Jump to content

widaw

użytkownik
 • Content Count

  9683
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Normalny

About widaw

 • Rank
  weteran
 • Birthday 09/01/1916

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Niebo, prażanin
 • Zainteresowania
  motoryzacja
 • Car
  zabrali PJ za wutkę.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Żeby mieć moralne prawo do oceny opinii innych, trzeba wpierw samemu przyjrzeć się sobie... moralisto.
 2. Pozwolił też na jazdę np: 180km/h, co nie znaczy że w PL ci wolno tak szybko jechać.
 3. Podgrzej tablicę opalarką. Bezproblemowo zdejmiesz. Oczywiście lakier dookoła tablicy trzeba odizolować termicznie.
 4. Robisz na mokro. Wodą regulujesz poziom ścierności. I jest ok.
 5. > Witam > Co grozi za opóźnienie w przekazaniu SM informacji o kierującym? Ustawowo jest 7 dni od odbioru > pisma od straży, a ja sobie zapomniałem, i odesłałem im odpowiedź po 21 dniach. > Mam się bać opłaty za niewskazanie kierującego? 7 dni wymyślili sobie strażnicy. Żądanie terminu 7 dni - nie ma żadnych podstaw prawnych.
 6. widaw

  Zapchany zlew

  > pomysł jak to skutecznie załatwić ? Jeśli zapchany jest pion, to nawet sprężyna nie pomoże. Centralnie zrobi co najwyżej 1cm przecisk, który przy najmniejszym brudzie, tłuszczu, ponownie się zatka. Nie ma szans na przeczyszczenie. Wymiana pionu. Tak to z reguły wyglada: tylko 30 lat.
 7. > żądane 160 kPa > otrzymane 196 kPa Nie jest problemem lekkie przeładowanie podczas zwiększania mocy silnika. Bezwładność turbiny, gruszki, powoduje chwilowe niedokładności. Przeładowanie będzie zauważalne kiedy zdejmiesz nogę z gazu, a turbina nadal będzie ładowała w dolot. Nie przejmuj się takimi drobiazgami, są bez znaczenia.
 8. > Czym kleić ? Czym(ś) zagruntować płyte ? Każdy klej syntetyczny.
 9. widaw

  Nowa Dacia kombi...

  > Bajki o rdzy itp. to tylko wymówki. Wbij do ASO, popatrz na 2-3 latki na podnośnikach . chyba że to minia przebija
 10. > Można wymienić samą pompę. No dobra, a nie wiesz czasem czy to cudo można kupić nowe? Obecny altek ma nalatane 150 tyś - zastanawiam się co zrobić. Założyć regenerowany, nowy, samą vaku, ale tę ostatnią to chciałbym nówkę?
 11. 1,7 DTH Astra - Trzeba wymienić cały altek, czy da się podmienić samą pompę?
 12. > W moim aucie 5 (ostatni)bieg spokojnie zapinam w okolicy 60-70km/h jeżeli jadę w np. kolumnie ze > stałą prędkością i wtedy pali najmniej. Redukuję do przyspieszenia tylko. Takim stylem jazdy > bez problemu mam średnie z jazdy mieszanej 50/50 6-6,5/ 100km w wolnossaku 1,6. Zrób jeden zbiornik nie używając 5-tego biegu poniżej 100 km/h. Nie spotkałem auta które nie spaliłoby mniej.
 13. > mozesz powiedziec ile to pali przyu predkosciach autostradowych i w korkach w miescie? interesuje > mnie takie w sumie skrajne opcje bo to moje glowne kilometry Autostradą nie jechałem jeszcze dłuższego odcinka. Na krótkich S8, komputer pokazuje ok 8 (częsciej poniżej) litrów przy 120km/h - potem rośnie gwałtownie. Jednak na tę masę złomu to dobry wynik. W mieście ponad 12 l. Ale nie żałuję sobie i dociskam czasem. Gdybym jeździł oszczędnie, spokojnie, to w 11 możliwe byłoby się zmieścić. W środku cicho, wygodnie, dobra akustyka audio.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.