Jump to content

sherif

użytkownik
 • Content Count

  16455
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5d 16h 59m 46s

About sherif

 • Rank
  weteran
 • Birthday 05/29/1979

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla mnie to nei problem bo nie odśnieżam auta ani nie wymieniam wycieraczek Poprostu trzeba pamiętać jak chce się coś zrobić i włączyć przed wysiadaniem taką opcje. Choć przyznam szczerze, że pierwszy raz na stacji jak myłem szybę to się mocno zdziwiłem co z autem jest nie tak.
 2. i w Volvo, jest specjalna pozycja serwisowa dla wycieraczek, aby je odchylić.
 3. sherif

  eCitigo

  To dokładnie taki "kejs" jako drugi samochód w domu do jeźdzenia po mieście. Dla mnie idealnie, bo spełniam wszystkie warunki podane przez Ciebie. Pytanie tylko czy żonie potrzebne nowe auto
 4. 5mm będzie sztywniejszy i masywniejszy. Podmurówki zawsze lepiej dać więcej i ją wpuścić w ziemię.
 5. Podobnie jak Ładach, ale cel był zupełnie inny niż przeciwdziałanie korozji baku
 6. Wiesz możesz jeszcze wrzucić worek kartofli do bagażnika ... tylko po co ? Większy ciężar z tyłu to większe obciążenie dla zawieszenia (w Punto dzięki lpg po ok 80kkm sprężyny nadawały się do wymiany), na zużycie paliwa tez się to jakoś przekłada.
 7. A przy większym baku wożenie tych dodatkowych 40-50kg noPb IMHO jest bezsensu. Wystarczy że już lpg dobrze tył dociąża
 8. No jak co ? Zwiększasz ciśnienie . Swego czasu w Punto jak zatankowałem do pełna to zaczął ciec, właśnie był plastikowy . Z drugiej strony kiedyś kiedy część ludzi nie jeździła zimą samochodem był przesąd aby koniecznie zatankować przed tym okresem do pełna. Sam jak odstawiałem malucha na miesiąc do jechałem na cpn aby te 3litry dotankować Niedawno sam się przekonałem, że to bujda czyszcząc zbiornik Mustanga, zardzewiały był tak samo na dole jak i na górze, a tam gdzie było "paliwo" było znacznie więcej tłustawego osadu, który odrdzewiacz nie chciał brać.
 9. sherif

  eCitigo

  Można popatrzeć na leafy na pewno więcej leci niż normalny bo baterie do zmiany w okolicach 10 lat. Zaiste ciekawy wniosek, szczególnie że pierwsze Leafy weszły w 2010r .
 10. sherif

  eCitigo

  Może dla Ciebie, ja przez ostatnie pół roku musiałem zapłacić za 18kWh
 11. sherif

  eCitigo

  To już masz przeszło 3.3kWh, ja mam min ok 200W
 12. sherif

  eCitigo

  Coś mało .. ile masz na fakturze ? G11 w Innogy: Energia czynna 0,276 + jakościowa i zmienna 0,146 czyli łącznie 42gr (netto), czyli 51gr brutto
 13. sherif

  eCitigo

  i kto to mówi U mnie same routery, monitoring, upsy, serwery + pewnie jakieś zasilacze no i lodówka żrą 6kWh na dobę, nie zależnie czy się jest w domu czy się urlopuje.
 14. sherif

  Dopłaty do EV

  Ty, bym się nie martwił jak się będzie czekać rok na taką Skodę i dopłaty tak szybko się nie skończą . Jeszcze poza Upem chyba nic się nie mieści w limicie na dopłaty.
 15. sherif

  Dopłaty do EV

  Ktoś podał cenę po odjęciu dopłaty i cena przy niewielkiej korekcie jest realna. Nawet jak będzie to 60kzł to będzie git. Fakt, faktem, że zobaczymy czy Skoda da radę produkować owe auta, które dalej zależą mocno do podwykonawców
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.