Jump to content

Cezh

użytkownik
 • Content Count

  2495
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 22h 41m 46s

About Cezh

 • Rank
  weteran
 • Birthday 04/08/1975

Contact Methods

 • Hangouts / GT
  .
 • iMessage
  .

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Smalandia w Szwecji
 • Zainteresowania
  wma, nba, asr, psl, abs, wnba, pkp, wnp, zms, ios
 • Car
  Countryman plug-in

Recent Profile Visitors

876 profile views
 1. Bez dwumasy czy paska rozrządu to jest popierdułka nie silnik. Pewnie elektronika pójdzie i kury przestaną się nieść. Z resztą porządny silnik, też zmieści do torby. Kwestia torby...
 2. Cezh

  Spis użytkowników EV

  Tylko ten płyn żeby był firmowy BMW. Nie chce jakiegoś dziadostwa, co mi prestige i pojemność baterii obniży.
 3. KIjA też się jasno się określała... E-niro jest na rynku chyba z rok, a koleżance wlasnie znowu opóźnili zamówienie, tym razem na tydz 21. Mam wrazenie, że oni w ogóle tych samochodów nie robią. Oby inni byli bardziej słowni.
 4. Cezh

  eCitigo

  Ja to mogę sobie zostawić kapelusz przed wejściem... Chodzi mi o to, że nie pomyslalbym o tym, żeby wejść na kącik powiedzmy Fiata tylko po to, aby poinformować gremium, że Fiata kupię tylko wtedy, jak nie będę miał wyjścia.
 5. Cezh

  eCitigo

  Dwa wyjątki to dalej wyjątki. Ale swoją drogą... wchodzić na kącik EV, po to, aby podzielić zdanie: "że elektryka kupię dopiero wtedy gdy nie będzie już żadnej innej możliwości." No, no... Interesujące hobby.
 6. A ja czekam, aż będzie można pójść i kupić. Obiecywać to każden-jeden potrafi, tylko robić nie ma komu.
 7. Cezh

  Spis użytkowników EV

  Tak myslalem. I tak, spory ruch, jak na kacik wlasicieli samochodow elektrycznych. Ja przyspieszylem dostawe i3s, wiec wkrotce bedzie nas trzech.
 8. Ilu tu Was jest? Fajnie by było mieć jakiś spis. Coś jak user, marka, model.
 9. Cezh

  Mini electric

  Raczej biały kruk! Albo Yeti!
 10. Cezh

  Mini electric

  I w tym momencie wjeżdża Toyota na białej Hybrydzie i ponownie uwalnia wszystkie patenty 🐐
 11. Cezh

  V60 T8

  Może jest delikatnym człowiekiem. W pluginach Passat i Mini żeby w trybie elektrycznym wymusić załączenie silnika spalinowego trzeba mocno docisnąć gaz. Tak z 80% skoku w Mini i 90% w Pasku. W V60T8 to jest jakieś 40%. Pewnie kwestia wprawy, bo nie sądzę, abym coś przeoczył.
 12. Cezh

  eCitigo

  Jak to prawda, to tragedia.
 13. Cezh

  V60 T8

  Witam! Dziś miałem przyjemność przetestowania V60 T8 (plug-in hybrid) na dystansie 300 km. Spostrzeżenia: - oczywiście jakość wykonania - wysoki komfort - dużo miejsca - mocy za dużo - realny zasięg elektryczny 40 km, ale nie można zupełnie wymusić pracy na prądzie. Znaczy trzeba ustawić "mode" w "pure" i baaardzo delikatnie operować pedałem przyspieszenia, minimalne mocniejsze wciśnięcie załącza silnik spalinowy (niestety ten fakt kłóci się z moimi wymaganiami). - cała bateria ukryta jest w tunelu środkowym, dzięki czemu nie cierpi przestrzeń bagażnika i bak na paliwo, ale schowek pomiędzy przednimi siedzeniami ma głębokość 1,5 cm (dosłownie). - baaaardzo dobre nagłośnienie (potem dowiedziałem się że to jest opcjonalne i kosztuje 40000 sek. 😁 ) - bardzo wygodny fotel kierowcy, wiele możliwości regulacji i funkcja masażu (bardzo przyjemna). Wiele regulacji i masaż są płatne, nawet nie pytałem, ile. Sumując, auto prawie idealne. Niestety brak skutecznej możliwości wymuszenia pracy na prądzie w połączeniu z dość wysokim kosztem leasingu dyskwalifikuje ten model w moich oczach. Acha, spalanie na dystansie 300 km z pełną bateria na starcie i pustą na mecie - 5.5 l/100km. Jazda bardzo spokojna, między 70 a 100 km/h.
 14. Cezh

  eCitigo

  Ciekawe, ile to "bardzo maly", bo jak np. 70%, to dalej nie będzie źle.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.