Jump to content

open

użytkownik
 • Content Count

  2998
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6d 15h 47m 35s

Community Reputation

341 Przezacny kompan

1 Follower

About open

 • Rank
  mistrz kierownicy
 • Birthday 07/04/1977

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa / Marki
 • Car
  Tucson

Recent Profile Visitors

694 profile views
 1. @Cinek Czarnych lub srebrnych nie było? 😄
 2. Raczej z jak najmniejszą mocą minimalną - chyba o to chodziło? Są takie, które startują od 2.0 kW
 3. Tak jak koledzy już wyżej napisali - trzeba uważać na deskę do prasowania. Jeśli w pomieszczeniu masz panele, a deska jest "zwykła" z kratownicą/siatką to panele po prasowaniu będą całe zalane. Dobra będzie jakaś LEIFHEIT z polipropylenu.
 4. Nawigacja bez aktualnych informacji o korkach (traffic) jest zupełnie bezużyteczna...
 5. @bielaPL Skoro to kocioł kondensacyjny to masz zły komin, a w zasadzie jego końcówkę. Nie powinno być odskraplacza, rura powinna być nachylona w stronę kotła i cały kondensat spływać do niego, a z niego do kanalizacji.
 6. Do Philipsa i klona (chyba HB) kupowałem gotowe u myfriendów (aliexpress) edit: 33 zł z wysyłką za dwie sztuki
 7. @DZIDA Rozumiem, że ten 1k zł to za jakieś 30m środkowe mieszkanie w bloku (grzeją sąsiedzi), a wszyscy myjecie się raz na parę dni? U mnie np. dziennie na CWU i gotowanie wychodzi ok. 1 M3, co daje pewnie z 800 zł na rok i wcale nie jest to wynik strasznie zawyżony. O kosztach CO to nawet nie będę mówił...
 8. @alster 220-250 za samą cwu? Dużo porównując do gazu...
 9. Co to za kocioł? Na pewno ustawiasz temperaturę CO, a nie np. CWU? Masz do niego podpięta "pogodówkę" - czujnik temp. zewnętrznej?
 10. @MACIEJU Jak się "wypala oczy" szczurowi? 😲
 11. Z jego punktu widzenia - na pewno 👎
 12. Hej, mam starą instalację domofonową, która dogorywa. Chciałbym wymienić sobie na nową ale mam jedno małe wymaganie, które jak się okazuje dla producentów jest czymś dziwnym - potrzebuję, aby można było ściszyć dzwonek wywołania (gongu) potencjometrem lub chociaż przełącznikiem. Niestety - o ile znajduję domofony z wyborem melodyjek (16!), z zapisem zdjęć to znalazłem może ze 2 wideodomofony, które mają potrzebną mi funkcję Może coś zaproponujecie, wymagania: - koszt do 500 zł - możliwość rozbudowy o dodatkową słuchawkę / monitor - domofon lub wideodomofon max 4.3'' - regulacja głośności dzwonka - połączenie kablowe (4 żyły), sterowanie elektrozamkiem
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.