Jump to content

1Marek1

użytkownik
 • Posts

  5116
 • Joined

 • Last visited

About 1Marek1

 • Birthday 02/19/1968

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  okolice Krakowa
 • Zainteresowania
  Turystyka
 • Car
  Laguna 3 ph 2, Juke 1,6 Pb
 • Motorcycle
  V-Strom 650
 • UTO
  Użytkownicy ignorowani: futrzak. Cokolwiek napiszesz ja i tak nie będę tego widział.

Recent Profile Visitors

1844 profile views

1Marek1's Achievements

mistrz kierownicy

mistrz kierownicy (14/19)

1k

Reputation

 1. Jeśli chodzi o praktyczny egzamin na motocykl to rozwala mnie oblewanie egzaminu za przejechanie linii ciągłej na skrzyżowaniu gdzie ulica na którą wjeżdżasz ma ciągła przerwaną tylko na kilku metrach w miejscu wjeżdzania z innej ulicy. Wystarczy najechać na te ciągła i po egzaminie. Druga rzecz wkurzająca to oblewanie za złe stawanie na dojezdzie do skrzyżowania na swoim pasie. Czyli zajmujesz właściwy pas ale jak skrecasz w lewo to musisz stać po jego lewej stronie a jak w prawo to po prawej. Bo jak przy skrecaniu w lewo zajmiesz jego środek to po egzaminie.
 2. Najtrudniejszy dla mnie był zdecydowanie szybki slalom. Wolny slalom robiłem bez problemu na jedynce i bez gazu ale też bez hamulca. Po prostu cała uwaga na przerzucaniu motocykla pomiedzy pachołkami i działało. Wolny slalom robiłem najpierw na Gladiusie a potem na MT07 i na niej zdałem egzamin. MT07 na jedynce bez gazu ma 12 km/h i można się wyrobić pomiedzy pachołkami.
 3. Lekarz jest niezbedny żeby wyrobić PKK. PKK jest niezbedne żeby wogóle cos zacząć. mając PKK zrób egzamin teoretyczny ważny bezterminowo (kiedyś tylko 6 m-cy) i zapisz sie na kurs. Ja znalazłem kurs samych jazd, bez teorii bo juz ją zdałem eksternistycznie. Potem jazdy i egzamin. Na placu łatwo nie bedzie!
 4. Na 3/4 rowery i tak nie schowasz Mam Thule Euroclassic na 3 rowery i pieknie wchodzi do Laguny hatchback.
 5. Ja zawsze chowam do bagażnika. Ale u mnie zakładanie i demontaż to prosta i szybka czynność.
 6. 1Marek1

  Polskie opony

  A ja kupiłem Micheliny Primacy4 ale made in Poland. To sa polskie czy nie? Tak przy okazji- zgadzam się z testem (ten sam rozmiar), dobrze kleja do asfaltu.
 7. Tym bardziej że wymóg 13 pin gniazdka jest nowy i jezdzi cała masa przyczep i platform z 7 pin. Nie było chyba wymogu zmiany już dopuszczonych do użytku (wpis do dow rej) gniazd 7 pin na 13?
 8. Nie obraź się Ulik87 ale supermoto to nie moja bajka.
 9. Hey, no to pojechałeś! A co powiesz o Pirelli Scorpion Trial 2, też drewno?
 10. Tam drogi sa mocno pokrecone! W Monaco przestrzegają przed ostrożną jazdą bo mozna uszkodzić jakiegoś milionera i jego prawnik puści cię w skarpetkach (to tak żartem) i trzeba wyłączyć internet w phonie. LwG!
 11. Jechałem przez Czechy do Austrii ale na miejscu byłem jeszcze we Włoszech i Niemczech. Nigdzie kontroli i śladu jakichkolwiek kontroli na granicach. W Austrii nie ma już obowiązku noszenia maseczek (z wyjątkiem aptek). W Niemczech (Berchtesgaden) też nikt nie nosi maseczek. Ww włoskich Dolomitach jest gorzej, hotele stoją puste ale ludzi pełno w ciekawych miejscach.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.