Jump to content

Mike_wwl

użytkownik
 • Content Count

  9280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mike_wwl last won the day on May 7

Mike_wwl had the most liked content!

Community Reputation

3905 Człowiek - do rany przyłóż

3 Followers

About Mike_wwl

 • Rank
  mistrz kierownicy
 • Birthday 06/26/1976

Profile Information

 • Lokalizacja
  Michalin , Polska
 • Zainteresowania
  odpoczywanie
 • Car
  UP!, Auris

Recent Profile Visitors

1643 profile views
 1. Jak zobaczyłem jak mój brat odkręca przegub grzechotką bahco z 1.5m rurą jako dźwignią, uważam, że są całkiem nieźłe - mam komplet od 15 lat i przy domu jest aż za dobrze.
 2. No to powietrze w układzie. Nie ma innej możliwości.
 3. Jakoś bardziej wierzę, w nabicie ciśnienia na rozruszniku, niż w te cudowne pasty.
 4. No to zaraz się zacznie... Pamiętam do dziś jak chłopaki w pucharowym CC jeździli cały dzień po Polsce z przerwami na tankowanie, żeby silnik miał trochę różnych obrotów (najpierw wolno potem coraz szybciej) i chodził cały czas rozgrzany.
 5. Wprawdzie ostatni silnik składałem prawie 10 lat temu, ale panewki skladaliśmy na zwykły mineralny olej, a na suchy start, to się kręciło na rozruszniku (bez świec i paliwa) ile wlezie i dopiero potem odpalanie.
 6. No to ten 1000km to akurat kilka kilkanaście godzin pracy.
 7. Jest tysiące szkół, najpopularniejsze jest chyba 1000 km i wymiana oleju.
 8. Akurat tu nie o ciężkie masy tłumiące chodzi - np w Aurisie jest tego sporo i sama blacha nie dudni - brakuje grubego miękkiego wygłuszenia pochłaniającego niepożądane dźwięki plus nie przykładają się do "aerodynamiki hałasu" - auto jest głośne od szumu powietrza i opon.
 9. Nie wiem jak było w BMW 5 z 2005 roku, ale avensis 2gen był gorzej wyciszony niż 1gen, a i tak tam było nienajlepiej. Im nowszy tym gorzej.
 10. Wszystkie Toyoty są beznadziejnie wygłuszone. Oczywiście w Camry jest ciszej niż w Aygo, ale każdy jeden model w swojej klasie jest prawie najgorszy. Z szeroko rozumianymi multimediami jest podobnie. Toyoty są "tylko" bezawaryjne.
 11. No w sumie racja - wymieniają tylko olej!
 12. Toyota to fajny dziadkowóz - to jest dokładnie "samochód" - zero plusów (poza bezawaryjnością) i zero minusów (poza nudą).
 13. Przynajmniej w kwestii hamulców. Reszta, też jakoś nie odbiega od średniej.
 14. Jedni producenci robią tak, że nie ma problemu zapowietrzania a u innych co byś nie robił trzeba jakieś cuda na kiju robić.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.