Jump to content

Bullitt

użytkownik
 • Posts

  275
 • Joined

 • Last visited

Retained

 • Ponury Żniwiarz

Profile Information

 • Lokalizacja
  wiocha
 • Zainteresowania
  Chów świń, narty, góry, motoryzacja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bullitt's Achievements

leniwy kierowca

leniwy kierowca (9/19)

5

Reputation

 1. Opony dojechały!!! Kiedy kończysz?
 2. Jeżdżę do pracy i w pracy. Nikt nie zatrzymuje, nie pyta. Tylko ciągle z tyłu głowy pytanie: co jak trafię do szpitala? Zabiera to sporo przyjemności.
 3. Ale tak jest. Średnica zewnętrzna reflektora 90mm, a otwór w ramce niecałe 70 mm.
 4. Litry stały się bardziej kompaktowe, z mniejszym rozstawem osi przez co są bardziej zwrotne. Do tego dochodzą kłopoty z emisją trudniejsze do ogarnięcia w mniejszych silnikach. Ale żeby odchodziły? Nie Suzuki to coś innego (mimo sentymentu). Nowy Blady, R1, Rsv4 albo S1000RR. Jest w czym wybierać. Jak coś mniejszego to Daytona chyba jeszcze jedna została. Z nowości będzie Aprilia RS 660. Osobiście na co dzień wolę nakedy o sportowym zacięciu i tu wybór jest z roku na rok większy. Rynek się zmienia, średnia wieku motocyklistów rośnie. Co do cruiserów to chyba nie wyginęły tylko też ewoluowały.
 5. Idziesz w dobrą stronę. Swoją drogą jakoś nie widzę żeby sporty umierały, do tego kilka fajnych, mocnych nakedów jest. H2 SX ?
 6. ZTCP ATF Dexron , III jest mieszalny z II wiec spokojnie możesz dolać.
 7. @MACIEJU widziałem Cię wczoraj (bo nie sądzę żeby w okolicy była druga TULA). Fajnie to wygląda. Dużo lepiej niż na zdjęciach, bardziej proporcjonalnie.
 8. I do tego sterownika ich nie potrzebujesz. Krótkim impulsem z oryginalnych wyłączników otwierasz/zamykasz całkowicie do zadziałania ogranicznika prądu.
 9. Osobiście mocowałbym na kotwy. Jak się znudzi, bez strat w ludziach i sprzęcie zdemontujesz.
 10. Jak dla mnie to wygląda OK, zwłaszcza płyty z dużym wiórem. Mi bardziej podoba się płyta do połowy wysokości ściany, no ale to wtedy jako zabezpieczenie gdy jest tynk. Zapachu nie czuć, a bynajmniej nie był on dominujący.
 11. No właśnie, widziałem takie rozwiązanie u kolegi (OSB na ścianach do sufitu) i wydaje mi się to najlepszą opcją. Sam się zastanawiam czy poziomo (na 1,2m od podłogi) płyt nie przykręcić.
 12. Tak, przycisk do ręcznego sterowania bez pilota.
 13. Luźne końce zwisające z sufitu. Musisz na podstawie długości szyny napędu określić ich położenie (+ zapas ). Przewody potrzebujesz do jednej 2x05mm, do drugiej 4x0,5mm, daj z zapasem 6x0,5mm alarmowy. Przy okazji pamiętaj o puszce i przewodach do sterowania bramą, żeby nie szukać pilota za każdym razem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.