Jump to content

Randar

użytkownik
 • Posts

  4697
 • Joined

 • Last visited

Retained

 • XXX

Profile Information

 • Name
  Szczepan
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Zdolny Śląsk
 • Car
  Jeden bardzo pospolity, drugi bardzo mały

Recent Profile Visitors

1474 profile views

Randar's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

109

Reputation

 1. Heh ... nie wchodząc w szczegóły to u mnie w firmie pewien towar jest w ilości 0 szt. gdzie w szczycie na stocku było ok. 150 tys szt. Do produkcji są potrzebne komponenty od Texas Instrumentalna (procesory). Mamy potwierdzone dostawy na okolice połowy przyszłego roku. Baterie o żywotności 15 lat do tego samego towaru to czas oczekiwania ok. 6 miesięcy. Generalnie jest lipa s dostępnością elektroniki i całego towaru dookoła.
 2. Potrzebuje szybkiego info. Jest konieczność kupienia lusterka do Forda Ka mk.2 od strony kierowcy. Widzę że są 5 lub 7 pinów. Moje jest elektrycznie sterowane i podgrzewane. Jakie wziąć, pomoże ktoś ?
 3. Randar

  AC a grad

  Mnie dopadło w trasie
 4. Randar

  AC a grad

  Coś mam, ale trudno było uchwycić na błyszczącym lakierze. https://photos.app.goo.gl/MYEa2oAikKG41DVq7 ale tak naprawdę dobrze widocznych było może koło setki a reszta to małe ale jednak. Naprawa trwała chyba 3 dni.
 5. Randar

  AC a grad

  Sprawdziłem exif zdjęć, to był wrzesień 2017
 6. Randar

  AC a grad

  Potwierdzam, ale to było w 2018 r. Wycena PZU na chyba 6300 a zrobił magik od wyciągania za 4500. Za resztę był weekend w Budapeszcie . Wgniotów około 400, PZU wyceniło to wg wymiany maski a reszta do szpachlowania i malowania (dach, słupki, błotniki, drzwi) + wymiana szyby przedniej i takich listew przy szybie (nie robiłem wymiany tego) Gdzieś jest wątek o tym zdarzeniu.
 7. O cię cholera, zadziałało. Co prawda u mnie lekko inaczej to wygląda ale trop dobry. Tylko wcześniej nic tam nie mieszałem
 8. Tak 11, ale przez jakiś czas było OK.
 9. Zawsze razem z navi używam yanosika i teraz przy próbie odpalenia tego duetu nie mam pływającej ikony. Yanosik działa w tle i nic poza tym, brak dostępu do aplikacji. Ktoś coś może pomóc, żeby działało ?
 10. 150 nawet jechałem chwilę i byłem zdziwiony jak dobrze się prowadzi to małe pudełko. Ma opony 195 na profilu 55. Jeździ jak przyklejony Tylko tempomatu mu brakuje.
 11. Urlop jest stacjonarny, dojechać i wypoczywać. 80% trasy to droga klasy S. W ok. 5 godzin powinienem zajechać.
 12. Żadnych objawów. Wracałem wczoraj z fabryki, tempomat na 80 i rzut oka na deskę a tam żółta ikona świeci. Od startu minęło może 10 minut. Zachowanie takie samo, praca silnika bez uwag, spalanie chwilowe w normie. Co do zastępczego to z tego co kojarzę w flexcar jest zastępczy jak do serwisu na lawecie auto przyjedzie. Jak o własnych siłach to nie przysługuje. Jadę tylko z żoną z jedną walizka i torbą. Drugie auto to ford ka 2, trochę mały ale z przodu jest sporo miejsca, ze dwie trasy po ponad 200 km zrobiłem i niema dramatu, walizka na tylną kanapę, torbą do bagażnika i jazda.
 13. Mam OBD na blutka. Ale jak nie ma teraz błędu to pokaże coś? Silnik niby starszy od węgla i nie do zabicia ale właśnie osprzęt kulawy
 14. Mam drugie autko ale małe , pojadę nim. Nie będę nic kombinował na boku. Inne ASO nie miały w ogóle wolnego terminu na diagnostykę. Lekki niesmak mam, bo nowy samochód i już 3 fuckup usterkowy, średnio co roku. Termostat, uszczelniacz wału i teraz sonda. Ciekawe co następne ? Jeszcze dwa lata gwarancji i chyba trzeba będzie szukać nowego z kolejną 5 letnia gwarancją
 15. Niestety nie wiem która. Na pytanie czy mogę jechać gość wymijająco stwierdził że nie jest w stanie powiedzieć a błąd jednak sugeruje żeby nie jechać.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.