Jump to content

12345

użytkownik
 • Content Count

  879
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Normalny

2 Followers

About 12345

 • Rank
  młodociany kierowca

Profile Information

 • Lokalizacja
  Rybnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeden udało mi się sparować. Nie widzę związku - ale wymieniłem aku. I parowanie musiało być na włączonym silniku. hmm
 2. WItam Auto mam stare telefon nowy Auto z zestawem BT bez wyświetlacza lcd tylko mały pod szybą Niestety byłem zmuszony wymienić telefon. Mam samsunga a40 i A50. Za nic ie mogę sparować samochodu z telefonem. Jeden i drugi siebie widzą, w telefonie mam włączone uwidacznianie urządzenia, ale parowanie jest zrywanie. W Peżocie pisze że BT nie spotkał telefonu. Najlepsze jest to że do dziś auto rozmawiało poprzez windowsa. Z anroidem nie chce się łączyć. Gdzie szukać problemu?
 3. Dzień robi się już dłuższy
 4. ja pamiętam że w zimie tylko na trasach miałem full nagrzany silnik. Na krótkich trasach nawet ok 15 km - silnik był na 3/4 no albo 8/10
 5. Ja u siebie dopiero w czwartek zrobiłem wkładkę. No i pewnie na dziś się opłaciło. Minus 5 i szron . Na razie nie pada więc dziur w jezdni jeszcze mało. Ale lepiej mieć już bardziej miękko.
 6. Natomiast kombi ma duży bagażnik. Ale jak pytałem.. Taki Aku po 4 latach idzie na śmieci.ww Avensis. Czyli nie bardzo ekologicznie. O i znów podraża hybrydę. Żeby nie było ja jestem za. Ale zawsze mnie interesuje lekka przyszłość. Gratulujemy zakupu[emoji16]
 7. Mi także kolega mówił że mimo wszystko nie jest mocno wyciszony. Ale zadowolony. Mnie zawsze zastanawiało że ekologia jest dzisiaj. A pytanie moje laika. Co za 10e lat z akumulatorami? Składowiska ekologiczne?. Pytam bo nie wiem.
 8. Do hybrydy? Hmm. Ekstra. Jeżeli chcesz gaz na firmę to musisz chyba b dużo jeździć. Albo bardzo oszczędzać.
 9. Też kiedyś się nabralem. Jak możesz to oddaj albo wymień na żarówki
 10. Ale ciekawe że wystarczy wyłączyć i włączyć auto i wszystko ok
 11. W pamięci nie ma nic. Czysto. Turbo ma 5lat. Pewnie jest trochę wzmocnione u cinka. Czekam na nast błąd coby od razu na kompa skoczyć
 12. Ok sprawdzę. Ale raz zapaliło się podjeżdżając do bramek. Bez deptania po gazie.
 13. Heja. Może ktoś miał taką przypadłość albo słyszał. Nagle wyskakuje błąd, odcina turbinę 8 mąż 120 można jechać. Zjeżdżam wyłączam silnik znów odpalam i jadę różnie 200 lub 1300 km. Czasem 50. Na kąpie żadnych błędów. Raz na świeżo coś o ciśnieniu paliwa chyba. Ale nie wiem czy to z tego checka.
 14. kilka cromek jeździ. kilka sie wymieniło. Co proponujecie w innym aucie - jeżeli nie ma - osłonki, żaluzje p/słoneczne na boczne szyby? ( dla dzieci)?
 15. Moja pozostała we wsi;-) Przesiadłem się na qq. A w ramach czyszczenia magazynu zostało mi lewe lusterko.minimalnie uszczerbiony brzeg. Może ktoś kiedyś będzie potrzebował. I moduł świateł dziennych lamparta.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.