Jump to content

RobertV664

użytkownik
 • Posts

  5787
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About RobertV664

 • Birthday 09/15/1976

Retained

 • weteran

Profile Information

 • Lokalizacja
  Marienburg.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RobertV664's Achievements

mistrz kierownicy

mistrz kierownicy (14/19)

0

Reputation

 1. Za co ? Dlatego że dekielek jest luźny i brzęczy ? Proszę nie rób z siebie strażnika texasu. W zależności od producenta amorka jest on metalowy lub z tworzywa więc nie jest elementem wpływającym na bezpieczeństwo i pewność konstrukcji amorka.
 2. Widoczny na foto element to kolumna Mcphersona z Toledo II. Zaznaczony na zielono element jest fabrycznie zaciskany/zaprasowywany. W moim przypadku obluzował się i hałasuje przy jeździe po nierównościach. Muszę go jakoś zablokować i na myśl przyszły mi dwa rozwiązania (prócz demontażu kolumny i wywalenie tego "brzęczyka" bo nie mam teraz na to czasu ani warunków, a mechanikowi płacił nie będę). 1) Przyspawać go do amortyzatora punktowo w dwóch miejscach. Ale mam co do tego wątpliwości czy od temperatury przy spawaniu nie uszkodzą się jakieś uszczelnienia w amortyzatorze ? 2) Przykleić go do amorka za pomocą kleju do metalu np. Technicqll Metalowy do 300kg http://technicqll.pl/index.php/pl/produkty-mobile/epoksydy/20-klej-metalowy-300kg-epoksydowy Które rozwiązanie wg Was jest pewniejsze ? Czy spawanie może doprowadzić do uszkodzenia ?
 3. Numer starszy od węgla http://info.elblag.pl/40,23180,Oszusci-z-Rumunii-sprzedawali-sygnety-z-tombaku-Wpadli-na-goracym-uczynku-w-policyjna-zasadzke.html
 4. Może https://www.facebook.com/pages/Okazje-od-handlarza/906278776083318 ?
 5. Akurat kupowanie auto w Starogardzie Gd to niezbyt dobry pomysł. Tak samo jak jechanie do SKP czy warsztatu - tam wszyscy się znają i powiedzą Ci to co chcesz usłyszeć.
 6. Opona uszkodzona na boku jak widać na foto. Czy takie coś można naprawić czy pozostaje wymiana ?
 7. > Kospel tak ma i polecam. Miałem Kospela i dziękuję - nigdy więcej. Wiecznie coś z nim nie halo. Zespół grzejny był wymieniany chyba z 5 razy. Od kilku lat założony jest podgrzewacz Ufesa (to samo co Siemens tylko 20-30% tańszy) i nie ma z nim żadnych akcji. Działa super.
 8. A np. taki Passat B5 "anglik" oba lusterka są normalne, duże.
 9. Na stronie Toledo Club Polska masz rozpisany temat uszczelniania drzwi na ponad 100 podstron. Przeczytaj i sam wybierzesz optymalne rozwiązanie dla siebie.
 10. > Witam. Niestety też czeka mnie uszczelnianie drzwi i wyjmowanie całej maty ze środka. Mam w związku > z tym takie pytanie. Jaka matę polecacie do środka FILC czy matę KAUCZUKOWĄ a może jeszcze co > innego. Jaka jest grubość tej maty w środku jeśli ktoś wie. Będę bardzo wdzięczny za każdą > pomoc. Pozdrawiam, Łukasz. U siebie podłogę wykleiłem matą dekarską To co jest fabrycznie naklejone ma podłogę ma na moje oko ma grubość 3-5mm
 11. W swoim Tolku mam butle Bormech 55l 630x225mm, do pustej tankuje 48-49l. Podłoga jest na płasko.
 12. Jak masz czas to możesz tutaj Swoją drogą niezła przebitka cenowa
 13. > wymienialem w golfie iv obydwie poduszki i nic takiego mnie nie spotkalo Jest problem po prawej stronie faktycznie ale nie aż taki jak opisał kolega wyżej. Wymieniałem amorki w Toledo 1M i Golfie IV i było trochę komplikacji, ale chwila kombinowania i udało się bez dodatkowych demontaży.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.