Skocz do zawartości

Teres

użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 204
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Profile Information

  • Płeć
    Male
  • Lokalizacja
    Kęty

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Teres's Achievements

kierowca

kierowca (12/20)

41

Reputacja

  1. No to na razie jest "pomalowane" Fertanem. Zastanawiam się co dalej z tym robić.
  2. Hej, Mam taki problem u siebie w dostawczaku. Na dachu są łączenia blach, akurat w miejscach do montażu bagażnika dachowego jest z nimi problem. Popękała tam oryginalna mastyka i zaczęło przeciekać i rdzewieć. Kilka miesięcy temu zrobiłem to tak: usunąłem mastykę oczyściłem ile się dało do gołego nałożyłem Troton Rust Filler + odczekałem ile trzeba podkład epoksydowy w spraju 2 warstwy mastyka Novol STP Flex Niestety ostatnio zauważyłem, że znów zaczyna przeciekać. Na mastyce było widać "łączenie" na brzegu, które się nie skleiło dobrze ze starym podłożem, dało się odgiąć paznokciem, a finalnie płaskim śrubokrętem łatwo dało się miejscami usunąć. Aktualnie stan jest taki: Oczyściłem znów ile się dało i nałożyłem warstwę Fertan'u. Teraz poczekam 48h i zmyję + osuszę. Tylko co dalej? Dawać na to mastykę czy najpierw podkład epoksydowy? Podpowie ktoś?
  3. Bodajże od 2012 (od pierwszego małego face liftingu wnętrza na czarne). Mam taki u siebie. Silnik w miarę dynamiczny o ile nie wozimy ciężarów, spalanie w okolicach 8-8,5, jazda tak do 100 km/h. Jak jeżdżę więcej tras, to spalanie 7,5L. Jakbym miał możliwość, to wolałbym 2.3 lub 3.0 ze skrzynią 6b, bo skrzynia 5b jest dość krótka.
  4. Może klucz udarowy? Chociaż to rozwiązanie przy domowe. A wulkanizator to de8il.
  5. Mógł na przykład stracić katalizator w międzyczasie
  6. Z tego co kojarzę, to tą grupą steruje zupełnie niezależny sterownik.
  7. Robiłem w Auto Gamma w Krakowie jakieś 3 lata temu. Do tej pory jestem zadowolony. Wysłałem lampy i za kilka dni przyszły kurierem z powrotem.
  8. Teres

    Docieplenie domu

    Nie, bo walnąłem babola . Stopter K20 jest od 0 stopni, ale nie od -5.
  9. Regenerowałem w http://www.reflektory.autogamma.pl/ , bo już był strach jeździć wieczorem. Jestem zadowolony z efektów. Wysłałem im pocztą lampy i za kilka dni miałem z powrotem.
  10. W takim układzie ta niższa warstwa nie zaszkodzi. Zresztą np. Woder Duo też może być jako ostatnia warstwa, tylko trzeba zadbać, żeby go nie uszkodzić. Tylko pytanie czy to żywica pęka czy czasem nie beton pod nią.
  11. Może Atlas Woder Duo. Tutaj nadają się tylko masy 2 składnikowe dostosowane do bycia długi czas w wodzie. Lepszy byłby klej/uszczelniacz poliuretanowy np. SikaFlex 11FC, Bostik H550 czy Sopro Racofix Waterblock. Dodatkowo miejsca styku ze ścianą też dajesz taśmę uszczelniającą. Folie w płynie najczęściej nie nadają się do bycia długi czas w wodzie. One się nadają bardziej na ściany łazienki koło umywalki czy WC (ale do prysznica już nie bardzo). Po co w ogóle chcesz robić hydroizolację pod żywicę? Coś takiego ostatnio oglądałem, wygląda ciekawie.
  12. Teres

    Docieplenie domu

    Niektóre kleje maja dopuszczenie nawet do -5°C, także raczej na spokojnie.
  13. Dlatego jak mam wiercić w ścianie, w której mogą iść kable, to najpierw śrubokrętem wydrapuję tynk do gołej cegły / pustaka itd.
  14. Dopisuję jeszcze producenta Dahua.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.