Jump to content

urwis

użytkownik
 • Content Count

  1283
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  19s

About urwis

 • Rank
  weteran
 • Birthday 11/03/1983

Profile Information

 • Name
  Michał
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mam zamiar zbudować małą komorę dla suba, to może zagra jako tako. Jak nie, to kiedyś coś lepszego wleci.
 2. Tak. Dokładnie o tym piszę Tylne w ogóle pomijam. Nastawiam się na sam przód i kupiłem pożądny zestaw odseparowany, ale jak uda się podpiąć sub, to może będzie jeszcze lepiej z niskimi tonami. Na razie Forek idzie do lakiernika, więc dopiero w połowie października coś się ruszy z audio. Jakbym zapomniał, to pisz.
 3. Chciałem na szybko podpiąć ten, bo ostatecznie wyleci tam coś lepszego, ale to oznacza wygłuszanie i budowanie mini skrzyni w boczku bagażnika. Niestety na razie nie mam kiedy wygłuszyć przednich drzwi.
 4. Dzięki. W mostku niestety tylko 4 Ohm. Parametry napisane na głośniku. Jest to seryjny subarowy sub. Na dodatek owalny. Nie wiem, czy w ogóle warto go podłączać.
 5. Ale ja nie chcę przerabiać Moreli. Chcę podpiąć suba 2 Ohm do jednego z kanałów. Co do przewodów to wczoraj czytałem ciekawy artykuł http://www.strefacaraudio.pl/topic/1690-kable-kable-kable/
 6. Głośnik jest seryjny. W instrukcji wzmacniacza jest napisane, że można podłączać 2 ohm głośniki. Dlaczego nie polecasz podłączyć?
 7. Czołem, jestem żółtodziób w CA. Mam takie klocki: - Clarion 702e - głośniki Morel Tempo Ultra - subwoofer 70W 2 ohm - wzmacniacz JL 400/4D Czy taki zestaw ( http://www.caraudiosklepy.pl/hollywood-cca-44-zestaw-kabli-p511.html ) wystarczy, żeby podpiąć głośniki i sub? Podejrzewam, że trzeba coś więcej, żeby z 4 ohm zrobić 2 ohm. Jakieś rezystory?
 8. No właśnie o to chodzi w wątku, co bardziej kanapowe, a co mniej. Co do W210 się zgadzam. Uroda co najmniej dyskusyjna, a cena sporo wyższa.
 9. Nie załapałem co jest wg. Ciebie miękkie :D
 10. Miękkie jak Omega, czy jak nowe Hondy?
 11. To jest niegłupia myśl.. ciekawe tylko jak z komfortem tej normalnej wersji.
 12. Dzięki za opinię. Bardzo cenna. Czyli 2.0 T do przejechania się A jeździłeś innymi z mojej listy? Jak się do nich ma? Legend spoko.
 13. Chodziło mi o poziom komfortu w nich. Którym zrobię 1000 km na raz najwygodniej.
 14. Trochę mały silnik. Rozejrzę się za 3.0
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.