Jump to content

sherif

użytkownik
 • Content Count

  20869
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3171 Człowiek - do rany przyłóż

6 Followers

About sherif

 • Rank
  weteran
 • Birthday 05/29/1979

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Car
  T4, V8, EV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. robią na wymiar ? Na allegro jak się kupuje to mają zazwyczaj opis i zdjęcia m.in obszyć. Z mojego doświadczenia to jakie bym nie kupił i tak wytrzymują koło 7-8lat a zazwyczaj wcześniej zmieniam auto .
 2. Widocznie podpasowała im zamówiona wersja. U mnie było tak, że jak wybrałem jasne fotele to +2m, jak dodatkowo z wentylacją to jeszcze dłużej. Nie ogarniali tego.
 3. Nie wiem jak teraz, ale salon nie miał nic do gadania . Mógł jedynie zczytywać z systemu daty.
 4. Zobaczymy ile będzie w realu . Nic chyba się nie nauczyli. 5 lat temu też było 4->5->6->8->12m
 5. Rzeczywiście ta trójka w końcu jakoś wygląda wew. Jak wybierałem auto 2lata temu to nie miało to startu do Volvo mocno myszką trąciło .
 6. To co się bardziej podoba i lepiej się jeździ . Przy V60 zastanowiłbym się nad fotelami z tapicerką nappa. V60 nie jest wyraźnie większe ?
 7. Bo spora część (jak ja) przerobiła to na swojej skórze . Jeżeli Ci chodzi o samopoczucie to tak jest mi lepiej jak go sprzedałem, bo jak głosiła reklama "Fiat - jeszcze nie raz Cię zaskoczy" .
 8. sherif

  Mercedes EQS

  O i dało się bez wystającego LCD !
 9. Jest błąd przy 0-40. Ciekawe czy Skoda gorzej przyspiesza niż VW, czy to kwestia pomiaru.
 10. sherif

  Ibiza 2022

  Nie podzielam twojego zdania. Jakoś nigdy mnie co prawda Seaty nie kręciły, ale muszę przyznać że mało która marka w ostatnich 2-4latach poszła z designem tak do przodu. Przy okazji przeglądu swojej Skody (łączony salon z Seatem i Cuprą) widziałem bardzo duże zainteresowanie, szczególnie Cuprą. Nawet rodziny z małym dzieckiem przymierzyły się do Fermentora - łatwo to zauważyć bo jest teraz procedura zgłaszania i otwierania przez sprzedawcę danego auta . Te auta w macie, odpowiednio podświetlone i wyeksponowane wyglądały genialnie. W stolicy też widuję je coraz częściej na ulicy, a jakoś d
 11. No właśnie to też zawsze był argument "za", czyli jeździ lepiej. Taki eUp przy prędkościach miejskich jeździ tak samo jak wersja GTI. @format kiedyś dyskutowaliśmy nt testu, gdzie jakiś radaktorzyna porówanał przyspieszenie eUPa do Golfa GTI. Przy okazji szperania na Zeperfs doszukałem się że miał rację .. prawie. Bo przyspiesza tak samo jak GTI, ale uUP GTI .
 12. sherif

  Ibiza 2022

  Za to pomysł z Cuprą imho jest bardzo dobry. Taki Fermentor może się podobać i pozytywnie wyróżniać na ulicy
 13. sherif

  Ibiza 2022

  Przez poprzednią dekadą jakoś udawało się zabudować LCD aby nic nie wystawała. Niektórym nadal się to udaje, jak np w obecnym Polo:
 14. sherif

  Ibiza 2022

  Z zewn pełna zgoda, niemal ideał. Ten sterczący tablet jedynie razi jak mam się czepiać na siłę
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.