Jump to content

MARS

użytkownik
 • Content Count

  3250
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  19h 36m 23s

Community Reputation

82 Normalny

3 Followers

About MARS

 • Rank
  starszy kierowca
 • Birthday 11/08/1974

Profile Information

 • Name
  Marcin
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Okolice Bydzi.
 • Zainteresowania
  Motocykle, krwiodawstwo.
 • Car
  Ford Fiesta
 • Motorcycle
  Kawasaki Vulcan VN 900

Recent Profile Visitors

1185 profile views
 1. Też mam najnowszą wersję AA, a fon ma 0,5 roku i podczas nawigacji nie podaje komend głosowych.
 2. Siema. W mojej fieście po roku pojawił się problem z odblokowaniem bagażnika. Raz otworzył za pierwszym razem, a innym np. po dziesiątym. Wgranie w ASO nowego oprogramowania rozwiązało problem.
 3. Od poniedziałku 20.04.'20 będzie można. No chyba, że w ostatnim momencie zmienią, że relaks na świeżym powietrzu tak, ale... nie na moto. Mój Vulcan stoi w garażu. Na razie nie kuszę losu. FrugOs ma rację - szpital, to nie jest miejsce, gdzie chciałbym w teraźniejszym czasie trafić. Miałem wypadek na moto, bo paniusia mnie nie zauważyła, jak skręcała w lewo. Tylko moja niska prędkość uchroniła mnie przed poważnymi konsekwencjami, a i tak uszkodzone zostały dwa nerwy w nodze. A ten tekst dwóch lekarzy (w szpitalu po wypadku i potem w swojej przychodni): niech pan szuka bardzo dobrego neurologa, bardzo dobrego. Do tego moja wspaniała firma po 2 miesiącach przysłała mi dokumenty o ubieganie się o... rentę. Bardzo wzmacniające. Dziękuję, poczekam, aż w razie "W" będzie się miał kto mną zająć i przy okazji nie zaznajomi mnie z coronawirusem.
 4. MARS

  Wizyta w Fordzie

  Mam tę najnowszą fiestę w wersji Vignale. Dałem 71,6 kzł. Segment B panie. Jakoś wtedy focus Vignale wychodził o wieeele drożej.
 5. MARS

  Start-stop

  Ford fiesta- można wyłączyć samemu. Na stałe.
 6. Dzięki za próbę pomocy . Znalazłem info, że wszystkie fiesty MK 8 mają taką samą DMC przyczepy bez względu na moc silnika.
 7. Cześć. W DR auta mam wpis, że mogę holować przyczepę o DMC 1000 kg. Czy jest w ogóle możliwość zwiększenia tej masy do 1100 kg? Fiesta żony ma DMC przyczepy 900 kg, a moja 1000 kg. Mamy ten sam silnik, ale pewnie wagowo moja jest ciut cięższa, stąd różnica 100 kg. Czy podniesienie mocy w aucie może być podstawą do zmiany DMC przyczepy?
 8. Siema, mam 1,5 roczną fiestę z bezkluczykowym dostępem do auta. Od jakiegoś czasu zaczęło świrować otwieranie klapy bagażnika, tzn. zamek centralny odblokowywał się loteryjnie: raz za pierwszym razem, innym dopiero za 9. Naprawa w ASO polegała na wgraniu nowego oprogramowania. Na razie OK.
 9. Gdzie kupiłeś i za ile? Rocznik 2018?
 10. Ile za nie zapłaciłeś w listopadzie? Jaki DOT? Opony wielosezonowe drożeją przed sezonem zimowym?
 11. Oj tak, już nauczyłem się, że rowerzystę trzeba wyprzedzać szeroko, bo raz mi fiesta dała po hamulcach, gdy ja myślałem, że jest luz. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
 12. MARS

  Steger- opinia.

  Cześć. Czy ktoś kupił felgi tej firmy? Szukam opinii użytkowników.
 13. Oni podają rocznik opony. Potwierdza się? Żadnych problemów z wyważeniem? Interesuję się oponami Pirelli.
 14. Siema. Nie wiem, czy mogę podać pełną nazwę serwisu sprzedającego w internecie opony i felgi, więc nazwa z kropkami. Jeśli nie mogę, to liczę na inteligentnych forumowiczów. Chciałbym kupić 4 felgi, 4 opony zimowe i 4 opony letnie. Znalazłem to, co potrzebuję. Cena też mi odpowiada. Ale... Niestety znalazłem też aż prawie 6 stron hejtu na ich temat. Czy ktoś tam kupował i może napisać, że negatywne komentarze wystawiła konkurencja? Tylko nie wiem, jaka jest konkurencja. Są jakieś polecane serwisy internetowe? Może lepiej kupić u najbliższego "gumiarza"? Tylko, że u niego opona ekonomiczna jest warta tyle, co w tym serwisie opona premium... I to z tego samego rocznika. Ktoś, coś?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.