Jump to content

MARS

użytkownik
 • Posts

  3327
 • Joined

 • Last visited

About MARS

 • Birthday 11/08/1974

Profile Information

 • Name
  Marcin
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Okolice Bydzi.
 • Zainteresowania
  Motocykle, krwiodawstwo.
 • Car
  Ford Fiesta 225 Nm
 • Motorcycle
  Kawasaki Vulcan VN 900
 • UTO
  Adria Aviva 400 PS

Recent Profile Visitors

1630 profile views

MARS's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

96

Reputation

 1. No jasne, ale też mi się podoba.
 2. Tak, już widziałem "starą". Z pewnością nowy model będzie miał podobnie. Jak byłem w salonie toyoty, to jeździłem demówką CHR. Niestety oni preferują hybrydy, a w katalogu jest napisane, że można holować przyczepę 700 czy 750 kg. No śmiech na sali.
 3. Może i mają minusy, ale ja potrzebuję holownika do przyczepy kempingowej i trzeba będzie się przesiąść. Na razie czekam na konfigurator nowej Kii Sportage.
 4. Mam przyczepę, nie kampera. Ona ma DMC 1000 kg, więc nawet moja fiesta ją ogarnia. Czekam na cennik/konfigurator nowej Kii, aby sprawdzić, jakie może holować.
 5. Czekam na cennik. Trzeba zmienić holownik do przyczepy.
 6. U mnie jest nawet wyżej (pod logo forda) i po deszczu kamera jest do przetarcia.
 7. - Najmocniejszy silnik, jaki się da. - Ekrany dotykowe; android auto. - Grzana kierownica, przednia szyba i fotele. - Tempomat adaptacyjny. - Rozpoznawanie znaków. - Miękka deska rozdzielcza (np. ze skórą). W życiu nie wrócę do twardego plastyku. - Key free. - Automatyczne wycieraczki i światła, łącznie z długimi. - Ściemniające się lusterka. - Utrzymanie pasa ruchu, ale takie, które nie krzyczy co 30 s, żeby złapać kierownicę. - alusy min. 17. - Hak, bo mam przyczepę. Też mam i czasami używam, ale gdyby nie było dostępne, to bym przeżył: wspomaganie parkowania - fajny bajer.
 8. MARS

  Znak D-18.

  Dla mnie ten przepis napisany jest niejednoznacznie i dlatego podchodzę do niego zbyt rygorystycznie. Z drugiej strony, jest to dla mnie lepiej, że takim zestawem mogę stanąć na parkingu z samym znakiem "P".
 9. MARS

  Znak D-18.

  I stąd mój dylemat, bo raz czytam "do pojazdów", a raz "do pojazdów silnikowych". Przyczepa kempingowa jest "pojazdem" , ale "pojazdem silnikowym" już nie jest.
 10. MARS

  Znak D-18.

  Ja to też tak interpretuję, bo uważam, że musiałaby być tabliczka T-23e, aby takim zespołem zaparkować.
 11. MARS

  Znak D-18.

  Ale ja pytam o parkowanie auta z przyczepą kempingową.
 12. MARS

  Znak D-18.

  Według Was można zaparkować na parkingu oznaczonym takim znakiem zestaw: auto z przyczepą kempingową, czy nie? Mowa o parkowaniu pojazdów silnikowych, oraz o zestawie, ale z wyjątkiem przyczepy kempingowej. Ja rozumiem to tak, że na parkingu oznaczonym tylko znakiem D-18 nie można parkować samej przyczepy kempingowej i zestawu: auto z przyczepą kempingową, ale można zaparkować zestaw: np. auto z przyczepką (taką zwykłą, towarową). Co sądzicie?
 13. No cóż, jeździłem CHR i odnosiłem się do takiej wielkości aut. W salonie stała Ravka i wg mnie jest to duże auto.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.