Jump to content

johny

użytkownik
 • Posts

  1811
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About johny

 • Birthday 08/04/1984

Contact Methods

 • Hangouts / GT
  Brak
 • iMessage
  Brak

Profile Information

 • Name
  Johny
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

1133 profile views

johny's Achievements

kierowca

kierowca (12/19)

1.3k

Reputation

 1. Dziś leciałem z e-TOLL, Gliwice - Wrocław. Bramki wjazdowe otwarte dla e-TOLL, po czym chcąc zjechać na bramkach we Wrocławiu, niestety musimy się zatrzymać na 3s i dopiero bramki się otwierają, ta sama sytuacja na bramkach w Gliwicach, rzecz jasna pseudo zawodowi kierowcy tirów od razu na klakson 🤦‍♂️ Aplikacja w iPhonie, odpalona w tle komunikuje o konieczności jej pełnego uruchomienia. Jedno co mnie zastanawia, w jaki sposób mam uzyskać fakturę na kwotę, którą im przelałem?
 2. johny

  Corvetta LPG

  Dla fun’u tak po prostu 😁
 3. Cieszy mnie to ze wzbudza kontrowersje 😎
 4. Nie było placu na zmianę scenerii
 5. To się nie liczy, to był moj kaprys 😉
 6. Żadnych dolewek, jeżdżę na 5w50 Millers. Klocków całkiem sporo, jedyne co to strasznie pylą 🤦‍♂️
 7. Tak i w dodatku całkiem przyjemnie
 8. Miasto zabija szybką jazdę, niezależnie czy kupisz Porsche czy Audi po mieście rekordów średniej prędkości nie zrobisz.
 9. 20 tys km pykneło w mgnieniu oka 😉 Na szczęście brak jakichkolwiek przygód serwisowych. Spalanie potrafi mile zaskoczyć, koszty eksploatacji jak na razie 3 x wymiana oleju + filtry oleju łącznie 1400zl.
 10. To jest bardzo dobry silnik (150km) w połączeniu z DSG który miałem przyjemność użytkować w Superb 2020. W żadnym przypadku nie podzielam Twojej opinii.
 11. Ciężkie czasy nastały na zmianę samochód, może trochę oderwane od rzeczywistości AK ale będąc ostatnio w salonie Porsche, model 911 4S do produkcji 5% rabatu, odbiór 1 lub 2 kwartał 2022 🤦‍♂️ Dla stałych Klientów 6%. Salon Mercedesa próba zamówienia nowego Sprintera, samej budy w zasadzie - kontener pod zamówienie, czas oczekiwania 12.2021. Zakupione dwa ostatnie egzemplarze z placu rabat 20% przy czym bardzo bogato wyposażone co nie było nikomu potrzebę. A45s tu ciekawostka, zamówiona w lutym, odbiór końcówka maja rabat blisko 19%.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.