Jump to content

Randar

użytkownik
 • Content Count

  4665
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Normalny

About Randar

 • Rank
  XXX

Profile Information

 • Name
  Szczepan
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Zdolny Śląsk
 • Car
  Jeden bardzo pospolity, drugi bardzo mały

Recent Profile Visitors

1284 profile views
 1. Czy są użytkownicy lodówek HISENSE? Szukam opinii i dość słabo jest. Wiem, że chińczyk który kupił Gorenje. Szukam wstępnie lodówki Side by Side i nawet fajne produkty mają. Ktoś coś ?
 2. Randar

  Wodomierze

  Otóż to :), o miesiąc skrócili
 3. Randar

  Wodomierze

  Art. 8k pkt 3 ustawy Prawo o Miarach.
 4. Randar

  Wodomierze

  Generalnie tak było kiedyś, teraz jest trochę inaczej.
 5. Randar

  Wodomierze

  A to ciekawostka. Może założyć dziś nawet 2016 i będzie zgodnie z prawem. Co prawda zaraz będzie musiał znowu wymienić ale na teraz będzie ok.
 6. Randar

  Wodomierze

  Od dawna nie trzeba odcinków prostych. Dlaczego 2,5 a nie 1,6 lub 4,0 przepływ dobiera się do zapotrzebowania a nie na oko. I jak najbardziej potwierdzę że tym powinien zająć się zarządca.
 7. Mam forda KA mk2 a to chyba to samo, poprzedni użytkownik woził dziecko w foteliku z tyłu. Za fotelem pasażera. Raz jechała z tyłu pasażerka 175 cm i dało radę 2 x 80 km. Co do spalania to moje ka pali od lekko ponad 5 w trasie do 10 w mieście na krótkich odcinkach. Silnik 1.2 69 KM
 8. Gotowanie na prądzie niestety odpada. O jakim wzroście bezpieczeństwa piszesz? Dzieci małych nie ma, dużych zresztą też. Na czy polega wyższość tej pod szkłem?
 9. No właśnie w internecie dużo negatywnych opinii ... chyba odpuszczę temat
 10. Montażu się nie boję, sporo kuchenek podłączyłem w życiu. Swego czasu pracowałem przy gazie ;). Rozważam remont kuchni za jakiś czas i pojawił się pomysł na taką kuchenkę ale mam sporo obaw. Kosztuje to chore pieniądze i i nie chciałbym umoczyć tej kasy a potem żona mnie udusi. Zwykła płyta gazowa jest od lat, drobnych usterek się nie boje bo sam ogarnę serwis. Ten Solgaz budzi obawy o funkcjonalność i codzienne użytkowanie. Ludzie piszą, że awaryjna i ze straszeni długo gotuje. No i do tego duża bezwładność termiczna.
 11. Płyta gazowa pod szklem. Czy jest jakiś użytkownik tego wynalazku? Internet i opinie są raczej na nie. Kosztuje sporo i nie wiem czy warto iść w taki sprzęt? Chętnie bym wysłuchał opinii użytkownika.
 12. 1,2,3 nie wiem 4 u żony wygląda tak, że taki uchwyt magnetyczny, jest przyklejony w zaznaczonym miejscu.
 13. Wracam do tematu. Czy pojazd mający 40 lat staje się automatycznie historycznym? Nie mam dostępu do kompa a na telefonie nie lubię szukać takich rzeczy, pojawiło się podejrzenie że trzeba przejść jakąś procedurę weryfikacji żeby uzyskać status pojazdu historycznego. Co kosztuje i w przypadku przyczepy o wartości czapki śliwek traci sens.
 14. Może Astry tak mają ? Bo moja też Astra tyle, że J i z pogardzanym 1.6 bez turbo
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.