Jump to content

cbr

użytkownik
 • Posts

  2110
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About cbr

 • Birthday 04/15/1980

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  SO / SK
 • Car
  2 na F

Recent Profile Visitors

1301 profile views

cbr's Achievements

kierowca

kierowca (12/19)

709

Reputation

 1. Wczoraj drugi test. Wjazd we Wrocławiu - szlaban cały czas otwarty, wyjazd w Gliwicach po zatrzymaniu się na bramce (oczywiście skrajna prawa) szlaban podniósł się po jakichś 2 sekundach. Nie wiem jak wczoraj, ale dzisiaj stan konta w aplikacji jest zaktualizowany o wczorajszy przejazd.
 2. Po 10 dniach od mojego przejazdu A4 na maila przyszło powiadomienie o wystawieniu dokumentu (noty). W aplikacji stan konta nadal nie jest uaktualniony, ale po zalogowaniu na mojekonto.etoll.gov.pl i doklikaniu się do stanu konta kwota na nim jest zaktualizowana. Telefonem z powyższej strony nie mogę pobrać wystawionego dokumentu, więc nie wiem co w nim jest. Edit: Kuriozalnie wygląda w Google Play ocena 1,2 oraz tekst: "Nr 1 w kategorii aplikacje dla firm"
 3. Ja przetestowałem to dzisiaj. Przed bramką wjazdową na tablicach informacyjnych komunikaty o tym, że E-Toll obsługiwany przez dwie skrajne prawe bramki. Apka uruchomiona już wcześniej, wszystko w niej świeci na zielono. Podjechałem do drugiej bramki od prawej i szlaban nie raczył się podnieść, po kontakcie z obsługą odebrałem bilet szlaban się podniósł i pojechałem. Przy bramce wyjazdowej szlaban podniósł się po jakiś trzech sekundach. Jak na razie stan konta nie został zaktualizowany, przejazd jest zarejestrowany. Zauważyłem jedną rzecz: na moim telefonie apkę muszę mieć na wierzchu, w innym przypadku dostaję zaraz komunikaty o braku możliwości dokładnego określenia pozycji.
 4. Teoretycznie tak to powinno działać. Ja to przetestuję za tydzień.
 5. Da się z tego systemu usunąć wpisany samochód? Na razie znalazłem jedynie opcję jego dezaktywacji.
 6. cbr

  Powyzej 5

  Dzisiaj tankowałem Pb95 za 4,76 zł za litr.
 7. cbr

  Ford Puma ST 2020

  Był już projekt Transit Connect RS
 8. Też rozglądam się za innym samochodem i mam podobne założenia co do marek i modeli (z wyjątkiem Corolli i Aurisa) i niestety w Twoim budżecie to trudno będzie znaleźć coś godnego uwagi, raczej trzeba przygotować się na wydatek przynajmniej 18-20 tys. zł. Może weź jeszcze pod uwagę Focusa MK2 FL.
 9. Tak ma być, też dokładałem przeciwmgielne w Fusionie żony. Kupiłem zamienniki ramek i dobrze pasowały. Instalację masz kompletną?
 10. Latem w Toruniu za parkowanie płaciłem Mobiletem, żadnej kartki za szybę nie wsadzałem i nie było problemów.
 11. Naprawdę są to najbardziej istotne informacje potrzebne do jazdy samochodem.
 12. U mnie zadziałało prawie dobrze. Tak jak pisałem w wątku poświęconym AmberGo na SV na bramkach wszystko poszło bez problemu, za to jak kilka dni później w apce chciałem sprawdzić szczegóły to było już trochę gorzej. W apce nie było mojego przejazdu, ani płatności. Po kontakcie z infolinią okazało się, że system nie odnotował mojego wyjazdu z autostrady (chociaż na bramce auto zostało poprawnie rozpoznane, nr rejestracyjny wyświetlił się na ekranie i szlaban się podniósł wypuszczając mnie). Dopiero po interwencji infolinii wszystkie szczegóły przejazdu pojawiły się w apce, płatność musiałem wykonać ręcznie.
 13. Mam Fusiona z 2006 roku i jest dobrze zabezpieczony antykorozyjnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.