Jump to content

bizz

użytkownik
 • Posts

  9035
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

bizz last won the day on June 25 2020

bizz had the most liked content!

4 Followers

About bizz

 • Birthday 02/03/1979

Profile Information

 • Name
  Wojtek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Rybnik
 • Zainteresowania
  ...
 • Car
  Astra J 1.4 140 KM LPG

Recent Profile Visitors

2348 profile views

bizz's Achievements

mistrz kierownicy

mistrz kierownicy (14/19)

4k

Reputation

 1. Nie ma klimy. Wystawiłem za 3300, liczę na 2700.
 2. Zaraz wystawiam Peugeota 206 z 2001 roku, kupiłem końcem kwietnia na chwilę bo po stracie służbówki coś potrzebowałem, a dzikim trafem służbowe dostała żona i ten już niepotrzebny. Ledwie go przerejestrowałem (nigdy tego nie robię, raz chciałem być w porządku) i jak ja go teraz sprzedam? "Paaaanie, dwa miesiące go masz toś Pan handlarz i złodziej" "Kapnął się Pan że złom i Pan sprzedajesz" Już się boję tego wysypu kosmitów.
 3. No ja już to ogarnąłem bo musiałem, ale mimo wszystko dla mnie sprzedawanie samochodów ze skrzynią manualną jest jawnym krzywdzeniem społeczeństwa.
 4. Do żadnego kampera mi to nie pasuje, chyba że kampervan na blaszaku.
 5. uszami wyobraźni słyszę te obroty silnika podczas zmian biegów - lubię takie dziwolągi, na wyjazd urlopowy w sam raz
 6. co to za wynalazek był?
 7. Zrobiłem z 200 tyś km łącznie starymi (powyżej 15 lat) automatami - to jest ostatnia rzecz jaka może nawalić, chyba że kupisz jeden z historycznie awayjnych (jak Twój teść A6). Teraz mam nowe z manualną i za cholerę nie mogę go polubić. Następny tylko automat, jakikolwiek, nawet CVT przyjmę. Manualna zmiana biegów to dla mnie bezsens w rodzaju biegania do telewizora żeby kanał przełączyć zamiast użyć pilota.
 8. bizz

  Cabrio i koty

  Banalne. Psiknij kota czarnym sprejem, koszt 13 PLN. Jeśli uważasz że farba to chemia i niehumanitarne, to gdzieś niedawno widziałem pasty do butów ekologiczne, można kota wypastować
 9. U mnie lista jeszcze długa na daily - E38, E66, W211 500. Ale przyjedzie na to czas:)
 10. Niedorzeczne to jest powyższe zdanie i wiara w nie.
 11. Uff, doczytałem do ostatniego zdania z gęsią skórką - już myślałem że zrobił rysę na E39
 12. Poczułem zazdrość po samym opisie. To musi być fantastyczne uczucie przywracać do życia starą maszynę
 13. Ja tam jestem spokojny nad wyraz, bawią mnie ludzie którzy wszystko wiedzą lepiej, a że jest ich coraz mniej w życiu realnym bo nikt nie chce ich słuchać, to przynajmniej tutaj się uśmiechnę.
 14. a to Ty, poznałem od razu po samouwielbieniu własnych opinii... Jakbyś mógł mi przytoczyć (oczywiście nie możesz, ale sprawdzę co znowu spłodzisz) gdzie napisałem że jeżdżąc techniczną poobdzieraną igłą szukam auta wyglądającego jak nowy bezwypadkowy bez wkładu?
 15. Natomiast występują nagminnie ostatnimi czasy sytuacje nagłego wzrostu dochodów. Wszystkie programy wsparcia beneficjentów PIS dały dużo kasy która łatwo przyszła. Obserwuję to po tempie wymiany pojazdów pod wiejską szkołą mojego syna i po OLX - sprzedaż używanych rzeczy gwałtownie spadła. A, i jeszcze jedno - tzw. popularne "wystawki" czyli gabaryty są w coraz większej ilości. Ludzie po prostu dostali pieniądze do ręki i łatwo im się je wydaje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.