Jump to content

sysadm
 • Content Count

  17862
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  103
 • Time Online

  4d 18h 55m 30s

About ⠀

 • Rank
  ‌‌
 • Birthday 10/29/1982

Profile Information

 • Płeć
  Male

Recent Profile Visitors

4875 profile views
 1. Rendery zawsze są ładne
 2. Kolega @amazaque ma rację w pewnym wąskim fragmencie rzeczywistości, tym który zapewne sam doświadczył. Wersje "zaślepka" Astry wyglądają strasznie. Zresztą, wersje zaślepka zawsze wyglądają strasznie, nikt ich nie kupuje dla wyglądu.
 3. Kurde, może bym kupił żonie Czy Mitsu ma jakąś centralną bazę przebiegów przy przeglądach?
 4. Moim zdaniem po prostu VW wrócił do poprzedniej polityki cenowej. A seat bez zmian, trzeba zaśpiewać i zatańczyć by dostać byle jakie 3000zł rabatu na auto za 150k.
 5. Tylko że takich jest większość.
 6. Sam wołał. Za każdym razem przy większym pałowaniu na autostradzie. tapatalked
 7. Ostatnio, dwa razy po pół litra. Odstęp między przeglądami to bodaj 22kkm. tapatalked
 8. Więc skoro już o wyższości opla nad VW mowa, to ja skromnie dodam że swojego Opla również muszę dokarmiać olejem między przeglądania. tapatalked
 9. Możesz powiedzieć coś więcej? Trudno zbudować system ryczałtowy w którym nikt nie narzeka. tabatalked
 10. Mam Corollkę z tym silnikiem z 2002 roku. Generalnie trzymamy ją do dobicia, a że znosi ona całkiem dobrze brak jakiegokolwiek serwisu to tak jeździ jeździ i nie da się jej od dobrych pięciu lat zabić. Mnóstwo osprzętu (amortyzatory, zawieszenie) z pierwszego montażu wciąż sprawne. Jedynie skrzynię biegów musieliśmy parę lat temu naprawić, bo ta wyjątkowo nie przepada za brakiem wymian oleju. Czekamy na poważniejszą awarię i idzie na wrakrace. Twojemu Januszowi też to polecam, jak już nieserwisowany samochód doprowadził do poważnej usterki to nie warto tego dotykać, bo za chwilę będą kolejne, lawina kolejnych. No chyba że uda mu się je sprzedać jakiemuś amatorowi Toyot który to naoglądał się Top Gear w odcinku z Hiluxem.
 11. Gdybyśmy byli na HP zalecił bym egzorcyzmy. W tych warunkach przyrody nie pozostaje nic innego jak zaprosić kolegę na AK. Świeża krew się przyda, a i kolega z czasem da się przekonać tapatalked
 12. Z tego co pamiętam byłeś wielkim fanem Kiły. Dlaczego nie Koreańczyk zatem? tapatalked
 13. Ten (zupełnie absurdalny zresztą) wymóg zakłada poruszanie się samochodu w układzie zupełnie inercjalnym, tymczasem temperatura na zewnątrz ulega zmianie, szczególnie poruszając się terenach górskich, czy choćby wpływ słońca ogrzewającego kabinę samochodu również ulega ciągłej zmianie. W konsekwencji nakręcenie stałego poziomu mieszania powietrza z nagrzewnicą i prędkości wentylatora generuje zupełnie różną temperaturę powietrza nawiewów w funkcji czasu.
 14. Niezależnie od tego czy trolujesz czy piszesz takie bzdury szczerze, pamiętaj, że zawsze ktoś może cię spróbować przelicytować. Ale nie zmieniajmy tematu, to nie HP.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.