Jump to content

OPAL

użytkownik
 • Posts

  1496
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About OPAL

 • Birthday 11/15/1982

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Car
  Megane III + Aveo T300

Recent Profile Visitors

1456 profile views

OPAL's Achievements

kierowca

kierowca (12/20)

298

Reputation

 1. Dalej się będziesz osmieszał, czy po prostu poszukasz dlaczego nie masz racji?
 2. Ja do tej pory nie naprawiłem tego. W sumie nie używam, a właściwie to żona nie używa, bo to jej auto. Dużo roboty z wymontowaniem tego silniczka?
 3. @Marko33 jeśli to ma być pomieszczenie gospodarcze to pomyśl nad drzwiami dwuskrzydłowymi - łatwiej sie obsługuje. Na działce mamy podnoszone i w sumie sa cały czas otwarte, bo nikomu nie chce się ich zasuwać.
 4. No i plus dla użytkownika, że przy takiej wymianie płynu nie można zbyt wiele zepsuć, więc może być spokojny, że to dobrze wydane pieniadze Inaczej musiałby wydać więcej i nie ma pewności czy czegoś nie schrzanią!
 5. W bloku czy w domu? Jak w bloku to w sumie wszystko jedno. Oby tylko klucz taki sam był do obu. Ja nawet nie ubezpieczam ruchomości, bo po przygodach teściów z ubezpieczeniem po zalaniu to nie liczę na jakiekolwiek odszkodowanie.
 6. Za 5kzł to A6. Na BMW 5 kasy nie wystarczy.
 7. Ratka pewnie będzie taka, żeby Kowalskiego z klasy średniej było na nią stać, ale nie bedzie go już stać na kupno nowego auta. Biedniejszy będzie wynajmował auto po Kowalskim - używane. I interes będzie się kręcił.
 8. Nie będzie takiej potrzeby. Auto będziesz brał w wynajmie długoterminowym. Rynek odejdzie od zakupu samochodów na własność.
 9. U mnie na dwóch stacjach do samochodu nie wsiada. Kiedyś jak miałem moto to chciał żebym hamowanie awaryjne na placu robił. Powiedziałem mu, żeby sam sobie robił, bo ja nie mam zamiaru w razie czego zaliczyć wywrotki. Odpuścił.
 10. Czułbym się bardziej komfortowo jeżdżąc autem mniej niszowym. Szczególnie jeśli chodzi o dostępność serwisów, części, itp. I sądząc po sprzedaży nie tylko ja mam takie objawy.
 11. To oc nie będzie wyższe dla piratów, tylko dla tych, których złapano. Patrząc na to ile policji jest na drogach w porównaniu do "kiedyś" to nikt się tym nie przejmie, tak jak nie zmniejszyła się liczba wypadków po wprowadzeniu wyższych mandatów. Jednostki dostaną po dupie, ale większość nadal będzie piratami.
 12. Dla mnie póki nie ma umowy to wszystko jest ustaleniami, które obie strony mogą zmienić.
 13. Podepnę się z pytaniem... Piec dwufunkcyjny Fagor feb 20 na działce... Normalnie grzeje wodę w CO, a przy CWU co chwila się włącza i wyłącza palnik, a woda faluje od wrzątku do zimnej. Czy to też kamień?
 14. Podbijam, bo mam taki sam problem w Megane 3. No może nie trzeba pogłaszać na maksa, ale trzeba przekroczyć pewien poziom głośności.
 15. Mi kiedyś w Lanosie ściągało, zbieżność ustawiana kilka razy i dopiero jeden magik ustawił tak, żeby nie ściągało. Od tego momentu byłem u niego ok. 10 razy i za każdym razem jest idealnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.