Jump to content

Kovic

użytkownik
 • Posts

  4373
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kovic last won the day on May 29

Kovic had the most liked content!

2 Followers

About Kovic

 • Birthday 03/29/1981

Profile Information

 • Zainteresowania
  Pizza.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kovic's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

930

Reputation

 1. Co ciekawe, lodówka popracowała z 3 godziny bez wentylatora. Podłączyłem - od wczoraj nie hałasuje... Działa - sprawdziłem
 2. Masz rację, lodówka popracowała tak około 3 godzin i pojawiło się trochę lodu na parowniku.
 3. Dlaczego miałby się zalodzić skoro na parowniku oddzielnie jest grzałka odladzająca, wentylator wg. mnie odpowiada tylko za dystrybucję zimnego powietrza.
 4. Możesz wyjaśnić dlaczego ?
 5. Właśnie coś na ten temat napisałem na tym forum. Początkowo lodówka super - cicho i fajnie, problem się zaczął teraz gdyż napierdziela wiatraczek.
 6. Lodówka Hisense ( kupiona jakoś w lipcu ) stała się coraz głośniejsza. Serwis olewa gdyż w środku nie ma naklejki która miała być tabliczką znamionową. Nie wykluczam że rozpakowując lodówkę - zerwałem tą naklejkę. Zdiagnozowałem problem w postaci wentylatora w zamrażalniku Po zdjęciu tej płyty Mamy to : Po odłączeniu kostki i montażu z powrotem jest cisza. Za panelem jest parownik który schładza komorę, wentylator jest odpowiedzialny za rozprowadzanie chłodu przez te dziurki z tyłu na panelu. Czy lodówka może działać bez ?
 7. U mojego brata w łazience pękły płytki ( minimalnie) na linii pęknięcia ściany.
 8. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Rozmawiałem dziś z kolegą który miał pęknięcie na kilka cm szerokości... i podobno wszystko było ok.
 9. Tu znajdziecie. https://narzedzia.moto-profil.pl/articles/details/177176/podnosnik-wahadowy-1-5t
 10. Czołem, mieszkanie oddane w czerwcu 2020, obecnie trwa pierwsza zima w nim. Pojawiło się kilka pęknięć jak na załączonych obrazkach. Blok się wali czy norma ? Ile czasu będą wychodzić podobne artefakty ?
 11. Mam EQ3. Na razie działa. Dzięki za pomoc.
 12. Masz rację, dokładnie przejrzałem instalację, na powrocie jest czujnik. Skoro tak to zapowietrzenie instalacji nie ma znaczenia i płacę tylko za siebie.
 13. Czujniki są tylko na wlocie, na powrocie nic nie ma co by mogło uwzględnić różnicę - wniosek taki że płacisz tylko za przepływ. Więc nie ma znaczenia np. ilość grzejników, jakby zrobić prosty bypass zapłaciło by się jeszcze więcej.
 14. Właśnie o ten współczynnik korekcyjny mam zamiar powalczyć. Dzięki za podstawę prawną.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.