Jump to content

MARS

użytkownik
 • Content Count

  3303
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Normalny

About MARS

 • Rank
  starszy kierowca
 • Birthday 11/08/1974

Profile Information

 • Name
  Marcin
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Okolice Bydzi.
 • Zainteresowania
  Motocykle, krwiodawstwo.
 • Car
  Ford Fiesta
 • Motorcycle
  Kawasaki Vulcan VN 900

Recent Profile Visitors

1531 profile views
 1. MARS

  Znak D-18.

  Dla mnie ten przepis napisany jest niejednoznacznie i dlatego podchodzę do niego zbyt rygorystycznie. Z drugiej strony, jest to dla mnie lepiej, że takim zestawem mogę stanąć na parkingu z samym znakiem "P".
 2. MARS

  Znak D-18.

  I stąd mój dylemat, bo raz czytam "do pojazdów", a raz "do pojazdów silnikowych". Przyczepa kempingowa jest "pojazdem" , ale "pojazdem silnikowym" już nie jest.
 3. MARS

  Znak D-18.

  Ja to też tak interpretuję, bo uważam, że musiałaby być tabliczka T-23e, aby takim zespołem zaparkować.
 4. MARS

  Znak D-18.

  Ale ja pytam o parkowanie auta z przyczepą kempingową.
 5. MARS

  Znak D-18.

  Według Was można zaparkować na parkingu oznaczonym takim znakiem zestaw: auto z przyczepą kempingową, czy nie? Mowa o parkowaniu pojazdów silnikowych, oraz o zestawie, ale z wyjątkiem przyczepy kempingowej. Ja rozumiem to tak, że na parkingu oznaczonym tylko znakiem D-18 nie można parkować samej przyczepy kempingowej i zestawu: auto z przyczepą kempingową, ale można zaparkować zestaw: np. auto z przyczepką (taką zwykłą, towarową). Co sądzicie?
 6. No cóż, jeździłem CHR i odnosiłem się do takiej wielkości aut. W salonie stała Ravka i wg mnie jest to duże auto.
 7. Napisałem "w mniejszych autach".
 8. Bo te hybrydy w mniejszych autach, to bzdura w temacie ciągnięcia przyczepy. Dają radę przyczepie lekkiej, ale już kempingowej nie.
 9. 12 kwietnia jadę do nich, to zobaczymy, czy to ogarną.
 10. OK, jestem po rozmowie z kierownikiem WK. Najpierw próbował mi wcisnąć kit, że przyczepa kempingowa, to przyczepa specjalna i przeglądy od nowości są co rok, ale jak poprosiłem o konkretny przepis, to po jego przeczytaniu, zmienił zdanie i jednak pierwszy przegląd jest po 3 latach. Wstępnie sukces! Jak zobaczę zmianę w DR, to dopiero wtedy zacznę wiwatować hehe.
 11. I jak, według Ciebie powinienem dostać przegląd na 3 lata, czy na rok?
 12. Nie ma żadnej informacji o gazie. Dopiero w osobnym zaświadczeniu z fabryki jest info o wyposażeniu m.in. w instalację gazową.
 13. Wkleiłem to, co sam znalazłem, a szukam tego, czego nie znalazłem , a w WK mi zacytują, czyli "specjalne" obostrzenia dla "przyczepy kempingowej specjalnej" . Coś mi mówi, że zapis "pojazd zasilany gazem" oznacza dla nich także instalację gazową do kuchenki, lodówki i grzejnika. Obym się mylił.
 14. Koledzy, wracając do meritum, czy jest jakiś przepis "mówiący", że fabrycznie nowa przyczepa specjalna kempingowa musi mieć przeprowadzony co rok przegląd do DR?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.