Jump to content

kiziuk

użytkownik
 • Content Count

  6913
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1306 Człowiek - do rany przyłóż

1 Follower

About kiziuk

 • Rank
  mistrz kierownicy
 • Birthday 03/20/1976

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Na zachód od DC
 • Zainteresowania
  różne
 • Car
  biały
 • Motorcycle
  FZS

Recent Profile Visitors

1596 profile views
 1. IMHO nie, jeśli nie ma ku temu podstaw. Należałoby sprawdzić, czy w ramach kursu można by pominąć praktykę, ale z formalnego punktu widzenia, to jest kurs+egzamin. Samochodziki na B1 też pewnie zbyt tanie nie są, a ludzie się zapewne nie rzucają.
 2. Właśnie starałem się kolegę uświadomić Takie wyroki ETPC czy TSUE też bywają zharmonizowane, a jednak
 3. Te nasze "przepisy" są tak samo uznaniowe, jak wszystkie inne w tym kraju. Do tego, jeśli pojazd ma homologację u takiego niemca, to mimo, że go nie lubimy, to homologację uznajemy i uznajemy również, że nasze przepisy są nie na miejscu w tym zakresie.
 4. Tego nie neguję. Wskazuję tylko, że kontrolą gazu już nie trzeba się tam aż tak przejmować Z tego powodu Petrosa zaliczył high-side po uszkodzenia czujnika. Wydaje mi się też, że widziałem kiedyś jakieś wideo, gdzie któryś z zawodników miał niesprawny TC i próbował ruszyć pełnym ogniem
 5. Jeśli zwiększałoby osiągi, to na pewno W WRC nie ma chyba nic z ABS, ESP czy TC. Ale weź takie motoGP. Tam jest kontrola trakcji, bo "zwiększa bezpieczeństwo". I dzięki niej rajder odkręca do oporu i jedzie ile pozwala przyczepność.
 6. Kiedyś niejaki pan Tucker przypadkiem pokazał, że innowacja mało się opłaca w sytuacji, kiedy brak jest odpowiedniej, globalnej motywacji. Więc motywacja jest
 7. Zimy nie ma Nie warto Zobacz, czy traktorek nie ma fabrycznych mocowań do tego jakże niezbędnego narzędzia.
 8. Kiedyś jak się wjeżdżało do Warszawy przez Szeligi, nie było tablicy terenu zabudowanego, więc można było legalnie A na Jerozolimskich jest tablica terenu zabudowanego ze znakiem 70 tyle, że nad tablicą, a to jest zupełnie co innego, niż pod. Wszędzie te zagadki Fajnie tak poczytać stare wątki
 9. Prawdopodobnie. Najlepiej wziąć jakiś zwykły "z piwnicy" i sprawdzić
 10. Wczoraj mówili, że jesteśmy tak zajebiści, że dodatkowe zadłużenie udźwigniemy.
 11. To dość ciekawe pytanie, zapewne mające coś wspólnego z różnicą potencjałów na tych dwóch przewodach. Jaki masz typ instalacji?
 12. Żarówką. L-N - świeci L-PE - wywala różnicówkę N-PE - nic się nie dzieje Możesz wziąć jeszcze zwykłą probówkę, żeby od razu zlokalizować fazę.
 13. To już jest sprzętowiec. Ale przy klikaniu to jest zbędne
 14. Rezystancję wewnętrzną akumulatora też próbowali mierzyć?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.