Jump to content

kenickie

użytkownik
 • Content Count

  4632
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 14h 31m 7s

1 Follower

About kenickie

Contact Methods

 • Gadu-Gadu
  291246

Profile Information

 • Name
  Marcin
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Car
  Franca z dieslem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Albo to zabieg, dzięki któremu nie uda się określić dokładnie spalania. Komp pokładowy będzie pokazywał optymistyczne 5L, a faktycznie będzie 7/100.
 2. A jakieś włochate coś nie gryzie Cię w d4?
 3. Zestawienie Upa/Citigo z Clio IV to co najmniej mocne nieporozumienie. Akurat przejeździłem taką Cliówką 1600km w ostatni tydzień, a z Citigo mam cykliczny dość kontakt. To dwa zupełnie różne światy.
 4. 5L Shella Helix Ultra 5W40 Diesel - 111zł, filtr 30zł, wymiana 50zł.
 5. Stare Ople nie chlapią olejem. One po prostu znaczą teren. Ten czyni to niebieską chmurką. Niebieski dym, to ewidentnie spalanie oleju silnikowego. Pytanie tylko, którędy dostaje się on do cylindra - przez przyblokowane pierścienie olejowe na tłokach, górą, czy przez turbo, któremu uszczelniacze puszczają. Ja bym zrobił płukankę LM 2640, zmienił olej i sprawdził wtedy czy wystąpią objawy. Stare paliwo nie ma nic do tego, ale dla testu można do filtra paliwa podpiąć baniak z czystym, świeżym dieslem zamiast ciągnąć go z baku.
 6. Taka prośba... piszecie "mój" "w swoim"... ale podawajcie rocznik auta.
 7. Wszyscy to użytkownicy DSG?
 8. Ja bym to jakimś penetratorem zlał od zewnętrznej strony.
 9. kenickie

  307 sw

  To dlaczego nie diesel? To tylko kwestia znalezienia odp. egzemplarza.
 10. https://allegro.pl/oferta/oe-psa-trzecie-swiatlo-stopu-peugeot-307-kombi-sw-7377510615?bi_m=mpage& Na jednym ze zdjęć widać dwa sprężynujące zaczepy od środka. Wygląda na to, że wystarczy je wcisnąć. Tylko z wyczuciem - z doświadczenia wiem, że paro, czy paronastoletnie plastiki potrafią być kruche.
 11. Niech zgadnę - śrubki/nakrętki od środka klapy?
 12. I to regularnie. Przejdź się do pobliskiej remizy i spróbuj uzyskać odrobinę tego sorbentu, którym oczyszczają jezdnię z płynów rozlanych przy kolizjach.
 13. Ej, to Motokącik a nie PMiHM.
 14. Jak dla mnie, Stilo było raczej mało popularne. Za to dużo było Palio i Sien. Dziś prawie tego nie widać, choć jedną sztukę Palio widuję codziennie - sąsiad ma.
 15. Dlatego, jeśli jest możliwość, warto dopłacić do systemu z czujnikami w każdym kole. Mimo upierdliwości takiego rozwiązania.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.