Jump to content

klo

użytkownik
 • Content Count

  534
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Normalny

1 Follower

About klo

 • Rank
  weteran
 • Birthday 05/04/1978

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Zainteresowania
  motoryzacja, F1, piłka nożna, piwo....
 • Car
  Golf VII

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wysprzęglik wymieniony, poprawy brak :( Biegi wchodzą normalnie bez problemu, tylko to jakby przeskakiwanie podczas wciskania pedału... Olać to i jezdzić, czy spróbować reklamować ?
 2. Wymienię ten wysprzęglik i zobaczę czy pomoże . Trochę dziwne dla mnie jest to że jak jest zimny to jest ok, a jak się skrzynia, sprzęgło i wysprzęglik nagrzeją od silnika to czuć na pedale tą mało płynną pracę
 3. To był taki jeden przeskok, czy takie uczucie jakby "schodkowania" podczas wciskania ?
 4. Łożysko oporowe i tuleja prowadząca też są nowe.
 5. Jak silnik jest zimny wszystko działa ok. Po dłuższej jeździe i rozgrzaniu auta zaczyna być czuć to "schodkowanie" na pedale, może ma to związek z płynem w wysprzęgliku ?
 6. Dzień dobry. W moim aucie zostało wymienione kompletne sprzęgło, razem z łapą, tuleją prowadzącą łożysko i czopem łapy. Sprzęgło było wymieniane ze względu na odgłosy podczas pracy docisku. W tej chwili jest cisza i sprzęgło pracuję z o wiele większą kulturą :), ale gdy silnik się rozgrzeję po dłuższej jeździe to podczas wciskania pedału sprzęgła czuć takie jakby "schodkowanie". Pedał nie wciska się płynnie, tylko z takim wyczuwalnym lekkim przeskakiwaniem. Jest to wyczuwalne tylko po rozgrzaniu i jak raz wcisnę pedał do podłogi i nie podniosę go do końca z powrotem, tylko
 7. O widzisz :) O tym zupełnie nie pomyślałem ;) Na mojej stacji Circle K obok chaty na której tankuje od kilkunastu lat, dopiero teraz zauważyłem że nie ma paliwa 98 :( To może być problem, szczególnie podczas dalszych podróży.
 8. Właśnie w Tune force mam zamiar robić :) Co to ten "autotuner" ?
 9. Teraz rozumiem Chipował ktoś 1.4 TSI ? Nie wiem czy ten silnik nie jest tak skonstruowany przez księgowych, że po delikatnej ingerencji w oprogramowanie rozleci się po 30 tyś ?
 10. No właśnie o spalaniu stukowym, szczególnie latem jak temperatura jest powyżej 20 stopni C mi mówili. Ale z tego co mi wiadomo, jest czujnik spalania stukowego i w razie czego zadziała i nie powinno być problemu ?
 11. Witam :) Zachciało mi się na stare lata lekko podnieść moc i moment w moim golfie VII 1.4 TSI :) Jedna z najbardziej poważanych firm w moim mieście upiera się że chipowanie, tylko i wyłącznie na paliwie 98. Generalnie nie chodzi o koszt paliwa, tylko o wieloletnie przyzwyczajenie do 95 przy dystrybutorze ;). Rzeczywiście 1.4 TSI 140KM, 250Nm, CHPA trzeba chipować na paliwie 98, czy spokojnie można pozostać przy 95 ? Chodzi o delikatne i bezpieczne podniesienie mocy do maks. 170KM i 290Nm 😎
 12. U mnie podczas szybkiej jazdy autostradą odkleiło się szkło lusterka i uderzyło w tylne drzwi rozpryskując się i tnąc lakier na tylnych drzwiach 😱 Drzwi i kawałek błotnika do malowania Od tego czasu raz na jakiś czas sprawdzam palcem czy wkłady się nie odklejają PS. gdzie podnosiłeś moc i na ile jest to bezpieczne dla tego silnika i skrzyni ?
 13. Cały system katalizatora SCR dla użytkownika auta nie ma żadnych plusów Jedynym pozytywem tego układu są czystsze spaliny, a cała reszta zaczynając od kosztów napraw w przypadku usterki tych podgrzewanych przewodów, grzałek, wtryskiwaczy itp. a kończąc na potrzebie uzupełniania środa ad blue w zbiorniku to minusy
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.