Jump to content

sherif

użytkownik
 • Content Count

  18754
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2185 Człowiek - do rany przyłóż

6 Followers

About sherif

 • Rank
  weteran
 • Birthday 05/29/1979

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Car
  T4, V8, EV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tu bardziej chodzi o przyczyną. Mam tanie Sonoff z Ali i działają ok. Niby tak. Chociaż ilekroć był jakiś problem, np gość od wykończenia przewiercił kable, czy podpieli jakąś dziwną betoniarkę kiedyś to zawsze wywalało różnicówkę. Po za tym jakby było zwarcie do PE to byłby błysk przy podłączeniu Dawno temu jak pracowałem w firmie CHRL klient przyczepił się, że urządzenie ma zakres temp 5-55C, a on potrzebuje -15-55C. Tłumaczę więc dla szefa, że odpowiem, że nie spełniamy tego wymogu, bo kondensacja pary, itd. A on, że jak to my nie spełniamy ?? Jeżeli jest tak w instr
 2. hmm, może nie używam tego codziennie ale nigdy nie miałem problemu. Teraz sprawdziłem i w kilka sek dostałem wszystkie dane o aucie, razem z mapą. Może jakaś chwilowa awaria.
 3. i to takie poprzeczne, bo wyspowe nie sprawdzają się. Koło mnie je nastawiano, akurat gdzie jest przerwa w ścieżce rowerowej i jedzie się wąskim (ok 90cm) chodnikiem przy samej jezdni. Połowa kierowców traktuje to jako dodatkowe wyzwanie, czyli slalom dalej jadąc 80-90kmph. Na innej drodze po takich manewrach dostawili po środku piękne słupki z oznakowaniem odblaskowym.
 4. BTW Jest to w ogóle gdzieś opisane w instrukcji ? W Volvo mam opisane jak to działa, co jest potrzebne po stronie użytkownika. Jakie są funkcje, jak z nich korzystać oraz lista krajów wraz z zakresem usług. Tutaj nic .. w instrukcji też ani słowa. Nie znalazłem np jak zamknąć czy otworzyć zdalnie auto. Obecnie auto jest offline .. czyżby żona na Białoruś pojechała
 5. hmm, ale ja tylko wpinałem gniazdo bez obciążenia. Jedyne obciążenie to ten moduł wifi. Gniazdo niby do 16A.
 6. Tak działa, pokazuje teraz dane .. choć różnie z tym bywa wczoraj sprawdzałem to utknęło na logowaniu.
 7. Mam problem ze sterowalnymi gniazdkami tego typu: https://allegro.pl/oferta/gniazdko-zdalnie-sterowane-wifi-timer-android-ios-8438244649 Mianowicie zaraz po włożeniu do kontaktu jest błysk i wywala różnicówkę. Dzisiaj sprzedawca wysłał mi druga szt i dokładnie to samo, na innym obwodzie. Co to może powodować po za wątpliwą jakością takich gniazdek ? Wcześniej używałem chińskich SonOff i nigdy nie było takich problemów.
 8. Kwestia przyzwyczajenia. Jak jeździłem Subaru H6 i czasem brałem żony Lancię 1.4 to też myślałem że po redukcji nic nie hamuje :). Teraz odwrotnie jak przesiąde się ze Skody EV to Volvo 2.0 nie hamuje. Ilekroć zmieniałem auto na krótko z DSG to nie odczuwałem różnicy w stosunku np do 6EAT.
 9. Trochę Cię rozumiem, bo ilekroć jeździmy po takich ścieżkach w centrum to jeździmy zwyczajnie po chodniku. Część kierowców jak widzi dzieci czy ogólnie rowerzystów blisko toru auta to zwalnia /nie jedzie szybko, ale cześć ma to głęboko gdzieś. Każdy kto ma/miał dzieci wie, że należy traktować je z ograniczonym zaufaniem, szczególnie w ok toru jazdy. Ciekaw jestem czy nadal są takie pomysły realizowane: Jakoś nie wyobrażam sobie jazdy dziecka przed tramwajem.
 10. Podobnie jak amortyzacja dokładanego LPG oraz zmienność cen paliw.
 11. Mam właśnie zagwozdkę co zrobić, bo pierwszy raz "dostałem" wezwanie. Tzn fotka zrobiona w czerwcu (26.06), auto w leasingu, więc poszedł list do f. leasingowej w lipcu a ów firma wysłała do mojej zawiadomienie że wskazała na kogo jest leasing w sierpniu (czyli moją firmę). Do nas wysłali informacyjnie jedynie powiadomienie we wrześniu, a z racji, że biura puste to dostałem list kilka dni temu. Kolejnych listów z GITD brak, choć firma zmieniła ostatnio adres a poczta jest zwykle skanowana i wysyłana do UK (czyli mogę dostać za pół roku). Mandat (66 na 50) bez problemu biorę na
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.