Jump to content

futrzak

użytkownik
 • Content Count

  24999
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

futrzak last won the day on February 17

futrzak had the most liked content!

Community Reputation

6790 Człowiek - do rany przyłóż

3 Followers

About futrzak

 • Rank
  weteran

Profile Information

 • Lokalizacja
  Wiocha pod Włocławkiem :)
 • Car
  Jeżdżący. Dziś dojechał na parking...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. futrzak

  F1 sezon 2021

  Podejrzewam, że większość z nich to potrafi. To ścisła czołówka motorsportu (pomijam niektórych).
 2. futrzak

  F1 sezon 2021

  Większość z nich jest podobnie dobra, ale bez stosownego zaplecza (a co za tym idzie samochodu) i szczęścia tak się nie da. Mercedesowi się to udało poskładać (po stosownym budżecie, zapleczu itd.) i rządzą od jakiegoś czasu. Przypomnij sobie Sakhir 2020 i pewną wygraną Russella. Perez wygrał, a Mercedes...
 3. futrzak

  F1 sezon 2021

  Mercedes i Hamilton mają szczęście od jakiegoś czasu. Nie wiem jakim cudem
 4. futrzak

  F1 sezon 2021

  Hmmm, ja bym napisał, że znakomita jazda wielu kierowców Fakt, szkoda, ale biorąc pod uwagę, że zaczęli podchodzić dość literalnie do przepisów to zobaczymy co będzie dalej i czy im ta surowość nie "zniknie" magicznie przy dokonaniach niektórych kierowców. Mi się podobała akcja Russell vs Bottas - Russell jeszcze musi się dużo nauczyć.
 5. Są takie. Ja mam oprócz tego wszystkiego assistance z oponami na Europę - na każdy samochód, którym jadę. W sumie nie wiem po co płacę, skoro regularne jazdy po EU się skończyły z nastaniem zarazy Z drugiej strony nawet jak pod bramą złapię to przyjadą i naprawią
 6. Nie pisz o statystyce bazując na swoich doświadczeniach.
 7. Dunlop dawał torbę sportową. Zabrakło
 8. Po co mieszasz teraz ludzi bez uprawnień? Z definicji nie wprowadzają zagrożenia w ruchu - zagrożenie wprowadzają prowadzący ignorujący przepisy, ewentualnie chorzy na pewne schorzenia, które powinny ich wyeliminować z ruchu. Odpowiedzialność Twojego teścia jest tutaj bez znaczenia - od tego są stosowne przepisy (które są) i stosowne służby, które to ignorują. Stany pośrednie to powiedzmy odpowiedzialność poszczególnych osób i w przypadku ich braku powinna być reakcja służb na ich zachowania. To działa. Szkoda, że ni w PL.
 9. Wiesz, badania w Polsce to parodia względem tego, co w EU (w UK też) jest. Za byle co odrzucą, a z poważnymi schorzeniami, w przypadku których w ogóle ludzie nie powinni prowadzić (w tym kwestie psychiczne/psychologiczne) - dopuszczą. Z autopsji znane - w PL PJ w żadnym wypadku, soczewki w żadnym wypadku, a w takiej Szwajcarii czy Niemczech bez najmniejszego problemu, jedynie z adnotację w PJ.
 10. Zastanów się nad tym, czy przed nieodpowiedzialnymi ludźmi ma nas chronić Twój teść, czy jednak prawo, przepisy i stosowne służby.
 11. Nie, to nieodpowiedzialność ze strony urzędników. W przypadku takich schorzeń należy to zgłosić gdzie trzeba i odebrać PJ. Jakoś w innych krajach można.
 12. Gdybym miał jakąkolwiek nieszczelność w samochodzie to bym to od ręki wyczuł, ponieważ nie cierpię tej woni - zresztą co to za przyjemność jeździć w smrodzie? Zresztą gdyby ten zapach się w samochodzie utrzymywał to człowiek też by zaczął tym śmierdzieć. Pamiętam jak kiedyś w gnojowozie puściło uszczelnienie któregoś z wtrysków - trzeba było zamknąć obieg.
 13. Dawno temu często waliło i śmierdziało gazem z wydechów, ale to czasy starych generacji, stanu pojazdów i samodzielnego rzeźbienia przez użytkowników w instalacjach. Od dawna nie ma to miejsca, ale widziałem ciekawe rzeźby po taniości Mam nawet oryginalny katalizator z samochodu - wymieniony, ale okazało się, że był sprawny. Na LPG ze 120kkm. Zero zapachu LPG. Z pewnością Czasem jak się przechodziło prze parkingi to było czuć smród LPG, ale również smród noPB czy ON - samochody zwyczajnie niesprawne. Pamiętam numer sprzed kilku lat - od pewnego
 14. To jest fobia, a nie fakt śmierdzenia. Gdyby śmierdziało to zapewniam, że moja by do samochodu nie wsiadła. Zresztą ktoś by to wyczuł, ponieważ LPG jest zdrowo nawaniane. Samochodów mamy kilka - LPG jest tylko w jednym. Śmierdzi przez chwilę przy tankowaniu, przy wyciąganiu pistoletu. Jeżeli w normalnie eksploatacji pojawi się jakikolwiek ślad zapachu LPG to znak, że trzeba odwiedzić serwis - gdzieś jest nieszczelność.
 15. futrzak

  Polskie opony

  Tak, pamiętam. Nawet nie wiesz z jaką radością te D-164 Vivo zmieniałem na stare, dobre D-124. Stare dzieje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.