Jump to content

futrzak

użytkownik
 • Content Count

  21216
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

futrzak last won the day on October 27 2019

futrzak had the most liked content!

Community Reputation

4684 Człowiek - do rany przyłóż

3 Followers

About futrzak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No popatrz, a takie dobre oponie o nich czytałem W tym okołokominowym nie zauważyłem, ale ten w trasy raczej nie jeździ. Tutaj potrzebuję jednak opon, które dobrze się sprawdzą na S/A i zmieniać nie będę na sezonowe. Dzięki za info.
 2. Coś muszę kupić i tak się zastanawiam jak duża będzie różnica między Michelin Crossclimate+, a Nexen N'Blue 4Season. Samochód to piździk latający w trasy. Nexeny mam w takim co dookoła komina zawija i są naprawdę Ok. Micheliny też znam, stąd nie pytam Pytam, ponieważ różnica w cenie duża.
 3. futrzak

  Sezon 2020

  Szarpanina, nie szarpanina - to jest wyścig. Jakoś sobie nie wyobrażam wyścigów motorowych bez podobnych atrakcji. Komentarze, dialogi, zabawy pokerowe - jest klimat. Bezpieczeństwo jest na tak wysokim poziomie, że w tej materii przynajmniej jest spokojnie.
 4. futrzak

  Sezon 2020

  Dziwne Wyścig ciekawy, ciekawe ilu dojedzie - zostało już tylko 14
 5. Pisałem już o tym. Chyba na HP. Niektórzy? Ciężarówki idą na kagańcu, a sporo osobówek je wyprzedza i bywa, że jest to zdrowo pow. 100km/h - resztą zasadniczo tak razem z ciężarówkami. Przepraszam, jeżdżę dość regularnie, choć unikam, omijam część trasy, czasem z W-wy S7 pojadę, ale jednak
 6. Tak, nie pamiętam dokładnie, ale można.
 7. Do Skody jest elektroniczna.
 8. Prywatnie u mnie wywala, w leasingowanych służbówkach też i najlepsze jest to, że wielokrotnie jak brałem "dyżurne" to spotkałem się z przekroczeniem przebiegu i robiłem pewnego rodzaju "zadymę", ponieważ nie pojadę czymś takim, a ktoś ma w obowiązku to weryfikować. Wielu pracowników ma w poważaniu co tam "służbowy" gada, inni pewnie nie zwracają uwagi. Też chyba powinienem tak robić i później mówić, że się nie znam. Nie dryfuj - wiadomo, że można wyzerować, ale to już dorabianie ideologii. To tak w kwestii raportowania serwisu przez samochód. Wyjeżdżając no
 9. Jedna z opcji - sytuacja na tym odcinku potrafi się zmieniać dynamicznie
 10. Z Łodzi do Częstochowy trzeba jakoś dojechać
 11. futrzak

  Sezon 2020

  Na miesiąc to nie wiem, ale na rok "live" 49.99 Euro Problem w tym, że mam Eleven (z internetem) za jakieś grosze i z motorowych oglądam nie tylko F1. Fakt, że relacje zdecydowanie ciekawsze i więcej możliwości.
 12. futrzak

  Sezon 2020

  Kupiłeś, ponieważ jesteś na wygnaniu?
 13. futrzak

  Sezon 2020

  Poczekaj na komentarze malkontentów
 14. Tak, oczywiście, mają umiejętność "widzenia" przez ściany, wzniesienia, ciężarówki itd.
 15. Z używkami to loteria - ja tam konsultuję ogólnie takie rzeczy z warsztatem i leży to w ich gestii (generalnie używek nie). Sam kupuję rzadko, chociaż czasem trzeba, ale to margines.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.