Jump to content

1Marek1

użytkownik
 • Posts

  5336
 • Joined

 • Last visited

About 1Marek1

 • Birthday 02/19/1968

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  okolice Krakowa
 • Zainteresowania
  Turystyka
 • Car
  Laguna 3 ph 2, Juke 1,6 Pb
 • Motorcycle
  V-Strom 650

Recent Profile Visitors

2087 profile views

1Marek1's Achievements

mistrz kierownicy

mistrz kierownicy (14/20)

1.2k

Reputation

 1. Wiem, wiem. Przecież Hajka dla żółtodzioba to też żart. Pozdro!
 2. Suzuki Hayabusa ! https://suzuki.pl/moto/hayabusa
 3. Nie, zresztą nie było tam żadnego płatnego mostu (ale byłem tam w 2019 motocyklem to może dlatego). Normalnie lecisz autostradą i nagle w poprzek masz szlaban. Ja akurat miałem otwarty ale zdziwienie było spore i trzeba ostro hamować bo przejazdy kolejowe nie sa tam równe.
 4. Na mnie największe wrażenie (z tych negatywnych) zrobił przejazd ze szlabanem na autostradzie z Bukaresztu do Konstancy. Rumunia uczy że nawet jak droga wydaje się super to w każdym momencie może być jakaś "niespodzianka".
 5. Nie tyle tłusta dupa co żel w kanapie!
 6. Może to kwestia motocykla i kanapy ale ja na swojej 650-tce zawsze robie ok 800-900 km na tranzycie, np Kraków-kaprun, Kraków-Tarvisio i nie jest źle.
 7. Nie widziałem takiej motocyklowej rekawicy.
 8. Mówiąc jeszcze krócej nie jezdzisz na moto to nie wiesz jak to ruszanie wyglada. Ale jak chcesz to mogę ci pokazać. Na naukę nigdy nie jest za późno!
 9. Ja w ogóle nie byłem świadomy że gadam regionalizmem!
 10. Jeździłeś kiedyś moto? Żeby zapłacić muszę ściągnać rekawice a potem je ubrać. I to jest ten czas którego brakło.
 11. Mądrego to i dobrze posłuchać. Ale dla czystości języka proponuję sprawdzić jak się pisze "chołota" A puszką będę jeździł jak zdziadzieję.
 12. Dzisiaj na bramkach miałem ciekawa sytuację. Podjeżdżam na motocyklu do bramki na A4 w Mysłowicach (jak Bóg przykazał grzecznie w kolejce) i zaraz przed kasą dojeżdza inny motocyklista z partnerka na siodle i staje równolegle obok po prawej bo ja przy kasie z lewej strony. Ja płace za siebie, szlaban idzie w góre a on rura do przodu i wyjezdża bez płacenia. Zanim ja ruszyłem to szlaban w dół i nie mam jak wyjechać. Kasjerka mówi że mam zapłacić za drugi motocykl a ja jej że gościa nie znam i się wepchał. A ona że mnie nie wypuści i idzie po ochronę. Za mna kolejka aut z wkur..mi kierowcami. Na szczeście gościu co się wepchał na motocyklu nie uciekł tylko odjechał dość daleko i czeka. Mówie ochronie że winowajca tam stoi i od niego niech ściągaja kase. Na szczeście motocyklista wrócił sie pieszo i idzie wyjaśnić sytuację, Ja do niego stanowczo co on wyrabia a okazało się ze to Francuz i po polsku nie rozumie więc oper też słabo wyszedł. Efekt taki że z 10 minut stałem jak ten słup na bramce za którą zaopłaciłem a za mna sporo wkur..ch kierowców.
 13. Sparawdż motocykl z szybka. Głowy nie urywa przy v>100 km/h i nie trzeba robaków zdrapywać z kurtki.
 14. A jak w firmie był trzeźwy a nachlał się w trasie? A kierowcy TIR którzy są w trasie wiele dni?
 15. Clio 1 też rdzewiało ale to już historia sprzed 30 lat.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.