Jump to content

PawelR

użytkownik
 • Posts

  600
 • Joined

 • Last visited

About PawelR

 • Birthday 06/11/1962

Profile Information

 • Name
  Paweł
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Zainteresowania
  wszechstronne

Recent Profile Visitors

534 profile views

PawelR's Achievements

wyciszony kierowca

wyciszony kierowca (10/19)

254

Reputation

 1. W 2013r kupiłem auto u dealera. Zadzwonili że jest do gotowe do odbioru i rejestracji, więc zapytałem czy jest opcja rejestracji przez nich. Tak, opłata 50PLN, na drugi dzień auto było gotowe. Nie wiem jaka jest różnica z dzisiejszym systemem.
 2. Czy to się powtarza w tym modelu samochodu ? Jeżeli to odosobniony przypadek, przyczyną mogła być wada materiałowa. Wałek rozrządu to zapewne odlew z żeliwa sferoidalnego. Mogło być różnie- nie trafiony wytop, zanik sferoidyzacjj a na ateście wszystko się zgadzało. Lub wada wewnętrzna, co powinno być widoczne na przełomie. Jeżeli tak było, problem może dotknąć auta mające wałki z tej partii.
 3. Kostka na ścianę typu naftalina, czy taka do wieszania w muszli ?
 4. Kuna przegryzła mi 2 rury gumowe od płynu chłodnicy i 2 od nagrzewnicy, nie wiadomo co jeszcze wyjdzie. Na razie zamówiłem u znajomych kudły z psa. Macie inne sprawdzone metody, jakiś spray, szmata pod maską czymś nasączona ?
 5. Udało mi się dostać do środka, lusterko jest posadowione na odlewie aluminiowym (zapewne jakiś silumin) i on jest pęknięty. Stało się to dawno o czym świadczy przełom pokryty gruba warstwą tlenków. Czeka mnie zakup nowego lusterka.
 6. Rozbebeszał ktoś lusterko boczne od Rio lub podobne? Odleciało, daje się podnieść kawałek, kable trzymają. Coś się odkręciło albo ktoś w tym pomógł. W necie znalazłem schemaciki, coś tam na Youtube podobnego, ale bez szczegółów.
 7. Więc chyba tak musi być. Dostałem to CC w spadku z przebiegiem 36kkm, przejeździłem ok. pół roku- chodził bezawaryjnie. Od ok. 2 lat jeździ nim wujek. Jedyne co mi przychodzi na myśl, to wypalenie paliwa do minimum, wlanie pół litra denaturatu i zatankowanie na dobrej stacji.
 8. > Rano gdy odpalam to nie pracuje na wszystkie > cylindry Tak miałem w 900 przy padniętej upg.
 9. Aisan, przy szybkim ruszaniu, zwłaszcza pod górkę lekko przydusi, jakby chwilowo paliwa nie dostawał, podczas jazdy silnik pracuje jak należy. Co sprawdzić ? Zagniecionego wężyka nie dostrzegłem, filtr paliwa dobry. Ten gaźnik ogarnia tylko MacGyver, jest ktos taki w Tarnowie?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.