Jump to content

Bullitt

użytkownik
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Normalny

About Bullitt

 • Rank
  Ponury Żniwiarz

Profile Information

 • Lokalizacja
  wiocha
 • Zainteresowania
  Chów świń, narty, góry, motoryzacja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Opony dojechały!!! Kiedy kończysz?
 2. Jeżdżę do pracy i w pracy. Nikt nie zatrzymuje, nie pyta. Tylko ciągle z tyłu głowy pytanie: co jak trafię do szpitala? Zabiera to sporo przyjemności.
 3. Ale tak jest. Średnica zewnętrzna reflektora 90mm, a otwór w ramce niecałe 70 mm.
 4. Litry stały się bardziej kompaktowe, z mniejszym rozstawem osi przez co są bardziej zwrotne. Do tego dochodzą kłopoty z emisją trudniejsze do ogarnięcia w mniejszych silnikach. Ale żeby odchodziły? Nie Suzuki to coś innego (mimo sentymentu). Nowy Blady, R1, Rsv4 albo S1000RR. Jest w czym wybierać. Jak coś mniejszego to Daytona chyba jeszcze jedna została. Z nowości będzie Aprilia RS 660. Osobiście na co dzień wolę nakedy o sportowym zacięciu i tu wybór jest z roku na rok większy. Rynek się zmienia, średnia wieku motocyklistów rośnie. Co do cruiserów to chyba nie wyginęły tylko też ewoluowały.
 5. Idziesz w dobrą stronę. Swoją drogą jakoś nie widzę żeby sporty umierały, do tego kilka fajnych, mocnych nakedów jest. H2 SX ?
 6. ZTCP ATF Dexron , III jest mieszalny z II wiec spokojnie możesz dolać.
 7. @MACIEJU widziałem Cię wczoraj (bo nie sądzę żeby w okolicy była druga TULA). Fajnie to wygląda. Dużo lepiej niż na zdjęciach, bardziej proporcjonalnie.
 8. I do tego sterownika ich nie potrzebujesz. Krótkim impulsem z oryginalnych wyłączników otwierasz/zamykasz całkowicie do zadziałania ogranicznika prądu.
 9. Osobiście mocowałbym na kotwy. Jak się znudzi, bez strat w ludziach i sprzęcie zdemontujesz.
 10. Jak dla mnie to wygląda OK, zwłaszcza płyty z dużym wiórem. Mi bardziej podoba się płyta do połowy wysokości ściany, no ale to wtedy jako zabezpieczenie gdy jest tynk. Zapachu nie czuć, a bynajmniej nie był on dominujący.
 11. No właśnie, widziałem takie rozwiązanie u kolegi (OSB na ścianach do sufitu) i wydaje mi się to najlepszą opcją. Sam się zastanawiam czy poziomo (na 1,2m od podłogi) płyt nie przykręcić.
 12. Tak, przycisk do ręcznego sterowania bez pilota.
 13. Luźne końce zwisające z sufitu. Musisz na podstawie długości szyny napędu określić ich położenie (+ zapas ). Przewody potrzebujesz do jednej 2x05mm, do drugiej 4x0,5mm, daj z zapasem 6x0,5mm alarmowy. Przy okazji pamiętaj o puszce i przewodach do sterowania bramą, żeby nie szukać pilota za każdym razem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.