Jump to content

halny

administrator honoris causa
 • Content Count

  12076
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1472 Człowiek - do rany przyłóż

About halny

 • Rank
  Ujek halny
 • Birthday 10/08/1900

Contact Methods

 • Hangouts / GT
  .
 • iMessage
  .

Profile Information

 • Name
  M
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Zakopane
 • Zainteresowania
  Góry, narty, latanie, żeglowanie, i cholera wie co jeszcze ;]
 • Car
  Subaru Impreza niezmiennie ;)
 • Motorcycle
  .
 • UTO
  ?

Recent Profile Visitors

1529 profile views
 1. Śkup się : "systemik". Chcę np lampę na sufit, do tego oświetlenie korytarza, może jakaś lampka nocna, może coś jeszcze o czym napisałem, może czujnik otwarcia okien, może domofon ? I nie chcę tego ogarniać 100 aplikacjami tylko np jedną. Bez kombinowania - bo zaprojektować to bym sobie mógł ale jeśli jest coś już podobnego gotowego to czemu nie? Mam jeden hub i do niego mogę podpiąć różne ustrojstwa. Czy pchać się w stricte chińszczyznę typu XIaomi czy inne, czy bawić się we własne "systemy" przekaźniko czujników .
 2. "Yntelygentne mieszkanie" a raczej w jaki prosty "systemik" oświetleniowo-czujkowy zainwestować Xiaomi czy Philipsy czy co ? Chodzi o oświetlenie sypialni/salonu, łazienka, jakieś lampki pojedyncze w schowkach ściennych, podpięcie może czujników okien i krótki korytarz ze schodami może czujka aby się ktoś nie wystosunkował w nocy na schodach. Yeelight Xiaomi (mi home) , Ikea , Philips czy coś innego? Polecicie coś ?
 3. Nic poza szukaniem w archiwach. Niestety BBM ma to do siebie że jest skomplikowania konstrukcja nawiewów. Szukaj hasła problem "klapka nawiewu"
 4. Nie desperuj. Poszukaj referatów nt naprawy wycieraczek. Usterki w BBM to tylko w temacie zbioru skończonego TTTM (ten typ tak ma).
 5. Ja widziałem w zeszłym roku zdjęcie swojej sztuki rozbitej na autoszrocie :( (rozbita już dawno temu ale ....)
 6. Gorące czy ciepłe ? Śmierdzi hamulcem? A nie miga kontrolka klocków ? PS- ja bym i tak obstawiał, że klocki nie odbijają albo tarcza "krzywa" (bije kołami czy nie ?)
 7. Oczywiście, wszystko co jeździ . Pomijamy rzeczy takie jak np lodówki telewizory
 8. To sprawa do dogrania ale generalnie chodzi o to, co zostało napisane w preambule Czyli dzielenie się wiedzą./spostrzeżeniami podmiotowo. A "automatyka" - no może nie tak do końca
 9. Witojcie na nowym kąciku. "Kącik poświęcony wszystkim tym, którzy ujawnili bądź mają uzasadnione wątpliwości lub wiedzę faktyczną, że oferowany do sprzedaży pojazd nie do końca opisem odpowiada rzeczywistości, jak bezwypadkowość, przebieg czy stan prawny. Kącik również kierowany jest do tych którzy poczynili decyzję o nabyciu nowych czterech kółek, a stoją przed dylematem czy kupić czy nie kupić ten egzemplarz bądź inny. Tutaj komentujemy ogłoszenia oferowanych pojazdów, dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i uwagami. " Pytania/sugestie proszę zapodawać w tym wątku żeby nie śmiecić.
 10. Kupię to "plecione plastikowe gówno" od Ciebie za stówę, co ja piszę, za dwie stówy, nawet używane, jeśli choć w połowie jest tak dobre. Do wyciągania tylko lina, te bzdurne plecionki to można holować po asfalcie, przy pierwszej próbie wytargania auta ze śniegu albo błota pękają, na szczęście przy mocowaniu do haka więc krzywdy nie zrobią nikomu dookoła
 11. Oczywiście , że to działa. Dla wygody dwa karabinki wspinaczkowe i jest lala.
 12. Zwykła uczciwa lina do wspinaczki tylko dynamiczna (nie do jaskiniowej) żadne gówna plastikowe ze stacji benzynowej
 13. W poprzednim aucie ogrzewałem płyn przez proste okręcenie rurki do spryskiwaczy na przewodzie chłodnicy. Co do rozmrażania to tylko alkohol albo ciepła woda. Zamarznięte okolice spryskiwaczy opryskiwałem płynem do odkażania (stosuję jak mam zalodzoną szybę). Znajomy stosował patent z ogrzewaniem zbiornika za pomocą maty grzejnej do lusterek. Miałem to zrobić ale jakoś mi zeszło.
 14. Na necie czytałem - "fifty-fifty" generalnie
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.