Jump to content

Toost

użytkownik
 • Posts

  17564
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Toost last won the day on May 15 2017

Toost had the most liked content!

About Toost

 • Birthday 05/19/1972

Retained

 • Fachura

Profile Information

 • Name
  Tomek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  W-wa
 • Zainteresowania
  żona, córa ... i znowu strzelanie
 • Car
  corolla

Recent Profile Visitors

2134 profile views

Toost's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/20)

3.8k

Reputation

 1. a ja bym zgłosił jako próba wyłudzenia, co szkodzi. W razie co w papierach jest jakaś reakcja, niekoniecznie wiążąca.
 2. komornik wchodzi raczej jak jest jakaś decyzja, wyrok czy grzywna. tutaj jakoś z pisma nic nie wynika. Mnie tu pachnie jakiś przekrętem
 3. Czy normalna praktyką jest, ze niemiecki urząd przesyła pismo po polsku i podaje nr konta do wpłaty mandatu zanim go wystawi?
 4. Na czym może polegać eskalacja działań?
 5. Kluczowa będzie stopa zwrotu po przyjęciu zysku z tego roku przy założeniu ze tak będzie co roku. za rok kolejna weryfikacja i ponowne wyliczenie stopy zwrotu. Ciekawe było by też notowanie nasłonecznienia i obserwacja spadku wydajności paneli w czasie.
 6. najważniejsze to działająca kamera. Przekaz miejski poszedł taki, ze pieszy ma mieć najpierwszeństwo a to gówno prawda. Jak będziesz miał kamere to się w sądzie spokojnie wybronisz
 7. tak, masz rację, film w artykule mi sie nie wyświetlił jedynie nie drogą dla rowerów tylko pasem ruchu dla rowerów
 8. zdecyduj się czy mówisz o artykule czy o filmie? Artykuł opisuje zdarzenie na Tamce, film jakiegoś idiotę na Sobieskiego.
 9. to relacja policjantów dalej w artykule jest napisane: Czy jednak interpretacja policjantów była słuszna? Do 2011 roku rowerzystom w takiej sytuacji w ogóle nie wolno było wyprzedzać samochodów. Wówczas znowelizowano kodeks drogowy, tyle tylko, że w takiej sytuacji rowerzystom... nadal nie wolno wyprzedzać samochodów! Rozwijając wątek - do 2011 roku wyprzedzanie wolno jadących samochodów przez jadącego z prawej strony rowerzystę było całkowicie zakazane. Dopiero nowelizacja zalegalizowała takie manewr. Do art. 24 wprowadzono pkt 12 o brzmieniu: "Kierujący rowerem może wyprzedzać inne niż rower powoli jadące pojazdy z ich prawej strony." Tyle tylko, że bez zmian pozostawiono pkt 1 tego samego artykułu 24, który mówi, że "kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy (...) kierujący, jadący przed nim na tym samym pasie ruchu, nie zasygnalizował zamiaru wyprzedzania innego pojazdu, zmiany kierunku jazdy lub zmiany pasa ruchu. le tylko, że bez zmian pozostawiono pkt 1 tego samego artykułu 24, który mówi, że "kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy (...) kierujący, jadący przed nim na tym samym pasie ruchu, nie zasygnalizował zamiaru wyprzedzania innego pojazdu, zmiany kierunku jazdy lub zmiany pasa ruch ... // skasowałem pionowy tekst///rwicik
 10. jak zrobisz w dwie godziny to będzie tak samo
 11. Pani z Hestii chciała Cię naciągnąć lub jest tępą dzidą.
 12. Dziwne co napisałeś. Jesteś pewien, że to było wznowienie a nie nieopłacona kolejna rata? Jeśli kupiłeś samochód z OC płaconym w ratach to na Ciebie spada obowiązek opłacenia kolejnych rat. Mogłeś o tym nie wiedzieć i stąd zaległości.
 13. OC kupione razem z autem możesz wypowiedzieć w dowolnej chwili do końca jej obowiązywania. Okres 30 dni nie obowiązuje już w żadnym przypadku.
 14. jeśli "odwołasz" zakup, znaczy od 4 marca nie miałeś OC i zapłacisz frycowe do UFG
 15. A ile teraz się płaci? 500? 1000?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.