mnie ulewa - deszcz słychać tylko przez przednią szybę. No i efekt uboczny - lepsza izolacja od temperatury zewnętrznej. BTW w mojej hybrydzie nie ma żadnego wygłuszenia maski.
 7. Do normalnej jazdy to wystarcza ten 122. W lexusie Ct200h jest obecnie łącznie 136 KM i po mieście jeździ się przyjemniej i dłużej na prądzie, ale przy prędkościach autostradowych i na szybszej trasie nadal jest i będzie 99 KM
 8. Po 15 minutach już go nie widać - tak jak własnego nosa Ten mój przy 140 już jedzie z lekką zadyszką - to w końcu tylko 98 koni. Ale 125 jest ok. No i oczywiście zero wygłuszenia w tym samochodzie, chociaż jest ciszej jak w aurisie II. Maty już czekają na montaż. Jak się sprężysz to będziesz miał na przyszłe wakacje
 9. Dziadkowóz - w sedanie są tylko 1.8. Myślałem o 2.0, ale na kombi bym czekał do grudnia, a z pewnych powodów to było dyskwalifikujące Na zdjęciach wygląda ekstra, no i ma mieć kolejna generację HSD, większa moc zespołu, ogólnie lepsze osiągi i jeszcze więcej wykorzystywania prądu.
 10. Wzorzec z Sevres dziadkowozu - corolla hybryda (sedan!) - ten jak zamawiałem był najszybciej dostępny.
 11. Za to PWPW działa jak szalona. Auto rejestrowane 07/07/2022 - wczoraj o 14 SMS, że stały dowód jest już do odbioru w urzędzie
 12. Przeczytałeś może jak bardzo merytorycznie nowy kolega się wypowiedział w wątku sprzed wieków? Gdyby napisał coś ciekawego to pierwszy bym bił brawo.
 13. I tak po siedmiu latach dopiero zdecydowałeś się odpowiedzieć? Fajnie!
 14. Widać, że jesteś nowy więc dobra rada - to nie jest forum archeologiczne i nie odpowiadamy bezsensownie na tematy sprzed kilku lat.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.