Jump to content

Lato8

użytkownik
 • Content Count

  3182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Normalny

About Lato8

 • Rank
  weteran
 • Birthday 01/30/1984

Profile Information

 • Name
  Grzegorz
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Kielce
 • Zainteresowania
  Mechanika, Elektronika samochodowa.
 • Car
  Golf V, P307 SW, Punto GT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaka jest temperatura wylotu z kratek przy max chlodzeniu?
 2. Cała procedura trwała ok 2.5 godziny. Sami policjanci mowili, że to strata czasu, ale takie były zalecenia.
 3. Od pewnego czasu widać, że wreszcie ludzie przejmują się BT, coś zaczyna docierać, a może efekt zmiany kadry diagnostów na młodsza...
 4. Na przeglądzie za brak podświetlenia tablicy rejestracyjnej dostaniesz usterkę drobną, ale policjant może za to zatrzymać DR. W przypadku licznika i ogólnej szajby jaka teraz w tym temacie panuje to za brak odczytu drogomierza negatyw żeby potem się nie tłumaczyć nikomu. W Kielcach drogówka jak wykryje przy kontroli że przebieg jest niższy niż w CEP to wzywa technika kryminalistyki on wykonuje czynności, a kierowcę na komisariat na przesłuchanie.
 5. Nie brala wcale oleju o dziwo. Przykladal husteczke biala do wydechu i dodatkowo gazowal.
 6. Ukraincowi sprzedawalem moja astre g i oczywiście zrobił test korka wlewu oleju. Korek podskakiwal i powiedzial ze jest ok bo nie spada.
 7. Widzialem zdjecie . numery takie same na pewno roznica w Tk vs Tki
 8. Ja na szczęście nie dostałem mandatu w DE, ale mój kolega, który do DE także nie jeździ dostał. Ma pojazd o numerach "TK 1234", a przyszło mu zdjęcie do zapłaty za numery TKI 1234 czyli w Kielcach i powiecie są auta o prawie identycznych blachach, różnica to TK / TKI. Sprawa w toku, także nie wiem jak to się skończy.
 9. Resor zmniejsza obciążenia chwilowe i prędkość uderzenia jest wytracana przez co mniej odczuwalna dla samego ładunku jak i przyczepy. Tak, żebyś zrozumiał: Skocz z wysokości na beton vs trampolina, gąbką czy cokolwiek innego. Pomyśl co bardziej odczujesz.
 10. Na resorze. Załadujesz, resor sie ugina i przyczepa plynie, na osi skretnej 90% obciążeń przenoszą opony i czopy łożysk. Na pusto jak nie będzie za dużo resorów podłożonych przyczepa mniej podskakuje. Dobre wyjście to dwie osie "sztywne" , łatwiej rozłożyć ciężar, nie skacze jak jedno koło wpadnie w dziurę no i można przeładować.
 11. Lato8

  Przyczepa sam

  Na marketowke po wsiach laduja po 800 kg. Nie maja świadomości ze tam jak napisane ladownosc 300 to nie przekraczalne jest to 300. Rama z gietej blachy nie wytrzymuje.
 12. Lato8

  Przyczepa sam

  Jak juz samow sie nie robi to i meksyk na drogach sie konczy.
 13. Tylko co z przeglądem w PL. Nie każdy da się łatwo dostosować do naszych przepisów.
 14. Jak wymieniles na nowa to możesz ja sprzedac. Ktos zalozy i dla niego bedzie nowa
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.