Jump to content

kenickie

użytkownik
 • Content Count

  4722
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 9h 39m 42s

Community Reputation

355 Przezacny kompan

1 Follower

About kenickie

 • Rank
  starszy kierowca
 • Birthday 02/27/1978

Contact Methods

 • Gadu-Gadu
  291246

Profile Information

 • Name
  Marcin
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Car
  Franca z dieslem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kenickie

  Co to jest?

  Stare Ople nie chlapią olejem. One po prostu znaczą teren.
 2. Buaahhahahahahhhahhhahahahhahahahhahahhhahahhahahahahhhahahahahhah....
 3. Wozy ze śmigiełkiem są jak Christine, tylko zamiast krwi, wysysają rozum.
 4. Doczytaj dokładnie. Dwie opcje: starsze i tańsze urządzenie ze zwykłym silnikiem szczotkowym lub nowsze i droższe z bezszczotkowym. Ot i cała filozofia. Imho, do domowego majsterkowania raz na jakiś czas, wystarczą te pierwsze. Ktoś kto tym pracuje bardziej niż amatorsko, wybierze te drugie.
 5. Podaj jakiś przykład, bo ja nie zauważyłem. 2/3 wersje cenowe, dotyczą zapewne różnego wyposażenia. Bez aku, z jednym, z dwoma...
 6. A ja sobie, do swojego domowego majsterkowania, kupuję narzędzia Meec z Juli. 3 lata gwarancji, system zasilania identycznym aku (Multiseries). Wszystko bezproblemowo dostępne i fajne ceny. Ostatnio kupiłem wkrętarkę: https://www.jula.pl/catalog/narzedzia-i-maszyny/elektronarzedzia-i-maszyny/wkretarki/wkretarki-akumulatorowe/wkretarka-000700/ Cena niby taka sobie, ale.. w ofercie JulaClub, była stówkę taniej. Jedyny minus, to brak walizki.
 7. Daj znać, gdy będzie jakiś postęp.
 8. Z 2009 to co najwyżej II-ka. III to od 2018r. Masz przycisk na końcu manetki wycieraczek? Podepnij się Lexią i sprawdź ustawienia BSI i wyświetlacza/wyświetlaczy. W 307 musiałem aktywować komputer w tych dwóch miejscach. W Berlingo będzie podobnie. Pokaż też fotkę licznika. Może się okazać, że będziesz miał komputer nie w zegarach, a tylko na centralnym wyświetlaczu (mam nadzieję, że jest obecny, pomimo niefabrycznego radia).
 9. Które Berlingo/Partner? Dołożyć się zawsze da, tylko potrzebny jest interfejs i soft (Lexia, PP2000, Diagbox).
 10. 307SW. 1.6 110KM będzie jechać normalnie. 2.0 140KM będzie jechać już całkiem fajnie. Ale nie odrzucałbym diesli.
 11. Zastanawia mnie, czy producent o tym w ogóle się dowiedział. Bo nawet oficjalne przedstawicielstwo, to jednak nie producent.
 12. Poczekam na używki kilkuletnie. Nowe auto, przy moich przebiegach to zbytnia rozrzutność. Aż takim krezusem jak ci ze średnią AKową, to ja nie jestem.
 13. A ja bym go kupił, bo mi się zwyczajnie podoba. Cenę pewnie bym negocjował. No i ten manual do zmiany na EAT6 (czy co tam montują - byle hydrokinetyk, a nie jakieś dziadostwo). No ale ja francomenda jestem.
 14. Są gdzieś publikowane charakterystyki termostatów? Przy jakiej temperaturze zaczyna się otwierać termostat, którego temp. pełnego otwarcia to 83 stopnie?
 15. Zależy od polityki. Może się okazać, że w Peugeocie dostaniesz na dzień dobry, 5-7kzł rabatu, a w Oplu powiedzą, że co najwyżej komplet dywaników i choinkę o zapachu kokosowym.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.