Jump to content

cbr

użytkownik
 • Content Count

  1926
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

581 Przezacny kompan

2 Followers

About cbr

 • Rank
  kierowca
 • Birthday 04/15/1980

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  SO / SK
 • Car
  2 na F

Recent Profile Visitors

1101 profile views
 1. cbr

  Powyzej 5

  Dzisiaj tankowałem Pb95 za 4,76 zł za litr.
 2. cbr

  Ford Puma ST 2020

  Był już projekt Transit Connect RS
 3. Też rozglądam się za innym samochodem i mam podobne założenia co do marek i modeli (z wyjątkiem Corolli i Aurisa) i niestety w Twoim budżecie to trudno będzie znaleźć coś godnego uwagi, raczej trzeba przygotować się na wydatek przynajmniej 18-20 tys. zł. Może weź jeszcze pod uwagę Focusa MK2 FL.
 4. Tak ma być, też dokładałem przeciwmgielne w Fusionie żony. Kupiłem zamienniki ramek i dobrze pasowały. Instalację masz kompletną?
 5. Latem w Toruniu za parkowanie płaciłem Mobiletem, żadnej kartki za szybę nie wsadzałem i nie było problemów.
 6. Naprawdę są to najbardziej istotne informacje potrzebne do jazdy samochodem.
 7. U mnie zadziałało prawie dobrze. Tak jak pisałem w wątku poświęconym AmberGo na SV na bramkach wszystko poszło bez problemu, za to jak kilka dni później w apce chciałem sprawdzić szczegóły to było już trochę gorzej. W apce nie było mojego przejazdu, ani płatności. Po kontakcie z infolinią okazało się, że system nie odnotował mojego wyjazdu z autostrady (chociaż na bramce auto zostało poprawnie rozpoznane, nr rejestracyjny wyświetlił się na ekranie i szlaban się podniósł wypuszczając mnie). Dopiero po interwencji infolinii wszystkie szczegóły przejazdu pojawiły się w apce, płatno
 8. Mam Fusiona z 2006 roku i jest dobrze zabezpieczony antykorozyjnie.
 9. Ale podwójna kwota opłaty dla spóźnialskich oraz konieczność przeprowadzenia badania technicznego w "specjalnych stacjach" miała być dla spóźnienia powyżej 30 dni.
 10. Wczoraj robiłem przegląd (No Pb), spalin nie sprawdzali.
 11. cbr

  Wymiana sprzęgła

  Niedawno miałem to samo tylko w Mk1 1,6 NoPb, też padł wysprzęglik przy przebiegu 165000km. Wymienione całe sprzęgło, które i tak już było na wykończeniu
 12. U mnie rekord był podobnie jak u @RABIN trasa 8km (dojazd do pracy) i trzykrotna kontrola na niej, a poza tamtym przypadkiem to takie kontrole przytrafiają mi się kilka razy do roku zazwyczaj rano, choć raz czy dwa razy były późnym wieczorem.
 13. W Mercedesie W210 na pewno coś takiego było jako opcja i wydaje mi się, że także w niektórych Toyotach.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.