Jump to content

Mike_wwl

użytkownik
 • Content Count

  10246
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Mike_wwl last won the day on February 7

Mike_wwl had the most liked content!

Community Reputation

4911 Człowiek - do rany przyłóż

3 Followers

About Mike_wwl

 • Rank
  młodociany rajdowiec
 • Birthday 06/26/1976

Profile Information

 • Lokalizacja
  Michalin , Polska
 • Zainteresowania
  odpoczywanie
 • Car
  UP!, Auris

Recent Profile Visitors

1835 profile views
 1. Akurat ten zegarek jest tam zostawiony specjalnie - w tym miejscu był od zawsze w takim kształcie - taki ukłon w stronę tradycji.
 2. Nie wiem jak konkretnie w tych wersjach silnikowych, ale Audi jest generalnie lepiej wygłuszone.
 3. Poszukaj na promocjach w Jula zestawów bahco.
 4. Kolejna bajka. Samochody z jednej lawety potrafią mieć różne opony.
 5. Z tymi poliftowymi jako lepiej dopracowany to tylko wrzucę jakto Toyota po 2000 roku zrobiła lifting m. in. Avensisa i Corolli i wsadziła tam silniki typoszeregu ZZ, które miały wadę konstrukcyjną i chlały olej tak, że ople się chowają.
 6. Jak masz zniżki żoną, to jedno z Was robi wszystkie inne samochody na siebie, a drugie służy jako "dawca zniżek" dla młodzieży. W razie stłuczki dziecka składki rosną tylko na "jego" samochodzie.
 7. Nie ma czegoś takiego jak właściciel i współwłaściciel - kolejność zapisu w umowie nie ma znaczenia - obaj są współwłaścicielami. Jak nie będzie testamentu to dziedziczenie ustawowe - dzieci i małżonka w pierwszej kolejności. Jak chce na wnuki to robi testament z zapisem windykacyjnym (koniecznie u notariusza) i tam wskazuje auto A wnukowi X, auto B wnukowi Y, reszta.... Zniżki (a raczej historia bezszkodowej jazdy) od kilkunastu lat są na konkretną osobę, w przypadku współwłasności jest zawsze uwzględniane ryzyko wszystkich współwłaścicieli, jak skończy się wspó
 8. Na początek zakładaj z powrotem po jednej letniej i patrz kiedy przestanie bić - IMHO z jednym albo dwoma kołami jest coś nie tak i nie jest to wina złego (albo braku) pierścienia - jak masz felgi nieprzelotowe to wyważane są na samych śrubach.
 9. Raczej pragmatyzm, wiązka jest prawie taka sama jak w poprzedniej Corolli/Aurisie i tam mniej więcej było gniazdo USB i "wystarczyło zrobić dziurkę".
 10. W starym Aurisie trzeba było wejść w setup-> wyświetlacz -> wyłącz.
 11. Jak zobaczyłem jak mój brat odkręca przegub grzechotką bahco z 1.5m rurą jako dźwignią, uważam, że są całkiem nieźłe - mam komplet od 15 lat i przy domu jest aż za dobrze.
 12. No to powietrze w układzie. Nie ma innej możliwości.
 13. Albo pompa hamulcowa przepuszcza.
 14. Jakoś bardziej wierzę, w nabicie ciśnienia na rozruszniku, niż w te cudowne pasty.
 15. No to zaraz się zacznie... Pamiętam do dziś jak chłopaki w pucharowym CC jeździli cały dzień po Polsce z przerwami na tankowanie, żeby silnik miał trochę różnych obrotów (najpierw wolno potem coraz szybciej) i chodził cały czas rozgrzany.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.