Jump to content

Przewoos

użytkownik
 • Content Count

  741
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Normalny

2 Followers

About Przewoos

 • Rank
  weteran
 • Birthday 02/01/1978

Profile Information

 • Lokalizacja
  Varsovia Novodvoria

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest to samo, tylko opakowanie różne.
 2. Ja się zawsze zastanawiam skąd się biorą 10kilometrowe korki na przejściu zwykłej drogi krajowej w S..
 3. > Trzeba redukować biegi i cisnąć > W hondzie wykombinowali na 6-biegowej skrzyni.8,9 s do setki > Pewnie niższa masa? Na drugim biegu to się dzieje..
 4. > Toyota Auris 1,4 D4-D. Si, si.. silniczek zacny. Nie jest domonem przyśpieszeń, ale napędza fajnie, jest bezproblemowy i przynajmniej mi nie brał oleju..
 5. > Co do tandety Ufo niestety się zgodzę z Danielem - strasznie plastikowe, trzeszczące i bezmyślnie > twarde auto. To prawda, że spasowanie elementów wewnątrz i na zewnątrz, przynajmniej w moim IX gen, jest angielsko-tragiczne i nawet ASO się z tym zgadza.. > Natomiast silnik 1.8 jest bardzo fajny, mało pali, świetnie ciągnie i dołem i górą. 1.4 jest IMO za > slaby do tego auta. To 1.8 powiedzmy, że jest "wystarczające", jakieś 1.6 turbo benzynowe by się przydało, byłoby idealne.. Subiektywnie lepiej "ciągła" moja 90KM Corolla 1.4d4d, ale obiektywnie wiem, że to ni
 6. Polecam poczytać civicforum, sporo tam jest na temat VIII gen. Ze swojej strony - ja bym odpuścił silnik 1.4, na miasto jako wożenie pupy to może i się nada, ale spróbuj tym wyprzedzić w trasie..
 7. > Zasadnicze pytanie. Czy pani miała rację? Przecież tylko informuję urząd takim zawiadomieniem. Po > kiego dwie osoby do tego? Osobiście byłem w urzędzie, bez współwłaścicielki zgłosić zbycie. O ile przy innych sprawach robili problem, że jestem sam i nie ma współwłaścicielki, to w tym przypadku usłyszałem, że nie trzeba.
 8. > Nie, to nie ma żadnego znaczenia. Jedziesz prosto - nie włączasz. Skręcasz - włączasz. Nie ma > absolutnie nic wspólnego z pierwszeństwem czy pasami. Jak patrzę na to zdjęcie, to widzę, i wydaje mi się, że dobrze widzę, że najpierw jest ruch kierownicą, potem wyprostowanie, jedzie się prosto, po czym dopiero jest ta ulica w prawo.. Ja bym nigdy w takim przypadku nie "migał"
 9. > Pas nie ma nic do rzeczy. Mam wrażenie, że znaczenie ma w takim razie jak jest nabazgrany znak. Jakby główna leciała na nim prosto, a odnoga była nabazgrana skośnie, to byłaby zmiana kierunku, czy nie?
 10. Mam podobnie. Przetarte, nawet szerzej niż u Ciebie, drzwi przednie i tylne na samym środku. Jakaś sierota cofała z miejsca parkingowego i zahaczyła zderzakiem. Mimo, że trochę widać to nie robię, bo za chwilę i tak się pojawią następne takie "stłuczki". Szkoda kasy i zniżek..
 11. > Mnie to zastanawia skąd Ci się ten grzyb w klimie robi. U mnie automat włączony w zasadzie cały rok na tryb AUTO, raz wyłączony na 2-3 dni zwracał już charakterystyczny smrodek..
 12. Nie działa, szkoda kasy. Najlepiej znaleźć rurkę od parownika, kupić piankę i napsikać bezpośrednio na parownik.
 13. > Przez to ma się wrażenie że trzeba za każdym razem redukować o 3 biegi w dół aby auto jechało. Mi brakuje biegu nr 7 przy tej skrzyni, do takiej jazdy autostradowej 150km/h i mieć max 3 tys obrotów. Dziwię się, że 6 jest taka krótka..
 14. > Jak te 142 KM ciągną? ..u, Panie, aż łzy lecą.. !! A na poważnie, jak się redukuje to ciągną. W mieście przy wolniejszej jeździe i konieczności szybkiego uzyskania prędkości (np zmiana pasa) jest mały problem, masz mało obrotów i mało momentu. W 90konnym dieslu corolli było pod tym względem lepiej. Na wyższych obrotach, powyżej 4 tys, jak chcesz wyprzedzić w trasie - nie ma problemu, choć wielkiego kopniaka nie poczujesz.
 15. Tych to nawet nowych bym nie założył.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.