Jump to content

ccLot

użytkownik
 • Posts

  2056
 • Joined

 • Last visited

About ccLot

 • Birthday 05/30/1979

Profile Information

 • Name
  Michał
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Marki k/Warszawy
 • Zainteresowania
  narty, samochody, informatyka,
 • Car
  C36 AMG, 300 CE-24, Ford Edge

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ccLot's Achievements

kierowca

kierowca (12/19)

365

Reputation

 1. Panowie nie tak szybko, po zatrzymaniu pj na 3 miesiące nie można jeździć mikrocarem, wolno tylko motorowerem do 50 ccm https://gliwice.policja.gov.pl/ka9/informacje/wiadomosci/234678,Microcar-czyli-minisamochod-Kto-moze-go-prowadzic.html
 2. Na mój mały rozumek to chyba nie ma większego problemu, jeśli będą pozakładane zabezpieczenia. Wyjdzie taki drugi, równoległy WLZ, którego jesteś właścicielem.
 3. Skoro instalacja na gruncie to obstawiam, że inwerter zamontowany gdzieś do konstrukcji wsporczej paneli.
 4. Chodzi oto, że gładź jest produktem, którego głównym składnikiem jest gips
 5. Imho wszystkie pomiary będą ok, jedyne zagrożenie że 1,5 mm2 przy 16A jest mocno na styk i kabel może się grzać przy stałym wysokim obciążeniu.
 6. Komin nie robi cienia czy na mikroinwerterach instalacja?
 7. Dedykowane do zapraw klejowych też są https://maxtechna.pl/plastyfikatory/108-max-plastyfikator-do-betonu.html oczywiście jeśli można to lepiej robić w dodatnich temperaturach i mieć święty spokój.
 8. U mnie za IX wyszło 570 kWh przy mocy instalki 6,2 kW.
 9. Idzie napięcie ok. 350-400V w obwody jednofazowe i się pali...
 10. Możliwe, tak się dzieje jak zgubi się N w RCD 3 fazowej która jest wykorzystywana do ochrony obwodów 1 fazowych.
 11. Poliuretanowe czyli pianki do styropianu, ale to tylko do przyklejenia a nie wykonywania warstwy z siatką Można dać dodatki przeciwmrozowe i będzie dobrze.
 12. Póki co bez zarzutu, choć garaż cały czas robi bardziej za magazyn i spiżarnię a nie miejsce postojowe dla auta. Zdjęcie mogę zrobić jak będzie porządek bo na chwilę obecną niewiele widać przez całą masę leżących "przydasi". Z płytkami nic się dzieje drugi raz też bym położył.
 13. Już parę razy rekomendowałem, do domu trzeba mieć imho przyzwoitą w wkrętarkę aku: ~30-40 Nm plus 2 akumulatory 2Ah i do tego młotowiertarka SDS-plus z wymiennym futerkiem. Budżetowe rozwiązanie do oczywiście Parkside: zarówno wkrętarka jak i młotowiertarka. Ewentualnie podróbka Boscha 2-26 na portalu za ~200 zł. Jak budżet pozwala to można się pokusić o SDS-plus na aku.
 14. Ale to nie ma żadnego znaczenia, czy NIP jest czy go nie ma przy JDG. Czytałeś to co podlinkowałem parę postów wyżej.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.