Jump to content

misiu

użytkownik
 • Posts

  2393
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by misiu

 1. misiu

  F1 Sezon 2021

  Normalnie jasnowidz
 2. Nie znam się, więc się wypowiem. Zrób sobie tego diwajsa a potem kup gotowy bo zapewne będzie jak przewidujesz i będzie siać.
 3. Przynajmniej będziesz wiedział co wlać do środka tego szpeja. A tak na poważnie, to IMHO szkoda kasy i środowiska na kolejne elektrośmieci, a 4,5 ara tą pompką załatwisz bez problemu z zyskiem dla Twojego zdrowia.
 4. Piszesz o Chwastox'ie? Bo ja też to używam. Podstawowy zestaw do usuwania chwastów wokół domu to Chwastox na trawę, a Roundup na chodniki, podjazdy, wokół ogrodzenia co by wypalić wszystko do zera.
 5. To jakaś reklama panie ademon
 6. 4 dychy za litr to drogo?
 7. Ja kupuję coś takiego, ale 1 litr mi wystarcza na 2-3 lata i ostatnio nie kupowałem
 8. Ja po przeliczeniu daję około 12ml na opryskiwacz o pojemności 3,5 litra
 9. Roundup - pali wszystko. Warto spróbować kupić w jakimś sklepie dla rolników w butelce 1 litr, bo te buteleczki w Castoramach to bardzo drogo wychodzą.
 10. U mnie podobne rozwiązanie sprawdza się od prawie 12 lat.
 11. misiu

  F1 Sezon 2021

  Chyba powinni wziąć przykład z Ekstraligi żuzlowej co do przepisów związanych z odwoływaniem wyścigów ze względu na pogodę. Kiedyś na żużlu często były takie akcje, że czekali nie wiadomo po co czego efektem byli tylko zmoknięci kibice. Teraz mają dosyć dobrze działający system powiązany z prognozami meteorologicznymi.
 12. misiu

  Płotek

  Mam trzy propozycje: 1. Do płotka jak: przykręcić dłuższe deski tak aby głębiej wkopać lub trochę podnieść. 2. Do pomysłu z rurkami i linkami zastosować systemowe słupki, linki i naciągi do zwykłych ogrodzeń z siatki. 3. Roundup
 13. Dzięki, a jak to gabarytowo wygląda. Chodzi mi o to czy taki chłop jak ja (195 cm, 110 kg) nie będzie wyglądał karykaturalnie
 14. To ten Neptun, który bierze pod uwagę @Marko33 wygląda bardziej skromnie. Jest tylko jedna poprzeczka.
 15. Zależy od potrzeb. Lepiej mieć plandekę niż nie mieć. Czasami wykorzystuję przyczepkę jako magazynek i wtedy plandek jest jak najbardziej OK. Moja ma cztery ucha (w każdym rogu), a jest to taki sam budżetowy model, za który w 2009 roku dałem 1 600 zł.
 16. Jeśli nadal masz wątpliwości to jak wrócę do domu, zrobię Ci zdjęcie jak wygląda spód. Ja mam z plandeką, i ściąganie/zakładanie chwilę czasu zajmuje. Trzeba odkręcać rurki boczne, bo się połamią w trakcie jazdy (jak to u mnie było kiedy nie chciało mi się wszystkiego zdemontować).
 17. Mam taką przyczepkę Neptuna od 2009, i potwierdzam to co @Tomo napisał o konstrukcji. Co do samej przyczepki to daje radę nawet przy 1 tonie ładunku, więc na motor/quad na pewno wystarczy. Zresztą podjedź do Obi/Castoramy i tam sobie dokładnie ten sprzęt będziesz w stanie oglądnąć nawet od spodu.
 18. To kup Dodge'a Journey'a, najlepiej 3,6 ale wtedy spalanie w mieście to ~16l/100
 19. Również zakupiłem i również polecam.
 20. Polecam specjalne wiertła do szkła np: z Castoramy
 21. U siebie mam fundament tylko pod wózkiem bramy przesuwnej i w zimie potrafi się"rozejść" brama ze słupkiem na drugim końcu, i wtedy trzeba robić regulację bo brama się nie domyka. Podobnie mam z furtką, gdzie tylko punktowo słupki są zabetonowane. Podsumowując , lepiej zrobić pełny fundament, koszt w sumie nie będzie jakiś kosmiczny a całość będzie bardziej stabilna.
 22. Cieszcie się, że nie macie amerykańskiego haka
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.